Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złainiewychowana

Męczy mnie ta znajomość

Polecane posty

Gość złainiewychowana

Męczy mnie znajomość z pewnym panem, chyba się w nim zakochałam. Jest ucieleśnieniem moich marzeń. Mieszka daleko, rozumiemy się bez słów, podobamy się sobie... nie ma o czym mówić, obje mamy rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedorozwiniętyy
Zawsze mogę zastąpić tego pana. Jak co, to jestem chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złainiewychowana
Nikt mi jego nie zastąpi. Przykre to strasznie, bo nawet mąż nie wie o mnie tyle, co on;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo, tylko, że to On ma rodzinę. Po prostu spotkaliśmy się za późno. Chciałabym z nim być, ale nie chcę rozbijać małżeństwa. Tylko co tu zrobić, gdy tak dobrze się rozumiemy a On patrzy na mnie jak na święty obrazek. Pozostaje nam tylko zwykła znajomość, bo wiem, że pewnych granic się nie przekracza :( Nie buduje się własnego szczęścia na nieszczęściu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli jest Twoją bliźniaczą duszą, to nie powinien Ciebie męczyć. Skoro tak, to może jednak jesteś w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złainiewychowana
Męczy mnie myśl o nim, o tym, ze nie możemy być razem. taki cudowny człowiek, poznany zupełnie przypadkiem na Kafe, a wywrócił cały mój świat do góry nogami. 1000wymienionych między sobą maili, a to wswzytsko bez sensu, bo nigdy się nie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy? tego nie mów.. Wyobraź sobie że są gorsze rzeczy, nawet sobie ich nie uświadamiasz. To dotyczy Twojej sytuacji: forum-przebudzenie.rozwojduchowy.net/?/p/4521/bli%C5%BAniaczy-p%C5%82omie%C5%84-cz.ii-jak-go-odnale%C5%BA%C4%87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×