Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rewkurzona

Za ladna doopa

Polecane posty

Gość Rewkurzona
Kotko P. Dziś miałam na sobie koszulę. Spodnie typu rurki i żakiet. Do tego szpilka. Czy to jest strój "za bardzo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako facet uważam, że jak kobieta jest ładna i seksowna to i w worku po ziemniakach wygląda podniecająco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
Muszko Ś i sama widzisz. Zamiast czuć się pewniej siebie jest wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie normalny stroj :) wiesz, w zeszlym roku studentka kinematografii, zrobila krotkometrazowy film na temat magabywania. o dziwo fenomen dotyczyl wlasnie mlodziezy pochodzenia afrykansko/arabskiego. co innego gwizdy chlopcow z budowy a co innego natretne nagabywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat przejaw buractwa i głupoty ocierający się o groźbę karalną. Rozumiem, że takie zachowania mogą budzić lęk. Problem w tym, czy złożysz doniesienie na policję? Czy zadzwonisz pod 112? Czy w twoim mniemaniu ta granica została przekroczona, czy lepiej machnąć ręką? Czy może warto będzie następnym razem zabrać ze sobą gaz pieprzowy, żeby poczuć się pewniej itd. To jest wahadło. Nigdy nie wiadomo, kiedy wychyli się za mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
Dziękuję wam za normalne odpowiedzi. Widzę, że nie tylko ja tego nie toleruję. Co innego komplement z kulturą a co innego wygwizdanie, wycie i poczucie się jak bez urazy "szmata" po takiej "pochwale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że jak widzę, mężczyznę który dłużej na mnie zatrzymuje wzrok, czy jakiegoś uprzejmego faceta, który w czymś tam mi pomoże, czy zatrzyma mnie na przejściu i zaprosi na kawę, to jest miło i człowiekowi jest przyjemnie. Nawet jak robotnicy zerkają i powiedzą coś sympatycznego, to ja zawsze im odpowiem coś miłego albo skoro widzę ich wzrok na sobie, to się uśmiechnę i powiem dzień dobry. Wtedy jest ok, oni są uprzejmi i coś tam zapytają, czy na spacerek idę, czy na zakupy albo o pogodzie. Nie ma problemu, ale jak ktoś się natrętnie gapi, to się człowiek spina, a jak rzuca chamskimi tekstami o swoich możliwościach seksualnych w kierunku kobiety, no to jeśli są to bardzo ostre komentarze albo zapytania w stylu gdzie tu gwałcą, to się kobieta zaczyna bać i nie jest fajnie. Niestety buraków jest wszędzie dużo i trzeba szybko przemknąć i zapomnieć o debilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kiedys (pobozne zyczenie) policja sie tym zajmie... w brukseli czasem robia akcje i policjantki w cywilu chodza. werbalizuja i wypisuja mandaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
Wiem. Dlatego napisałam, że wiele kobiet to przechodzi. Znajoma znajomej z powodu pięknego dużego biustu i przez jej "słowne molestowanie" chciała je sobie odciąć. Psychika siadla. I jeżeli mężczyźni myślą, że kobiecie zrobi się super ekstra to złe myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydawało by się że krągła i odstająca pupa jest super ale ja chętnie bym się zamieniła nie nosze juz spodni bo zaraz sypią sie komentarze typu: patrz jaką ma d**eczke, albo ostatnio pod sklepem dwóch typów bez skrępowania stwierdziło że ooo na ostro by było :-( jak tak można wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż na każdego działają inne kształty, widocznie kształt Twojego tyłeczka jest powszechnie podniecający sam chętnie bym zobaczył żeby się odnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pare razy z samochodu wolali jacys faceci "fajna dupcia" troche to bylo dla mnie niesmaczne i zenujace, tym bardziej, ze nie podkreslalam jakos specjalnie tego tylka, raz jakis facet podrywal mnie na przystanku, dosiadl sie do mnie i pytal, czy bym z nim sie poszla do sklepu, a ja zastanawialam sie po co, gapil mi sie na tylek. Priorytety maja faceci..wiadomo bylo, co we mnie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo ja raz sobie szedlem i z samochodu obok zaczeli krzyczec "fajna dupcia". hmmmm pomyslalem sobie ze to milo z ich strony choc nie uwazam sie za takie ciacho ale bylo milo . niestety chodzilo im o dziewczyne z którą szedłem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam temat i sama zdenerwowalabym się po czymś takim. Autorko, chyba brak reakcji jest najlepszy. Oni patrzą i oceniają, może i pożądają,( byle nie przez gwałt.) Sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×