Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja dziewczyna nie interesuje się moim życiem

Polecane posty

Gość gość

ostatnio miałem jazdy na prawko. Powiedziała "to dobrze". Zwykle nie ma czasu bo zajmuję się swoją młodszą siostrą. Jest jej babcia która nic nie robi mogła by odprowadzać jej siostrę to bym się spotykał. Tyle że jej babcia ma w d***e resztę rodziny i teraz :radzcie sobie sami" albo "mnie nogi bolą"ale na rowerku to z********a aż się kurzy.. wracając do dziewczyny ona chyba nie interesuje się jak coś się w moim życiu dzieje . chciałem ją na spacer ostatnio wziąć okazało się że jej się nie chce. Chciałem na basen iść tez nie chce. I to wygląda tak . Przychodzę do niej ona włącza telewizor i oglądamy tak do 19 bo botem muszę zdążyć na autobus . gdzieś wyjść do jakiegoś baru , pubu ma piwo czy cokolwiek żeby nie siedzieć przed tym telewizorem.. ale nie.. ona woli oglądać bo leci k***a "master chef" albo bo musi oglądnąć na TLC jakiś popieprzony program "salon sukien ślubnych "albo jakie to ludzie mają najgorsze przypadki.. już powoli mam tego dosyć w kółko to samo ... ale gdy powiem o wyjściu to zła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tego dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymieńmy się partnerami, ja mam takiego faceta że tylko by siedział i nic nie robi, czuje że mi zycie przecieka przez palce w związku z nim. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja niby oczekuje żeby coś się w związku działo ale jak co do czego to nic jej się nie chce ja nie wiem ile ja jeszcze wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro do niej jade już czuję ze będzie to oglądanie już mam dość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też chce żeby coś więcej się działo a nic się nie dzieje, nudy nudy nudy, nawet na wakacje mu się nie chce jechać. A Ty się nie katuj, żyj swoim zyciem i niech Ci tak nie zależy, rób swoje. Może ona się zmieni a jak nie, to gdzieś tam czeka na Ciebie ta jedyna, głowa do góry, są gorsze tragedie w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje że jutro znowu będzie zmarnowany dzień ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się tak męczysz to zerwij z nią i znajdz sobie inną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale męczysz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaskocz ją swoim 'nieprzyjechaniem' a nie tańczysz, jak ci zagrają. Może jak cię nie będzie, to ją jakaś refleksja najdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjechałem do niej i co musiałem z nią gdzieś łazić żeby podpisała jakąś umowę z pracy w sumie to czekałem na nią pół godziny... potem oczywiście do domu i TV (jak zwykle) potem zmęczona mnie z domu wywaliła i powiedziała że jest zmęczona i musi iść spać bo jutro do pracy,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej jedynym zajęciem jest oglądanie telewizji?.Masakra to co wy będziecie robić za kilka lat? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź, c/ipo grochowa, się utop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×