Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hhalina90

Meble na wymiar w Krakowie

Polecane posty

Proszę o poradę gdzie kupić dobre jakościowo meble do kuchni w Krakowie lub okolicy. Interesują mnie tylko meble na wymiar bo mam nietypową kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U siebie w kuchni ma właśnie meble na wymiar i mogę powiedzieć, że różnica jest ogromna jeśli porównać je z gotowymi meblami ze sklepu. Takie meble są lepszej jakości i znacznie lepiej się prezentują. A co do sklepu to zobacz Pracownię Wnętrz - tu masz ich stronkę http://pracowniawnetrz.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kuchnię robioną na wymiar od www.siemieniako.pl i zgadzam się z Tobą że różnica w między meblami robionymi na zamówienie a tymi sprzedawanymi w sklepach jest ogromna. Zwłaszcza jeśli chodzi o materiał i wykonanie. Więc dobra rada, jeśli chcesz mieć meble dobre jakościowo to nie kupuj w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na wymiar gotowce z marketu nie pociągną zbyt długo szczególnie przy dzieciach.Kupiłam gotowca 4 lata temu i fornir ochodził po 3 latach.Teraz robię generalną wymianę wszystkiego znalazłam fajną firmę polecam www.omegameble.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośśśbv
niedaleko Krakowa jest świetny sklep meblewoskowane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia54
Nieszablonowe, eleganckie meble projektuje Naturfusion, mają teraz biuro na Rybianki w Krakowie. Mam z nimi bardzo dobre wspomnienia. Zrobili mi całą zabudowę do kuchni. Nawet moja realizacja jest na ich stronce naturfusion.pl. Można sobie podejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvd
Do sali weselnej kupowałem pół roku temu stoły i krzesła od firmy Meble Moskała. Na pewno mogę ich pochwalić za sprawną realizację zamówienia i też jakościowo meble się spisują dobrze. Mogłyby być trochę może tańsze, ale już czasem może faktycznie lepiej dopłacić i mieć gwarancję jakości...Dużo info o meblach jest na ich www – meblemoskala.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatycznie się współpracowało przy okazji remontu mojego mieszkania z firmą Solarz. Zrobili nowoczesny projekt kuchni i też zajęli się kwestią mebli – wyprodukowali, zamontowali. Zawsze miałem wszystko u nich na czas – pomiary, projekt, montaż. Bez żadnych opóźnień i kręcenia. Bardzo solidna firma. Jak ktoś jest zainteresowany to można sobie sprawdzić niektóre ich projekty na portalu www.kuchniesolarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w centrum meblowym Mix-Meble byłas? Oni mają kuchnie na wymiar i w ogóle ogromny wybór różnych mebli, a pamiętam że jak ja kupowałam to i cenowo bardzo konkurencyjnie w porównaniu z innymi wychodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobra marka MJ, oni robią meble na zamówienie chyba każdego typu. Ja tutaj zamawiałem meble do kuchni i jestem zadowolony z efektu. Pod względem estetyki to może się żona wypowiedziałaby bardziej bo to jej działka, ale ja od strony funkcjonalności i takiej wytrzymałości to jestem bardzo zadowolony. Porządne komponenty od Blum, bez jakiejś tanizny niewiadomego pochodzenia. Trochę wizualizacji jest do podejrzenia na ich stronie - www.fajnemeble.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo teraz firm robi meble na wymiar. Ja powiem szczerze, że z różnymi magikami miałem kontakt w swoim życiu. Ostatecznie sprawdziła się firma ze strony www.fajnemeble.net Oni są z okolic Wadowic, ale transportują meble na cały kraj. Dobra jakość, niewygórowana cena, ciekawy, oryginalny projekt. Meble mam w kuchni do dziś, a zamawiane były kilka lat wstecz już i sprawują się nadal bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam zdanie o ludziach z MJ - www.fajnemeble.net . Szybko się wyrobili z przygotowaniem projektu mebli i potem z samą produkcją. Transport dotarł na czas, meble w stanie idealnym, były na tyle porządnie zabezpieczone i zapakowane, że nie miała prawo coś ucierpieć podczas transportu. Można się do nich dodzwonić, obsługę mają dość konkretną, także nie leją wody ale wszystko precyzyjnie tłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze meble w salonie są zamawiane od stolarza z MJ i Synowie, mają swoją stronę na www.fajnemeble.net . Bardzo dobrze zrobione szafki, efekt na żywo jest jeszcze lepszy niż na wizualizacji. Modne fronty, jasne warunki cenowe, warto u nich podpytać. Na stronie są telefony do obsługi, ja zazwyczaj trafiałem na kompetentną osobę po drugiej stronie słuchawki także można było o wszystko dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne mam doświadczenia z marką MJ - www.fajnemeble.net . Robili mi już kilka projektów, ostatnio chodziło o meble do pokoju dziecka. Bezpieczne, odpowiednio wykończone w ładnym atrakcyjnym dla dziecka odcieni. Zwłaszcza łóżeczko super wyszło, idealny rozmiar, dobrze zrobione oparcia, wszystko wygodne i solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też decydowanie polecam fajne meble, robiłam u nich kuchnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to lakierowane czy foliowane fronty zdarza mi się zamówić od czasu do czasu z firmy Taks, oni są z tego co pamiętam z Wieliczki. Jasne warunki cenowe, nie było sytuacji żebym się umawiał na jakąś kwotę a nagle wyskakiwała dwa razy większa do płacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zamówić meble od Janasa, chodzi mi o firmę ze strony meblejanas.eu. Mają duży wybór materiałów kolorów, można rzeczywiście zaprojektować sobie coś indywidualnego, oryginalnego, a nie jakieś nudne szablony rodem z marketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na konsultacjach niedawno odnośnie wykonania mebli, w tym nietypowej szafy wnękowej przy Wielickiej 87 i od nich zamawiam. W Krakowie nic lepszego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed remontem kontaktowałem się w sprawie wykonania mebli z producentem Solarz w Krakowie i już na jeden dzień po remoncie miałem meble zamontowane. Dotrzymali dość wąskiego terminu po ustaleniach. Zależało mi, aby w meblach kuchennych już były niezbędne akcesoria i też się wywiązali. Żadnych zwrotów nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podpowiadał meble na wymiar marki Solarz. Dbają o detale, dopracowują projekt tak długo aż w pełni klientowi wszystko odpowiada – tak było w każdym razie w moim przypadku. Mogłem długo majstrować przy wizualizacji tak żeby szafa faktycznie była optymalna zgodna z moją wizją. Kontakt i informacja o standardzie wykonania mebli są na http://kuchniesolarz.pl//szafy-komandor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci zakup mebli w sklepie internetowym. Sama kupiłam meble w internetowym sklepie Edinos, i jestem bardzo zadowolona. Meble się bardzo fajnie prezentują, styl skandynawski. Ponadto skorzystałam z promocji: RABAT NA MEBLE - CHMIELNIK https://www.edinos.pl/chmielnik dzięki czemu zaoszczędziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmm

