Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutnomijest

Proszę o poradę :(

Polecane posty

Poznałem kobietę na portalu randkowym (płatnym) jest super, po dwóch miesiącach kłótnie i powroty, ona już po długim związku, ja po raz pierwszy w związku (nie jesteśmy dziećmi), mówi, że mnie kocha, za chwilę się wypiera, później że chciała powiedzieć, że kocha, ale nie powiedziała. Ja dużo popsułem bo oszukałem i jestem jestem krzykliwy, ale nigdy nie zdradziłem, wybaczyła od tamtej pory kłótnie co 2 tyg. o pierdoły w końcu mówi, że możemy zostać znajomymi. Raz na spotkaniu było bardzo miło i się pocałowaliśmy, póżniej napisała, że źle się z tym czuje i, żebym tego więcej na razie nie robił do nie jest na to gotowa. Nie zmuszałem jej, kiedy ją o to zapytałem powiedziała, że zrobiła to żeby mi nie było przykro. Dodam, że po każdej kłótni ona pierwsza dzwoni i piszę, że t ęskni. Powiedziałem, że ją kocham, a ona, że lepiej będzie jak ograniczymy swoje spotkania bo to dla mojego dobra...,następnego dnia cały dzień wydzwania i pisze sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co radzic,bo dziwne to jakies,zagmatwane niezdecydowana baba i tyle ale nic dziwnego,skoro ją oszukiwales no to Ci nie ufa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziękuje za odp. Nie oszukiwałem tylko raz oszukałem co z resztą dzień później wyszło, poszedłem naa impreze nie powiedziawszy jej o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×