Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatek23

Dieta białkowa. Moja własna historia. ,, Nie potrafię schudnąć ''

Polecane posty

Gość Agatek23
Dziś krzys dzień, bardzo źle się czuje zawroty głowy straszny ból głowy straszne osłabienie. Ale nie poddaje się po prostu pójdę wcześniej spać. Nawet głodna nie jestem jem na siłę. Bardzo kiepski dzień. Może jutro będzie lepiej. Przez weekend postanowiłam nie wchodzić na wagę zobaczymy w poniedziałek jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
Po weekendzie na wadze 79,1 coś tam spada ale coraz wolniej ... po 7 dniach -4.4 Dziś dzień 8 jeszcze 2 i zjem coś dobrego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudlam 21 kg przez ponad 3 mce. Chudne dalej. Nawet zgrzesze. Ale! Ja cwicze do tego. Nie bede gruba,nie wroce do wagi,jaka mialam. Trzymaja sie! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki masz wzrost i wage wyjsciowa i aktualna? Waze 102 kg przy 173cm. przytylam 20 kg w ciagu 8 mc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 178cm, waga wyjsciowa 92kg. Teraz waha mi sie miedzy 21 a 22kg w dol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
Wzrost malutko 163 Waga wyjsciowa za to dużo 83.5 jestem 8 dzień dziś na fazie ataku i jest 79.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
3 miesiące i 20 kg mega dużo. dobrze się czujesz na tej diecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczatki byly ciezkie. Bylo.mi.nie dobrze. Przeszlo po 2 dniach. Poza tym wszystko jest OK. Poki co ;-) jeszcze 3 kg i 3 faza. Mialo z czego spadac,to spadalo,ale dopiero jak Sport wlaczylam do diety. Weszlo mi to w krew i nie wyobrazam sobie teraz dnia bez wieczornych treningow i CW. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
Dziś rano nie wiem dlaczego już było 79,1 wczoraj a tu 79,9 :(nie mam pojęcia dlaczego żadnych błędów. Dziś niestety zjadłam kabanosa niby drobiowych ale nie wierzę w to i nie zdziwie się jak będzie jutro znów 80 jak nie więcej po dzisiejszym dniu mam trochę dość ale nie poddam się i jutro koniec z kabanosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze byc woda. Czasami waga skacze w Gore. Ile dni CI 1 fazy zostalo? Polecam troche ruchu. Späcer ciut szybszy itp. Bez przemeczania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedz kabanosow.one i tak SA wieprzowe. Czytaj sklad. Ja juz sie nauczylam. Przez 4 tyg radykalnie przestrzegalam diety. Pozniej podjadanie i tak mam do dzis ;-) Ja mam pol kg na minusie.jeszcze 2,5kg i 3 faza. NiemogE sie doczekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
Dziś 10 dzień i myślę że wystarczy. Co jadłyście na tej 2 fazie? Dziś 79,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,ze myslisz,ze wystarczy,ale trzeba juz zakonczyc 1 faze. Warzywa-schudniesz jadlam,te co mozna. Ja mam grill elektryczny,wiec niezaleznie od pogody,robilam sobie drob na grillu plus warzywa. NP cukinia grillowana jest pycha,papryka. Mozna jesc AZ sie najesz. Wlacz do diety cwiczenia. U mnie 1/1 waga leciala wolno. Ja przeszlam 5/5 bo nie mam Problemu jesc sam drob. Do tego wysilek Lekki fizyczny i efekty Beda natychmiastowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
Dziś mega zły dzień coś mnie ostatnio kusi oprócz nabialu Zjadłam trochę drobiowej kiełbasy ale za karę z 39 minut skalpela chodakowskiej zrobiłam 30 na 9 brakło energii ale jutro będzie lepiej mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
Ja też nie mam większego problemu więc też zrobię 5na5. Jak wtedy waga leciała? Do tego do łącze ten skalpel i może coś z tego będzie jak mi się ta waga zatrzymała to tak jakoś motywacja spadła wszystko zaczęło kusić jak by nie to forum to bym to w pierony rzuciła chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poddawaj sie. Wytrzymaj. Uwierz mi na slowo,ze sie oplaca :-) Skalpell chodakowskiej jest super. Powiem CI,ze na 5/5 nie pamietam jak waga leciala. Ja po prostu bylam i jestem na diecie i nie wpisuje ile mi ubylo po 5 dniach. Waga miala z czego to leciala. Teraz ostatnie Kilogramy Ida ciezko. Nie poddawaj sie i walc. Ja juz nie jestem chodzacym kompleksem. Dzis uslyszalam,czy jestem modelka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba historii juz jest koniec.autorka nie wytrzymala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
zrezygnowałam bo dostałam takiej sraczki że heeeej zresztą schudłam trochę to starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeśli masz takie problemy to faktycznie , no ale bez szczegółów by się obyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
wiec widzisz mam problem a z rana jak szłam do sracza to nie zdążyłam i nawałiłam na podłogę i całą ścianę mam ufajdaną i wanne . skąd to się wzięło że taka sraka ... i wczoraj jak się kochałam z chłopakiem to popuściłam no wstyd było na maxa a on jeszcze mnie od tylca brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ktos sie podszyl pod autorke hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
nikt się nie podszywa , piszę jak jest . No wiec tak wyszło z ta dieta i dziś też na sraczu siedze i w robocie na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś się na głowe leczyć a potem zacząć odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
wszystko przez mojego chłopa bo całą noc było rypanko no ale cóż no jak tu nie dać .... macie jakos fajną dietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac po stylu opisania,ze to podszyw. Nie reagowac. Na tej diecie ma sie zaparcia,a nie biegunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek23
kto się podszywa !!!!! faktycznie zrezygnowałam z diety bo kiepsko się czułam i problemy z WC.. a jak ktoś się odchudza ? może jakoś diete polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to długo nie wytrzymałaś na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bank to nie autorka. Chyba,ze na rozdwojenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niechcetakwygladac
Witam. Zaczęłam dziś mam 30 kg min do zrzucenia. Przyjmoecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×