Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał_86

Pilne!!! Jaka restauracja najlepsza na zaręczyny?

Polecane posty

Gość gość
Zobacz sobie na stronie tej restauracji www.restauracjesultan.pl . Mają bardzo smaczne jedzenie. Ja tam się co prawda nie zaręczałem bo zrobiłem to wcześniej ale na pyszne kolacyjki przy świecach tam jeździmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić Restaurację Siuchajsko :) aktualny mąż mi się tam oświadczył :) wszystko przygotowane pod nasze wydarzenie, kapela góralska, staropolskie jedzonko, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Warszawę, to jak dla mnie jedną z lepszych restauracji jest Salto na wilczej. Po pierwsze mają świetny klimat, po drugie przepyszne jedzenie no i po trzecie ceny bardzo w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskoczyło mnie pozytywnie indyjskie piwo przy ul. Pijarskiej 9. Z kumplami chciałem spróbować nowych smaków. Coś dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówmiadam
Ja bym polecił restaurację Pianka na ulicy Zgoda 12. Bardzo dobre jedzenie, polskie, ale w takim nowoczesnym wydaniu. Mają bardzo dobre piwo z tanka, możesz nawet poprosić, żeby zmienili wystrój, dali jakieś światełka czy coś, żeby było magicznie, albo żeby zmienili wystrój na jakiś baardzo elegancki - wszystko da się ustalić. Obsługa bardzo sympatyczna, więc jeśli będziesz chciał schować pierścionek w deserze czy coś to pewnie z chęcią pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłą obsługą i fajny klimat mają w Da Pietro. Mimo że restauracja jest w piwnicach to jest dość przestronnie i jasno co się rzadko w takich miejscach zdarza. Na stronie www.dapietro.pl jest cennik, mapa dojazdu i kontakt żeby stolik zarezerwować. Ja się u nich oświadczałem swojej żonie, także miejsce ma dla mnie szczególne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tchibo88
jak ktoś jest z wrocławia ,to świetną restauracja na zaręczyny jest Ok Wine&Bar . urządzona w stylu hamptons i dodatkowo wyszukane i przepyszne potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatanan
Mój chłopak mi się oświadczył w Bubbles, zamówił najlepszego szampana i faktycznie tego smaku chyba nigdy nie zapomnę. Najfajniejszy dzień w moim życiu, oczywiście się zgodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteście już po zaręczynach zapraszam na sesje narzeczeńską zobacz galerie pełne miłości na www.szadafotografia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaylaOmi
To chyba wszytsko zalezy kto skąd jest , gdzie mieszka itd . ;) Ja np zaręczyłam sie w restauracji Ok Wine&Bar i jak dla mnie jest to po prostu idealne miejsce na tego typu okoliczność . Zresztą nie tylko . w sumie można tu zrobić chrzciny , komunie i inne jakies spotkania biznesowe , czy po prostu przyjść z przyjaciółką na spotkanie ;) serwują pyszne wina , desery a także wykwitne dania . Nigdzie nie jadłam tak dobrego puree z groszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaAlicja
Jeśli w Warszawie to z sentymentu polecam Restaurację Akademia. Jedzenie bardzo dobre, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaroz
Polecam Dom Kresowy!Bardzo fajne, klimatyczne miejsce;) Super jedzonko i bardzo miła obsługa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna jest fanatykiem sushi. Doszedłem do wniosku, że idealnym miejscem na zaręczyny będzie jej ulubiona restauracja w tym klimacie - http://www.kanpai.com.pl/ . Spróbuj, może poszczęści Ci się tak samo jak mi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy już ktoś wspominal ale na www.gdziewesele masz dużo bardzo ładnych i nadających się na taką okazje restauracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenamc
Mój mąż też mi się oświadczał w jednej z lepszych restauracji w Warszawie, dania muszą powalać na kolana. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to restauracja Pianka, dania wyborne. Plus też za dobre przystawki i desery. Jak dla mnie palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piknik w Grodzisku Mazowieckim. Restauracja posiada przytulne, romantyczne wnętrze, a jak pogadasz z szefostwem, to z pewnością "coś wymyślicie" żeby zaręczymy i ich oprawa były niezapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaWW
Ja również polecam Dom Kresowy!Świetna jest u nich atmosfera ;) Byłam nawet ostatnio świadkiem oświadczyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja PIKNIK w Grodzisku Mazowieckim. Trudno o bardziej romantyczne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WordsThatSay
Apropo Ok Wine&Bar , mój mąż mi się oświadczył , jak w restauracji była masa ludzi :) Dlatego zawsze będe pozytywnie kojarzyć to miejsce . Przepyszne kolacja , potrawy wyszukane , niby kuchnia europejska , ale wszystko jest przyrządzone tak inaczej ;) I bogata karta win , która bodajze się zmienia co 10 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraZdziech
Mój mąż oświadczył mi się w Sushi Wesoła!Zaskoczył mnie bo lubimy sushi i dość często jadamy je na mieście.Nie spodziwałam się że w dniu w którym tak po prostu poszliśmy na futomaki do Wesołej mój narzeczony a teraz już mąż spyta czy zostane jego żona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eolka
Na zaręczyny i nie tylko , bo równiez na inne przyjęcia okolicznościowe , polecam ok wine&bar . Restauracja blisko rynku więc jest położony w dogodnej lokalizacji . Poza tym jedzenie bardzo dobre . A także to co zapamiętałam to beza szefowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja PIKNIK w Grodzisku Mazowieckim. Nie będę się rozpisywać, poza tym, że lokal ma wyjątkowy klimat. Proszę zobaczyć na stronie www.piknikgrodzisk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europrofiti
Idealną restauracja jest Ok Wine&Bar ;) Byłam tam wczoraj z mężem na randce . Bardzo mi się podobała możliwosć podglądania przyrządzania potraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunkowo niedaleko mamy do Panoramy na Wałów Piastowskich, także często tam jeździmy z żoną na jakieś obiady czy kolacje. Często czyli gdzieś tak pewnie raz na miesiąc, bardzo dobrą zupę rybną mają, plus też bardzo ciekawe przystawki które zaostrzają apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Zajazd u Przemka w Zgierzu. Znajdują się tam cztery sale i w najmniejszej można zorganizować kolację niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnneGrace
We wrocławiu bardzo polecam Ok Wine&Bar .restauracja idealna nie tylko na zaręczyny , ale również na lunch czy inne przyjecia okolicznościowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sarnowie, albo w katowicach masz też piękną restaurację Chata z Zalipia. Będzie idealna na zaręczyny. Mają tam dobre jedzenie, a wystrój przypomina staropolska chatę z pięknymi malowidłami na ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Piknik w Grodzisku Mazowieckim. www.piknikgordzisk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×