Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Asieńka1991
Cześć Dziewczyny ;) widze że dużo nas z terminem na czerwca ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,życzę Wam wszystkim i sobie w Nowym Roku tego,co najważniejsze-szczęśliwego rozwiązania,a poza tym duuużo miłości,zdrowia,spokoju i spełnienia marzeń!Sylwiu,ja mam już 40 lat,więc miałam pewność,ze będę tu weteranką,haha,choć wciąż młodą duchem ,a z ciałem tez nie najgorzej. Mam już dwie córeczki-jedna w nadchodzącym roku skończy 11 lat,a druga 8.Też muszę skusić się na te rajstopy ciążowe.Do tej pory nosiłam wszystkie rzeczy "normalne",bo w pierwszych miesiącach nic nie przytyłam,wręcz schudłam,ale już czuję ,że to się zmienia.Mój ginekolog na ogół o płci mówi ok 20 tygodnia,co do ruchów,to też miałam wrażenie,że je już je czuję,ale na pewno nie jest to jeszcze czas,w którym trzeba je rozpoznawać.Z tego co pamiętam pierworódki dopiero po 20 tyg,tak ok 22 zaczynają czuć wyraźnie,a wieloródki ok 18-19.Tak więc nie ma się czym martwić,Kochane.U nas sylwek w domu,mała domówka w gronie rodzinnym,zaraz idę robić sałatki.Pozdrawiam,Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilkę: udanego Sylwestra ;) My zostajemy we dwoje w domu, imprezowanie nam nie w głowie, jesteśmy Poważnymi Przyszłymi Rodzicami ;) u mnie święta minęły w porządku, koniec końców i 1., i 2. dzień świat u rodziców mojego chłopaka. Aż mi głupio było, bo "teściowa" nic nie chciała, żeby jej pomóc, cały czas tylko "nie, nie, ty sobie odpocznij, blada jesteś". I chwaliła moje pierniki, więc jestem dumna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różefi
Wszystkiego Co Najlepsze w nadchodzacym Nowym Roku wam zyczymy :) przede wszystkim zdrowia i lekkiego rozwiazania, spokoju i ukojenia ,buziaki My zostajemy w rodzinnym gronie my mój TŻ ,rodzice ,siostra z mężem i dzieciaczkami które do północy nawet nie doczekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
My u moich rodziców. Zaraz idę spać bo mam totalny odlot.od tygodnia czuje pod dłonią kopniaki i budza mnie o 23 zawsze. Silacz maly rośnie :-) z corka odczuwałam inaczej te ruchy na tym etapie. Cudownego 2016 !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Jak się czujecie w Nowym Roku? Czujecie juz ruchy dzieci? Nie mam juz siły. Moje dzieciaki urodziny sie 30.12, 01.01 i 02.01. Więc co dzień powód do świętowania. I od kilku dni przychodzą do nas goście. Jedni wychodzą, drudzy wchodzą. Wczoraj mój brat przyprowadził ludzi, których zupełnie nie znam. Ja chce juz normalności. Dziś na 17 goście się zapowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Podglądałam kafe ostatnie pare dni, ale nigdy nie miałam czasu siąść i czegoś dopisać. Szalony czas. My sylwestra spędziliśmy we dwoje, bez szaleństw i na spokojnie. Ostatnio zdarzyło mi się dwa razy (z przerwą dwóch dni) poczuć dzieciaczki. Takie śmieszne uczucie :) Łaskotanie jakby, albo jakbym miała w brzuchu tabletkę musującą :) Dzieciaczki chyba szybko teraz rosną bo czuję jak mi się rozciągają mięśnie brzucha. Bolą mnie jakbym miała zakwasy po robieniu brzuszków. I to bolą mięśnie nad pępkiem. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Ja niestety jeszcze nic nie czuje a doczekac sie juz nie moge;-) podobno przy pierwszej ciazy czuje sie ruchy okolo 20 tygodnia. Brzuszek rosnie ale nie czuje zadnego bolu ani rozciagania za to zrobil sie taki twardszy jakby napiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie czuję ruchów ;( ale u mnie dopiero 15-ty tydzień, więc za wcześnie, zwłaszcza że to pierwsza ciąża. Ale bym już bardzo chciała czuć ;D poranne mdlości są już tlyko wspomnieniem, jak sobie uświadomiłam ;p Ale na mocne zapachy nadal kiepsko reaguję, przynajmniej niektóre. Szczęsliwego Nowego Roku, dziewczyny, dużo zdrowia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Ja tez nie czuję ruchów a zaczelam