Całą kawalerkę mam urządzoną meblami na wymiar od Solarz Kuchnie z Wielickiej w Krakowie. Szczerze polecam tę ekipę. Nie wciskają ciemnoty, nie oszukują na jakości materiałów, dotrzymują terminów, można się było z nimi od samego początku porozumieć w kwestii ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primawera

D&D Projekt. Oprócz tego, że są genialnym biurem projektowym i wyremontowali oraz zaaranżowali mi moje mieszkanie, to jeszcze dodatkowo poprosiłam ich o wykonanie mebli na wymiar do kuchni. Genialna stolarka!! Meble są piękne i bardzo nowoczesne tak jak tego od nich oczekiwałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atiii

Bardzo fajne szafy projektują ze szklanymi dodatkami w kuchniesolarz.pl/, więc można w nowoczesny sposób odświeżyć nieruchomość. Szkło wraca do łask zdecydowanie w następnym sezonie. Poza tym stosują dobre zabezpieczenie. Osobiście w takiej szafie nic mi nie odpadło, nie zbiło się. Samodzielnie montują i dowożą, więc ochrona inwestycji jest wysoka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pod Krakowem w Skawinie jest dobry salon, duży wybór w meblach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaturnam

Ja pod Krakowem kupiłem meble od Puszmana. Idealnie pasują do mojego salonu i jestem z nich bardzo zadowolony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony jeśli chodzi o meble pod wymiar do kuchni, szafy w zabudowie to mieszkaniu na pewno będzie można liczyć na ofertę LUVIOmeble.pl. Firma ma spore doświadczenie na tym polu i można z tego doświadczenia skorzystać jeśli chcecie mieć meble, które będą się wyróżniać. Można także liczyć na ich spore doświadczenie i tym samym również na ich pomoc przy wyborze właściwych, praktycznych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia u moich rodziców duża w domu robiona przez meblemad.pl u mnie także w mieszkaniu i tutaj mały aneks i w obu przypadkach stanęli na wysokości zadania i wykonanie było na bardzo wysokim poziomie. I estetycznie, i jakościowo i funkcjonalnie. Duży plus dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skontaktować się z Eterno-kuchnie na wymiar. Firma solidna i co najważniejsze nie boją się wyzwań. Mają świetne pomysły i szeroki wachlarz możliwości do zaproponowania. Ja i kilku moich znajomych mamy od nich kuchnie, a  każda z nich  jest inna i każda mega funkcjonalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×