Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są faceci co lubią szczupłe filigranowe dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
no to jest nas dwóch... albo więcej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze byłam szczupła.Mąż zachwycał się moją sylwetką. Zaszłam w ciążę i co? Urosły cycki i tyłek (o brzuchu nie wspomnę...). A on nadal szalał na moim punkcie. Zachwycał się moimi krągłościami choć przerażały go moje piersi.Zawsze byłam plaska a tu nagle miseczka D. Po porodzie znów zeszczuplałam.I nadal mu się podobam. To chyba tkwi w serduchu. Gdy się poznaliśmy on ważył około 75 kg przy prawie 2 m wzrostu. Sucharek. A ja go kochałam. Teraz to wielki gość - 115 kg żywej wagi. Dla mnie to nieistotne ile on waży i jak wygląda. Kocham go za to jaki jest w środku. I on mnie też. Ostatnio chciałam powiększyć biust. On jęczał że nie, że stanie mi się krzywda, że podobam mu się taka jaka jestem. Uległ gdy obiecałam że nie przesadzę i że chcę tego dla siebie a nie dla niego. Warunek - on wybierze lekarza - najlepszego. Wydaje mi się ze jak sie ludzie kochają to rozmiar nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze I nie ma ale seksu dobrego to chyba z nim nie masz I brakuje tobie tego mimo ze jego kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korcz
Jak się kogoś kocha to wygląd nie ważny, wiadomo człowiek się zmienia ale dla tej osoby i tak jest się wyjątkowa osoba:) lubię filigranowe kobiety i te bardziej kragle kształty, z opisu taka i taka mi się podobasz:) a jaki teraz masz rozmiar biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te filigranowe nadają się tylko do ruchania. Na partnerkę nie bardzo bo to słabe takie. Wszystko trzeba robić za nie, byle pierdoła i juz woła pomocy. Zapierdol na okrągło przy takiej. Na stałę nie bo samej takiej nie zostawisz bo zaraz ma jakiś problem. Lepsze są jednak trochę silniejsze laski. Twój facet ma w dupie twoje zdrowie skoro się zgodził. Jesteś dla niego kawałkiem mięsa do krojenia i szycia z czym poradzisz sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korcz
W sumie jest w tym troche racji, ja tam bym mógł takiej filigranowej laseczce pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akerman
Brokeniside87 ja Cie mogę wziąć w ramiona i przytulić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyj z taką 15 lat i napisz to jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brokeniside87 ja Cie mogę wziąć w ramiona i przytulićusmiech.gif x kochany z Ciebie tygrys 👄 masz całuska:D super:) taka niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brokeninside tulilem cie kiedys ale mnie odrzucilas. Wiec nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akerman
Lubię się przytulać i lubię gorące kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto Broken nie tulił chociaż raz. Każdy może i zawsze jest zadowolona z tego. Nigdy nikomu nie odmówi kto chce to tuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto Broken nie tulił chociaż raz. x to zdanie jest piękne:):):) akermanik, ja jestem bardzo gorąca od męskich przytuleń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akerman
No właśnie czuje:) wtulę sie jeszcze bardziej w Ciebie:) wziął bym Cie na ręce i gdzies zaniósł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akerman
Do wielkiego lóżka... Położę Cię na nim i klade się obok Ciebie obejmując Cie jedna reka i wodzac nią po twoich pleckach... i czuje jaka goraca jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akerman
Będę glaskal i dotykal aż Tygrisica zacznie pomrukiwac... Mam na dzieje ze mnie oszczędzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akerman
Łobuzem:)? Czyli:)? A opisze mi się tygrysica troszke?:) będę grzeczny obiecuje no chyba ze się nakręcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj weźmiemy ją, na dwa baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o 02.40. Jestem obecnie strasznie chuda. 60 kg przy 176 cm. Wysoka żyrafa bez cycków.Nasze dziecko jest niepełnosprawne.Ja się nim opiekuję i jeżdżę na terapię. Wszystkie obowiązki biore na siebie. Mąż za to tyra żeby było na leczenie. Oboje się spalamy.Często w takich sytuacjach facet ucieka.U nas było odwrotnie. Żyliśmy 10 lat w konkubinacie. Gdy okazało się że syn jest chory - mój luby zapragnął ślubu. Chciał dac dowód swojego oddania. Staram się wyglądać jak najlepiej - chyba jest nieźle skoro małolaty zapraszaja mnie na randki a mam 30 lat.Ja jednak mam w sercu tylko męża. KOCHAM go .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akerman
Na pewno nie jest zle:) jesteś młodą kobieta w dobrym wieku i skoro malolatom się podobasz to wszystko jest dobrze:) a jak bioderka i Tylek:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akerman
Brokeniside87 jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×