dzis 16-ty tydzień. Bardzo staram sie wsluchiwac w organizm ale to chyba za wcześnie a tak bardzo bym chciała. Dzis mąż staral sie wsluchac w brzuch ale tez nic z tego ;) trzeba czekać :) Dzis ogladalam program 600g szczescia i jak zwykle pobeczalam się widzac te nieporadne malenstwa.. i pomyslec ze niedlugo i my bedziemy mialy takich lokatorów w brzuchach bo czuc jak szybko rosna :) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie się dziewczyny, na pewno niedługo poczujecie. Ja poczułam dopiero 2 razy tak, że byłam pewna , że to dzieci. U mnie kończy się 16 tydzień, ale ja mam tam dwoje maluszków, więc podejrzewam, że tylko dlatego udało mi się już coś poczuć. Dzisiaj trochę pobolewa mnie głowa, więc zdecydowałam że wypiję sobie słabą kawkę. Czasami pomaga :) Właśnie czekam aż się woda zagotuje. Daaaawno nie piłam kawy. Mniam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Ja nie pilam kawy od poczatku ciazy sam zapach mnie odrzuca, nawet maz nie moze jej przy mnie pic;-) ciekawe czy mi to przejdzie, przed ciaza uwielbialam rozpuszczalna z mlekiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozpuszczalną z mlekiem wypiłam ze smakiem, ale zapach kawy z ekspresu (którą pije mój mąż) mi bardzo przeszkadza. Zresztą wiele zapachów mi przeszkadza i mimo, że mdłośći już minęły parę tygodni temu, to wracają chwilowo przy okazji różnych zapachów. Z ciekawszych rzeczy zauważyłam, że w czasie ciąży pojawiła mi się jakaś alergia na sztuczną biżuterię. Zawsze mogłam nosić wszystko co chciałam, a teraz tylko srebro i złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny szczesliwego nowego roku wam zycze ja dopiero dzis wrociłam z polski to były przepiekne swieta radosne w gronie dzieciaczków ja sie czuje dobre zapalenie mi mineło byłam na badaniach w polsce mocz ok i miałam wizyte usg dzidzius pieknie sie rowzija było widac wszystko serduszko głowka raczki brzusio nozki ja juz weszłam w 19 tydzien narazie nie czuje ruchów bo jest ułozone posladkowo i lekarz mowi ze to normalne ze nie czuje a pozycja sie moze jescze kilka razy zmienic ma 200gr i 25 cm wyprostowane nie skulone a płec poznam pewnie pod koniec stycznia na 2 echografi a wy jak tam piszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Mi tez zapachy przeszkadzaja musialam zmienic plyn do plukania bo po poprzednim mnie strasznie mdlilo i w ogole przeszkadzaja mi perfumy i wszystkie inne intensywne zapachy ale tak podobno bedzie do konca ciazy. Najwazniejsze ze moge normalnie jesc i nie wymiotuje. Nie mozemy doczekac sie kiedy poznamy plec malenstwa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga2016
Wszystkiego najlepszego w nowym roku! :) dbajcie o siebie i maluszki :) Witam nowe mamusie :) Ja mdlosci na szczęście nie mam...zapachy tez juz mi tak nie przeszkadzają jak w pierwszym trymestrze. Ruchy czuje juz bardzo wyraźnie, dzidek najbardziej aktywny jest wieczorem. Ostatnio są na tyle mocne, ze juz mąż czuł i inni członkowie rodziny :) jutro mam wizytę u lekarza to pewnie dostane skierowanie na polowkowe :) u mnie 18tydz i 2 dzień :) nie wiem kiedy to zlecialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaa1986 - Czy Twoje dzieciątko na pewno ma 25 cm? :) Coś duże mi się wydaje jak na 19 tydz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justek pomyłka miało byc 15 cm zagalopowałam sie hihi a ty jak sie czujesz ?justek poczytałam troche i to jest mozliwe ze moje malenstwo ma 25 cm tylko wyprostowane na długosc bo zwiniete zawsze jest mniej takze lekarz mi dobrze powiedział przeczytaj sobie 18 tydzien to tam pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaa1986 ja teraz z niecierpliwością wyczekuję wizyty i usg i odliczam już dni :) Przyznam się, że za każdym razem idąc na usg się denerwuję i pierwsze czego szukam na monitorze to bijących serduszek. Strasznie się boję, że coś pójdzie nie tak. Za długo