Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał_86

Pilne!!! Jaka restauracja najlepsza na zaręczyny?

Polecane posty

Gość Mafias
Jedną z najlepszych restauracji w Warszawie jest Akademia. Dobre polskie jedzenie, miła atmosfera. Jak najbardziej NAJ. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką bardziej elegancką restauracją jest Panorama, ale cenowo moim zdaniem mają znośnie, dwadzieścia parę złotych za danie głowne to nie są jakieś szczyty jak na 3 City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też sprawdzić www.creatorklub.pl. Bardzo fajna i klimatyczna restauracja z dobrą obsługą i pysznym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na romantyczną kolację dla dwojga z własnego doświadczenia mogę polecić restaurację Papu. Podają tam od lat pyszne jedzenie kuchni polskiej. Kobiety lubią takie miejsca! Dokładny adres i namiary na menu zostawiam Ci w linku https://restauracjapapu.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oświadczyłem się w restauracji www.tawernakapitanska.pl która znajduje się nad Odrą na dolnym śląsku i po rejsie statkiem zjedliśmy pyszną kolację. Na szczęście powiedziała tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może w Chacie z Zalipia w Katowicach? Bo to naprawdę piękna restauracja. Mają pyszne jedzenie, miłą obsługę, a jako przystawkę dają wszystkim tradycyjny chleb ze smalcem. No i wystrój chaty jest przepiękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oskowyja
Warszawa - Pańska 85! Mój luby tam się oświadczył i byłam zachwycona :D Panowie, zdecydowanie polecam to miejsce! MA "duszę" ! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika329
Polecam Akademię. Restauracja bardzo klimatyczna i ma w sobie to coś co podoba się kobietom. Mój partner oświadczył mi się właśnie w niej i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Dodam jeszcze, że takiego creme brulee nie jadłam nigdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bednar70
LaIberica! To miejsce jest idealne na tego typu randkę. Ja byłem tam z dziewczyną i wyszła bardzo zadowolona, a ja najedzony bo jedzenie tam jest naprawdę bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga_Warszawa02
Zobacz sobie na Bistro Wiejska, to jest bardzo fajne miejsce wiem bo mnie tam raz mąż zabrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja J
Zdecydowanie Restauracja Akademia na Różanej. Nie wyobrażam sobie swoich zaręczyn w innym miejscu. Jestem głęboko związana z tym miejscem, bo tam odbywają się wszystkie moje zjazdy rodzinne oraz klasowe, więc spotykam tam bardzo bliskie mi osoby. Oprócz tego doskonały smak potraw i bogata oferta win. Nie mogę powiedzieć nic złego o Akademii. Polecam, naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o śląsk to piękna restauracja jest w Chacie z Zalipia. Mają tam świetny wystrój w stylu staropolskiej chaty z licznymi malowidłami na ścianach. Pięknie to wygląda i jest bardzo klimatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnek
Jeśli chodzi o Dolny Śląsk to zdecydowanie polecam Ok Wine&Bar. Świetny wystrój w stylu hamptons, genialny nastrój i... mozna podglądać w jaki sposób przyrządzane są potrawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaręczyny w restauracji? Większego banału chyba nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka121
Hej! Ja z doświadczenia mogę Ci śmiało polecić restaurację Akademia na Mokotowie. Atmosfera była przecudowana i do samych oświadczyn nie domyslałam się co się szykuje :) Później z opowieści mojego faceta usłyszałam, ze obsługa była bardzo pomocna i nawet mieli fajne pomysły na organizację tego dnia. I dzięki bogu bo mój facet jest mało kreatywny.. :p a wyszło rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzcie w takim razie do restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. Mają tam zawsze fajny klimat, dobre jedzenie i miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra powiedziała 'tak' w ekskluzywnej wrocławskiej restauracji www.villabianco.pl gdzie jej narzeczony wykupił całą salę i usłał ją różami, to wszystko dla niej <3 Piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionka223
Mój mąż oświadczył mi sie w restauracji Ok Wine&Bar i dla mnie był to niezapomniany wieczór. Wiadomo,ze za sam fakt ,ze mi się oświadczył i usłyszałam to magiczne "wyjdziesz za mnie " Jak i rowniez sama restauracja robi ogromne wrażenie. Świetny styl , klasa oraz jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lideczkaaaa
Akademia na Mokotowie sprawdzi się idealnie! Pyszne jedzenie, piękne wnętrze i mega romantyczna atmosfera. Mój chłopak często zabiera mnie tam na romantyczne randki czy rocznice, więc znam to miejsce bardzo dobrze i mogę z czystym sercem polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViolettaK
Ok Wine&Bar we Wrocławiu. Bardzo klimatyczna restauracja. idealna na każdą niemal okazje. Nie tylko na zaręczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio podczas weekendu z żoną byliśmy w Oświęcimiu między innymi i zjedliśmy obiad w LaRossa. Duży pozytyw od nas! Przede wszystkim bardzo fajne ciepłe przyjęcie od samego wejścia ze strony obsługi, trochę ludzi już było ale szybko nam znaleziono stolik itd. Poza tym świetne jedzenie, żona wzięła kaczkę ja żeberko w coca coli i choć miałem trochę obaw to powiem że – przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voda236
Ok Wine&Bar, bo nad Odrą, tak romantycznie ;) wnętrze w stylu hamptons, jedzenie super ;) plus karta win , ktora sie zmienia co 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna92
Ok Wine&Bar jest świetna restauracja nie tylko na zaręczyny, ale również na inne przyjęcia okolicznościowe jak np komunie, chrzciny czy po prostu na spotkanie z przyjaciółmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie sale w restauracji góralskiej www.czarciekopyto.pl gdzie sale tak naprawdę są grotami. Kreatywne podejście do wystroju muszę przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel Drzazgi

Restauracja Akademia to według mnie idealne miejsce. Ten klimat jaki tam panuje jest nie do opisania... stworzony na romantyczne kolacje we dwoje a co za tym idzie właśnie zaręczyny. Obłędne jedzenie a to też ważne, bo nie zjecie przecież pizzy... Mogę polecić nogę gęsi z podlasia w sosie różano-pigwowym albo tagiolini aglio oglio z owocami morza. To moi faworyci w tej restauracji. A na deser wspaniały i rozpływający się w ustach sernik Akademia. Nic dodać nic ująć. Z ręką na sercu rekomenduje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×