Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaparatek

Hosting i domena

Polecane posty

Gość Marbelas
Z tego co wiem to w Hekko dostaje się chyba jedną domenę za darmo do hostingu? To wydaje się być ciekawym rozwiązaniem, tym bardziej, że ich usługi wcale nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaz
Jeżeli szukasz hostingu i domeny to zerknij tutaj https://ddr.pl Masz tam bardzo atrakcyjne pakiety hostingu i atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów, a domenę również wykupisz w bardzo fajnej cenie. Koniecznie sobie pooglądaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliks

Nie mamy żadnych problemów z Firehost, który jak dotąd działa nam znakomicie. Nie zamierzamy też niczego pod tym względem zmieniać. Mamy usługę, która daje niewielkim kosztem fajną jakość i to jest dla nas najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tani dobry i szybki hosting mają na iqhost.eu. Polecam ich, bardzo fajny kontakt z klientem, wsparcie techniczne, można się z nimi porozumieć. Pakiety mają różne, dostosowane, sam korzystam z hostingu pod wordpressa i nie mogę narzekać. Bezproblemowo, wygodnie, z solidnym zabezpieczeniem danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kores

Przecież Firehost wystarczy pod postawienie kilku stronek na jednym koncie. Po co zatem kombinować z innymi usługami?
Przynajmniej osobiście nie widzę tutaj większego sensu, ale może wy podpowiedzcie, jak to powinno wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreee

Ja wypróbowałem w ciągu paru lat prowadzenia firmy naprawdę sporo firm, które oferują hostingi i domeny. No i chyba po przetestowaniu z pięciu czy sześciu nawet zostaliśmy przy korzystaniu z oferty nazwa.pl bo jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×