Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

12 latka sika w majtki

Polecane posty

Gość gość
11.44 to sie pokazuje na głównej stronie wieśniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glnomi
Moja siostra jest w tym samym wieku i czesto tez zdarza sie jej zsikac w spodnie. Zwlaszcza podczas wycieczek szkolnych :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sprawdzić czy z moczem jest wszystko ok. Moja córka ma 10 lat i popuszcza ale my leczymy się u nefrologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyio
Dobrze ze moja siostra ma to juz za soba a jest w tym samym wieku. Wtopy zdarzaly sie czesto :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z ta siostra i przebieraniem. Boshe człowieku. Nie masz co robic tylko pisac w kolo to samo. Ja sikalam tez w majty w autobusie bo miała m traume. W wieku 6 lat gimnazjaliści przytrzymywali mi drzwi od łazienki gdy chcialam wyjsc i nie sikalam caly dzien a w autobusie juz nie wytrzymywalam. Chyba dlugo to nie trwalo bo chuba stwierdzilam ze mam za malo ciuchow na przebieranie sie a do szkoly w kolko w tuch samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratar
12 latka kilka razy sie zesikala i co to taki problem?. Przeciez to normalna sprawa poprostu takie sytuacje sie zdarzaja i tyle... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jest z Tobą?
 

Dzisiaj rozmawiałam z koleżanka o nocnym moczeniu mojej corki, ktora ma 3,5 roku. Nie moczy sie codziennie, ale jeszcze zdarzają jej sie wpadki. Tak około 2 w tygodniu. Jaki był moj szok jak koleżanka wyznała mi ze jej 12-letnia corka tez sie moczy. I to nie tylko w nocy, ake potrafi przyjść zesikana ze szkoły. Ze spodnie jej smierdza i bedzie musiała chyba nosić podpaski czy tez pieluchy dla dorosłych. W szoku byłam. Pytałam czy była u lekarza. Odpowiedziała, ze ostatni raz jak jej corka miała 9 lat, ale lekarz tylko stwierdził, aby sie tym zbytnio nie przejmować i ze ona z tego wyrośnie. Ale 12-latka? Myślicie ze to jakis problem z pęcherzem? No bo innego wyjścia nie widze.

Ładnie tak obgadywać koleżankę? to sprawa bardzo intymna i nie byłaś warta jej zaufania! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

6.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Anioł, Antoni, , Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Szymona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×