Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćwrozka

Powróżę dwóm pierwszym osobom

Polecane posty

Gość gośćwrozka

Proszę o pytanie, imie oraz date urodzenia (również imie oraz date urodzenie osoby, której ewentualnie dotyczyć ma wróżba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara 16.11.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31.12.92 martyna, kiedy wezme slub i czy bede miala dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara 16.11.1990-> czy kiedykolwiek wroce do bylego chlopaka? czy kiedykolwiek wezme slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na druga osobę. :) Jak na razie jedynie Pani Martyna spełniła warunki :) Już sprawdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 31.12.92 martyna, kiedy wezme slub i czy bede miala dzieci? Pani Martyno, w kartach wychodzi przede wszystkim to, że jest Pani osobą o dość silnym charakterze, który często przysparza Pani problemów, gdyż jest Pani uparta, a dodatkowo rozmyśla Pani często o swoich niepowodzeniach i się dołuje. Mam wrażenie, że obecnie, jeśli chodzi o życie uczuciowe przezywa Pani jakiś zawód... Ślub widać niestety dopiero za 5-7 lat, dzieci niestety nie widać. Jest to oczywiście stan na chwilę obecną, jesli zmieni Pani swoje zachowanie, przyszłość również ulegnie zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma chętnych to lecę :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.12.1986 iza.vo z moim związkiem i praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
Witam Panią serdecznie. Nie wiem czy zmieszczę się w limicie osób. I czy zada sobie Pani trud wróżenia. Jednak postanowiłam zaryzykować i napisać do Pani, ponieważ stoimy z mężem przed dużym życiowym dylematem. Obecnie mieszkamy w Anglii.I zaczęliśmy myśleć o powrocie do Polski. Zdajemy sobie sprawę z tego,że sytacja w naszym kraju jest trudna, dlatego nie chemy zamykać sobie dzwi do Uk. Mój mąż miałby możliwość przyjeżdżania tutaj do pracy na 3 miesiące w roku.Mamy tutaj jeden dom,który chcielibyśmy wynająć. Jesteśmy w trakcie kupna drugiego domu w centrum stolicy Wali w Cardiff, jest to duże uniwesyteckie miasto- a domek jest w bardzo dobrej lokalizacji. Gdyby udało nam się go wynająć nasza sytacja finansowa- czyli wynajęcie tych 2 nieruchomości plus praca męża na kontraktach dałaby nam niezależność od rynku pracy w Polsce. O czym myśleliśmy wyjeżdżając tutaj i pracując kilka lat, żyjąc bardzo oszczędnie. Ta oszczędność, i próba zabezpiecznia sobie przyszłości spowodowała,że życie zaczyna nam trochę uciekać, stąd marzymy o przyjeździe do Polski i takim okresie by żyjąc skromnie cieszyć się tym,że się żyje....Czy uda nam się wynająć te nieruchomości i wrócić do Polski, którą kochamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
Przepraszam, zapomniałam podać naszych imion:Matylda 1.11.1975 i Robert 14.12.1974 Napiszę Ci jeszcze Droga wróżko,że pomysł powrotu do Polski istaniał od zawsze.Po prostu zbliżamy się powoli do relaizacji naszych założeń. I tak jak Ci pisałam,żyjemy tutaj skromnie. Nie jesteśmy fanami konsumpcji, i być może to,że skupiliśmy się na tym by kupić nieruchomości za gotówkę ,a nie na kredyt spowodowało,że nasze życie było wręcz ascetyczne. Potem przyszły remonty, więc znowu inwestycje. Teaz myślimy o tym, by zacząć żyć trochę swobodniej.....korzystać z tego kapitału, na który pracowaliśmy całe lata. Znamy tutaj kiklu anglików, którzy tak żyją- wyajmują swój dom i pół roku spędzają na przykład w Hiszpani.....myślimy o tym tym bardziej,że funt kosztuje prawie 6zł. Tutaj koszty życia, z podatkami są dużo większe. Gdyby mój mąż pracował te 3 miesiące w Anglii nie płaciłby podatków,ponieważ tutaj kwota wolna od podatku to ponad 10.000 funtów. On ma już obywatelstwo Angielskie, więc byłoby to realne. Czy będziemy szczęśliwi w Polsce? Czy uda nam się żyć z wynajmu nieruchomości, i pracy męża? Ja także mam zamiar wrócić do zawodu artystycznego w Polsce? Nie będę pewnie zarabiać dużo,ale mam nadzieję,ze będę robić to co kocham..czy to się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×