walczyłam o te serduszka, żeby teraz coś się stało. Najchętniej sprawdzałabym co parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Kiedy masz wizytę Justek? Ja dopiero 26 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@justek - mnie zawsze podrażniała sztuczna biżuteria, zwłaszcza w jednym miejscu na nadgarstku -_- kurczaki, mam nadzieję, że reakcja na zapachy jednak też zniknie, bo bywa kłopotliwa ; / Ale nie narzekam, skoro poranne mdlości się skończyły, serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już po wizycie. Leży sobie do góry nogami leniuszek nasz mały. Wszystko ok i to mnie cieszy. Teraz 1 luty połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny justek masz podwojne szczescie w brzuszku nie dziwie sie ze sie martwisz wszystko bedzie ok moja kuzynka tez ma 2 w brzuszku kochane a kto wie juz płec pisac nasze tabelki poznikały ja wczoraj poczułam pierwsze ruchy takie słodkie kopniaczki!!!!!!!!! jestem mega szczesliwa a co do smaków jem duzo sera białego i zoltego i pomidory cytrusy mi przeszły prawie wogule miesa i czytałam ze takie menu na dziewczynke choc kiszone wcinam kapustke ogoreczki mniam a wy kochane macie zachcianki albo smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Ja serek topiony i jablka i na kazdej kanapce musi byc pomidor;-) Niestety nie wiem jeszcze kto mieszka w brzuszku ale wszyscy mi mowia ze bedzie dziewczynka;-) ja nie mam żadnych przeczuc z reszta to pierwsza ciaza wiec mi wszystko jedno zeby tylko dzidzia byla zdrowa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata1991
Hej dziewczyny. Jestem aktualnie w 16 tygodniu, powiedzcie mi co ze spaniem na brzuchu, pytałam jednego mojego lekarza, który powiedział, że mogę spokojnie jeszcze się na brzuszku polozyc, ale boję się że zrobię krzywdę mojemu malenstwu. Jak radzilyscie sobie z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Hej:) Wrocilam z sylwestrowych wojaży:) Ledwo wytwalam do 24:) ja nadal zadnych ruchow nie czuje. Za to dzis znow wstalam z bolem jajnika. Dotknelam sie w brzuch i przezylam szok. Po prawej stronie pod pepkiem zauwalazylam ze moj brzuch jest twardy i wypukly. Lewa strona wklesla i miekka. Wczoraj malutko zjadlam wic dzis brzuch troche zapadniety i widac asymetrie golym okiem. I oczywiscie panika a wizyta u lekarza dopiero 21. Oczywiscie naczytalam sie juz ze moze bycto twardnienie macicy i skurcze ale ja skurczy nie czuje ani bolu. Czuje tylko ze po wstaniu uciska mi to jakby na jajnik. Czy wy tez mialyscie kiedys cos podobnego bo ja tradycyjnie odchodze od zmyslow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Justynka ja z chłopcami miałam tak, ze mój pierwszy obiaw ciazy wiązał się z kupowaniem ton nabiału. Teraz mam problem z cytrusami. Zjedzenie kiwi, grejpfruta, czy cytryny muszę odchorować. Nie będą chyba puki co wpisywać plci do tabelki, bo chyba ta dziewczynka z 15 Tc. może być jeszcze chłopcem. Czytałam, że dopiero w 17 tygodniu rozwijają się wargi sromowe. Jak 26 stycznia nie poznam plci to wybiorę się na 4d tak dla ciekawości. Agatka ja do niedawna spalam na brzuchu, ale teraz jest mi juz nie wygodnie. Wiecie może czym różni sie spacerowka x lander x a od x move? Macie może jakieś doświadczenia z tym wózkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Mi dzisiaj zaczyna sie 16 tydzień zawsze spalam na brzuchu to moja ulubiona pozycja;-) Ale od tygodnia staram sie spac i troche na boku zeby sie powoli odzwyczaic od spania na brzuszku. Mnie nic nie boli ani brzuch ani jajniki wiec Ci za bardzo nie poradze ale moze zadzwon do lekarza i opowiedz mu o tym moze przyspieszy wizyte lepiej sie zawsze upewnić niz zamartwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Mam nadzieję.... to może być np. przepuklina lub zaleganie treści kalowych w jelitach. Przejdź się do lekarza rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×