Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

suplementy diety hamujace apetyt

Polecane posty

Gość gość

jakie suplementy diety zmniejszajace apetyt mozecie polecic? dla jasnosci, nie chodzi o zahamowanie glodu bo przy normalnym zdrowym odżywianiu nie mam czegos takiego jak glod. poprostu od zawsze kocham jesc i to sprawia mi przyjemnosc, miewam tez ochote na tzw "coś" czyli nie potrafie okreslic na co konkretnie i moglabym jesc az trafie na ta rzecz i nie musze przy tym byc glodna. masakra :/ albo tez podjadanie w stresie, zlosci, itp. istnieje cos co pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieje cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mam:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest na to jakis sposob? ja juz nie mam sily tylko trace motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie i tez chetnie bym sie dowiedziala co na to poradzic. tylko prosze nie mowcie mi ze trzeba silnej woli bo to nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odkąd stosuje tabletki slimcea nie mam juz ochoty na podjadanie czy nie zdrowe jedzenie. Blokują mi łaknienie i się odchudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki z pseudoefedruna +kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dostane takie tabletki i jak sie nazywaja? ile mniej wiecej moga kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tabletki to np sudafed na katar poszukaj dostępne w aptece bez recepty poczytaj w necie ale to może być niebezpieczne szczególnie jak masz nadciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseudoefedryna to raczejna przeziebienie a nie na zachamowanie apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W połączeniu z kofeina pobudza i hamuje apetyt ,Tusiptet syrop działał podobnie ale teraz tylko na receptę jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka338
Cierpiałam na nadwagę z powodu nadmiernego apetytu. Uwielbiam fast-food i słodycze i moje odchudzanie zawsze kończyło się po 2 tygodniach ponieważ pojawiał się wilczy głód. African mango poleciła mi instruktorka fitness i dziękuję jej do dziś. Pierwszym efektem stosowania było uczucie sytości, które utrzymuje się na 3 h po posiłku, więc spokojnie potrafię wytrwać do kolejnego posiłku głównego. Schudłam 12 kg w 2 miesiące, może to nie żadna rewelacja, ale czuję się teraz świetnie i mam większą pewność siebie. Uważaj na podróbki i zamienniki african mango, których na ryku coraz więcej. Oryginalny suplement możesz zakupić bezpośrednio od producenta lub poczytać więcej na: http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe to co piszesz. masz z tym jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na slimcea bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak moglam sie spodziewac ze zadajac to pytanie nie otrzymam wielu powaznych odpowiedzi poza spamem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaJasok
Ja stosowałam foreverslim, jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda789892
Zawsze miałam problemy z podjadanie, nie potrafiłam sobie z tym poradzić, chwytałam się wszystkiego ale nie bardzo pomagało. Trafiłam jakiś czas temu na stronę http://princi.pl/ poczytałam opinie, skład - który jak wiadomo najlepiej żeby był naturalny, i tak też zaczęłam brać green coffee k5, odkąd je biorę widzę na prawdę dużą zmianę, mniejszy apatyt, zero skutków ubocznych, i co najważniejsze waga spada. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu suplementy. tylko sięzaśmiecacie. ja jem regularnie i pijęsoki zielone taka wyciskarka jest dobra http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings bo wyciska nawet pietruszkę. a to zdrowsze i mniej kaloryczne niż owocowe. i od razu nie chce mi się tyle jeść. a kiedyśchreom łykałam coś tam jeszcze i nie pomogło ale może to dlatego że jestyem nie systematyczna. a soki są po prostu dobre to się chce je pić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super śodkiem okazał się dla mnie Novoslim. Preparat stosowałam już jakiś rok temu. Jednak przez brak diety i obżarstwo znowu musiałam po niego sięgnąć. Bez problemu poradził sobie z moją nadwagą ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ważne też żeby kontrolować krew, ja polecam skorzystać ze strony wwww.badamysie.pl i zrobić badania krwi za darmo i bez skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba w pierwszej kolejności postawić na dietę a dopiero później dobierać do niej suplement diety. Ja najpierw ułożyłam sobie jadłospis na cały tydzień, później zamówiłam tabletki Slimcea. Stosuje je 2 miesiąc i schudłam juz 9kg. Ale bez diety pewnie by się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 20kg w 2 Miesiące dzięki African Mango. Zamiast diet które nic nie dają polecam prosty i skuteczny sposób :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bez sensu suplementy. tylko sięzaśmiecacie. ja jem regularnie i pijęsoki zielone taka wyciskarka jest dobra http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings bo wyciska nawet pietruszkę. a to zdrowsze i mniej kaloryczne niż owocowe. i od razu nie chce mi się tyle jeść. a kiedyśchreom łykałam coś tam jeszcze i nie pomogło ale może to dlatego że jestyem nie systematyczna. a soki są po prostu dobre to się chce je pić smiech.gif" ja wiem doskonale ze tak by wypadalo i nie jest to dla mnie problem bo lubie soki i zdrowa zywnosc i potrafie skomponowac zdrowa diete ale problemem nie jest tu glod tylko ochota na rozne smakolyki np wieczorem bo poprostu jedzenie sprawia mi przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej przerzucić się na produkty o nikim indeksie glikemicznym. One nie pobudzają apetytu. To ogólnie bardzo szeroki temat, jak chcesz to sobie wygogluj dokładnie o co chodzi, a po części o tym masz tutaj http://skutecznadieta.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam taki suplement diety jak green coffee k5, są to tabletki z wyciągu zielonej kawy. Biorę je od dwóch miesięcy, mam super efekty, zero skutków ubocznych. Polecam poczytajcie sobie: http://wiecznaplaneta.pl/ dowiecie się z tej strony, że bardzo ważne jest to aby tabletki, które wybieramy były w pełni z naturalnych składników, tak jak te, które ja stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tutaj: http://malakawka.pl/ uda Ci się znaleźć odpowiedzi. Pamiętaj dieta, ćwiczenia i jakieś suplementy diety ale nie muszą być konkretnie hamujące apetyt. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska393
A moje zdanie na temat suplementów jest takie przyjmuję African Mango http://szczupla-kobieta.pl i dla mnie to ten suplement jest idealny;) każdy chwali swoje;) schudłam aż 32kg w 4 miesiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgorerece02
Oj każdy ma inne sposoby na schudnięcie ;) ja próbowałam sama bez suplementów i widzę kolosalną różnicę;) odchudzałam się sama jadłam regularnie plus ćwiczenia na macie 30min i w miesiąc może 4 kg mi spadło a gdy przyjmuję African Mango http://szczupla-kobieta.pl plus również regularne posiłki i te ćwiczenia i w miesiąc 6kg! więc na mnie działa idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×