Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pęcherz, szpilki... Potrzebna szybka pomoc!

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny :( Założyłam ostatnio koturny w których w tamtym roku przechodziłam cały sezon. Teraz leżały zapomniane w szafie więc dałam im szanse... Tak mnie obtarły! Że na jednej piętce mam ogromny pęcherz, który już pękł i ciągle wypływa z niego ropa :( Dzisiaj idę na panieński i już wiem że nie założę szpilek :( cała stylizacja mi się posypała.. Znacie sposoby na szybkie załagodzenie sprawy? żebym mogła iść chociaż w balerinkach bo jak na razie nie mogę ujść 2 kroków w żadnych butach :( Na razie smaruje skórę ABE, i psikam octeniseptem... Ale może jakieś domowe sprawdzone sposoby? Lepiej stópkę wymoczyć np w szarym mydle? Czy to pogorszy sprawę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie.. Napewno nie w szarym mydle bo dzedzie piec. Kup sobie plastry takie jak compeed tylko nie kupuj tej firmy bo one sa beznadziejne. Szybko odpadaja. Jesli leci ci ropa to dobrze bo one maja cos takiego w tych plesterkach ze jak nasiakna ta ropa to nie odpadn :) maja wlasciwosci lecznicze. Tylko pamietaj nie kupuj firmy compeex tylko spytaj wlasnie o takie lecznicze ale nie tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo super bo na razie używałam zwykłych plastrów i co chwilę uciekały jak nasiąkły ropą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@goscwkosc - dzięki ale nie mam hulajnogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam, ale załatwię od siostrzeńców ;) Dzięki za pomoc, już wiem jak dotrę na dzisiejszą imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup plastry na obtarcia shee foot są super ja kupuję w drogerii dayli ale nie wiem skąd jesteś bo nie wszędzie są te dr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dayli ostatnio u nas zamknęli :( nie uniosło konkurencji hebe i rossmanna :( @koscwkosc - bardzo chętnie skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha kosc w kosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postaram sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×