Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patryk_B

Rozwód kościelny, stwierdzenie nieważności (poszukujemy rozmówców)

Polecane posty

Poszukujemy osób z całej Polski, które podzieliłyby się swoimi doświadczeniami odnośnie stwierdzenia nieważności małżeństwa. Możliwe terminy nagrań: czwartek-piątek (24-25.09) i poniedziałek-wtorek (28-29.09). Na życzenie zapewniamy możliwość ukrycia twarzy i danych osobowych. tel.: 535 071 199 e-mail: patryk.bedlinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Z tego co wiem , to sprawa unieważnienia ślubu kościelnego jest objęta tajemnicą. Nie wolno jej upubliczniać. W żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnicą objęta jest także np. spowiedź, lecz gdy mówi się o niej w celu opisania samej sytuacji, bez podawania danych umożliwiających zidentyfikowanie osoby, nie ma w tym łamania tajemnicy. Podobnie tutaj - nie zachęcamy do opowiadania o sobie, a raczej o historii i dane personalne nie są nam potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co wam to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Ale przecież jak człowiek się zgłosi to przestaje być anonimowy , nawet jak przed kimś mówi ,czy ja się mylę? Nawet jak będzie miał zakrytą twarz i zmieniony głos. Nadal łamie tajemnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemnicę czego? Swojego zaprzaństwa? Czy kościoła? Nie wiem czy wiesz zz, że jeszcze 40 lat temu Biblia była niedostępna przeciętnym wiernym. 70 lat temu była zakazana. A 400 lat temu kościół palił na stosach tych którzy ją cytowali. Chcesz dyskutować dalej? Pewnie nie - wleziesz w dziure i wypełzniesz za dwa tygodnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Ja Tobie proponuję , nie szukaj pogan wśród wiernych. Nie szukaj towarzystwa. Owszem ,towarzystwo znajdziesz , jeżeli będzie wspólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz że zadanie ci kilku prostych pytań oznacza że szukam twego towarzystwa? To pewnie jak nieznajoma spyta cię o godzinę - uciekasz z wrzaskiem: "nie szukaj męża na ulicy!! wszetecznico!!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Twoje pytania są typu ""co było pierwsze , kura czy jajko """ . Albo ,czy Pan Bóg może stworzyć kamień , którego nie podniesie. Moim zdaniem jest to udawana filozofia. Ja w taką dysputę , wdawać się nie chcę. Może znajdziesz towarzystwo , które będzie chciało na te pytania odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka filozofia, koziołku? Dostałeś proste pytania, a kombinujesz jak koń pod górę! A tak ad vocem - nie wiesz co było pierwsze: jajko czy kura? Na prawdę nie wiesz???!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co zniecierpek? Myk do dziury. See you za dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno nawać katolikiem kogoś, kto się zapiera własnego dziecka i kombinuje jak na nie nie płacic, wiec zzzzzniecierpliwony nie czuj się taki wierzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to trudno? Zaprzaństwo, kłamstwo, kombinatorstwo, obłuda ... - to domeny katolika. A zniecierpek jeszcze nie dawno "specjalizował" się w interpretacjach prawa rodzinnego i alimentacyjnego. Okazał się mocno niekompetentny. To się przerzucił na religię. I tu też widać jego "kompetencje". A tak prywatnie: zzz. Nie jedz już żadnych proszków !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×