Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niemowlę wierzga nogami gdy śpi

Polecane posty

Gość gość

moja córka ma 5,5 miesiąca, od ok.1,5 miesiąca ciągle wierzga nogami podczas snu, ale tylko jak leży na płasko! podnosi je do góry, przebiera nimi jakby chodziła, i wszystko przez sen. Rączkami nie macha, tylko same nogi. Jak położę ją na boku, śpi spokojnie, jak obróci się na plecy przez sen zaczyna je podnosić z pupą do góry, przebierać, wierzgać, dam ją na bok, znowu śpi spokojnie, zaczynam się martwić, czy aby wszystko neurologicznie ok, a może to normalne? to moje pierwsze dziecko więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn mial tak samo ale to byla chyba fascynacja nogami, bral ciagle stopki do buzi mial niezla zabawe i w nocy przez sen tez chcial tak robic, trwalo to pare miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bylo podobnie, corka machala jeszcze raczkami do tego, wybudzala sie przez to ale 2-3 miesiace i przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz mam nastolatka, ale tez tak mial, spytaj pediatre jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję, uspokoiłyście mnie trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne, przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Moja córeczka też machała nóżkami i brała do buzi.Nogi są zainteresowaniem malutkiego dziecka.Dziś malutka ma prawie roczek i już mineła fascynacja nóżkami:D U Twojego dzieciaczka też z czasem minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze. Moj syn zaczyna 5 mc. Gdy klade go do lozka spi spokojnie moze z pol godz, potem zaczyna kopac nozkami, krecic glowa na boki.. nie wiem co to jest, ale szybko sie przez to wybudza, rzadko spi dluzej niz 2 godz. Mam wrazenie tez ze po wybudzeniu probuje sie, ze tak brzydko to nazwe ,,wypierdziec,,. Ktos z Was mial taka sytuacje? Poratujcie, pediatra zbywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ma problem z trawieniem. Moj syn tak spal jak mu dawalam na kolacje kaszke ryzowa, corka kolezanki pozniej miala tak samo po kaszce ryzowej. Jak rozszerzasz diete to cos mu sie ciezko trawi podczas snu po prostu. Ewentualnie moze beda zeby szly, u mojej mlodszej ida pierwsze i tez ma niespokojny sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, jest to bardzo mozliwe z tym trawieniem, maly jest tylko na piersi, ale wyglada to tak jakby podczas snu zbieraly sie w brzuszku gazy, przez sen praktycznie nie pierdzi, tylko wlasnie wymachuje nozkami. Dopiero jak sie obudzi to pruta na potege. Nie rozumiem tego, problemu z brzuszkiem powinny byc juz za nami.. pediatrzy tylko mowia ze przejdzie, a ja chce zeby moje dziecko moglo normalnie spac, mam w nocy non stop pobudki. Ile to moze trwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam w nocy:) teoretycznie powinno juz minac, moj mlody do 4,5 miesiaca mial wzdecia w nocy i jeczal, zarzucal nogami - dawalam bobotic i troche pomagal. No a potem wrocilo po tej kaszy ok 7 czy 8 miesiaca. Podajesz cos typu espumisan? Moze pomoc, no i masaz brzuszka przed spaniem. Tak to jest, moja mlodsza ma teraz 9 miesiecy i zab jej rosnie plus ma zaparcia od 4 dni, wiec wisi na mnie pol nocy, steka, spina brzuszek. Tez juz dzisiaj czopka dam chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz do śniadania jak gotujesz np.płatki jakieś, to wrzuć do gotowania raz daktyla suszonego, raz morelę. Ja to miksuję. Naprawdę dobrze działa na brzuszek. Daktyle mają mnóstwo błonnika. Tylko wybieraj eko, żeby były bez dwutlenku siarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowalam juz nawet cudowny sab simplex, szczerze, bez jakiegos wiekszego sukcesu. Bardzo mnie dziwi, ze dziecko gdy spi, wiec jest rozluznione, praktycznie nie pierdzi, dopiero gdy kopie mocno nozkami to sie udaje. Ja np zawsze sie martwie ze jak spie to puszczam bąki i mąż bedzie sie smial:) w koncu we snie jestesmy rozluznieni i nie kontrolujemy sie... Bardzo dziekuje za odpowiedz, to forum ma do siebie ze na normalne tematy nikt nie odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos jeszcze mial taka sytuacje o dziecka? Boje sie ze samo nie przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
Dnia 7.04.2018 o 01:58, Gość gość napisał:

Podnosze. Moj syn zaczyna 5 mc. Gdy klade go do lozka spi spokojnie moze z pol godz, potem zaczyna kopac nozkami, krecic glowa na boki.. nie wiem co to jest, ale szybko sie przez to wybudza, rzadko spi dluzej niz 2 godz. Mam wrazenie tez ze po wybudzeniu probuje sie, ze tak brzydko to nazwe ,,wypierdziec,,. Ktos z Was mial taka sytuacje? Poratujcie, pediatra zbywa...

Kurcze mam to samo jak dobrze że nie jestem z tym sama i co to może oznaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×