Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy młody ma szanse u starszych?

Polecane posty

Gość gość

Powiedzcie mi czy to normalne że ja młody mam 25lat prawie i podobają mi się starsze kobiety po 30stce i chciałbym z taką na randkę się umówić i poznać mam na to szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse masz. To starsza nie ma szans z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak starsza nie ma szans ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiadajcie się kobiety, czy są tu jakieś które lubią młodszych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam szanse tutaj poznać jakąś wolną kobiete po 30stce ? Ja mam prawie 25lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też gustuje w starszych od siebie kobietach i ciężko stwierdzić, czy tak mamy wielkie szanse, no ale jakieś napewno są. Ja od dawna skupiałem na dojrzalszych swoją uwagę, i robie to nadal jednak jeszcze nie mialem okazji, i nie szukałem na siłe, pewnie dlatego że chciałem czuć się pewniej, że pomimo 25 lat, nie zostane od razu skreslony. W opisie opisałem wiecej szczegółów. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wolę takie dojrzałe po 30 mam 24 lata za kilka miesięcy 25. Dziewczyny w moim wieku są niedojrzałe. Tylko przygodny seks im w głowie, chlanie, bijatyki, malowanie paznokci albo bez myśle wychodzenie za mąż byle by być bo koleżanki są. Z taką 30 można o czymś porozmawiać a z młodą nie bo mają puste głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We mnie się zakochała 11 lat starsza, ideał. Ja mam 21, także jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że masz szanse. Ja tylko sie uamawiam z młodszymi. Miałąm młodszego męża teraz spotykam się z 15 lat młodszym facetem no ale ja jestem grubo po 40 a oni byli po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaki jesteś,nie jest to całkowicie niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne,ze masz szansę,ja byłam 2 miesiace w takim układzie ja 32 on 24...zakochał się,a ja tego nie chciałam,bo nic nie poczułam do niego.Ale szanse masz.Ja nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse na dobry seks jak najbardziej, ale do związku się nie nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie....zwiazek odpada....zabawa jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 30 i wolę młodszych, choć nie dużo młodszych, tylko taki facet zapewne nie chciałby starszej na stałe ... z powodu charakteru na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ja wolałbym ustalić na czym sie skupiamy, i mnie też chodzi o cos co mo że byc przyjemne nie wiążąc sie z kim na cale zycie;) czy tam dluzszy okres. Lubie eksperymentowac, ale szczerze w takich ustaleniach jestem jeszcze teroche świeżak, z tym że potrafie na wiele przystać i ZAZWYCZAJ Mysle o Nas obojgu a nie tylko o sobier;)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bavarianka
Jeśli ty masz te 25 i starsze Ci sie podobają to nie jest nic ego i moim zdaniem na zwiazek tez jest szansa. Gorzej jakbyś miał 16 i za 23-25 latkami sie oglądał (?) ale nie zgadzam sie z czyjaś wypowiedzią ze dziewczyny w wieku 23-25 czyli jak autor nic w głowach nie maja. Mam 23, ale poukładane i prosze, nie wrzucamy wszystkich do jednego worka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie na dłużej...okaczuje się z czasem... Zwykle seks ze dojrzałą kobietą wkręca Was bardziej niż chcielibyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym, ze jak widac, oni nie chca 30-latek do zwiazku (bo "dojrzale" i "poukladane") tylko na dymanko :( Ciekawe, czemu? Ja na przyklad nie mam duzego doswiadczenia. Pewnie mniejsze, niz przecietna 20-tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to jak mialem juz jakieś 17 lat to mnie się podobały starsze, i nadal tak jest. Ale wiedzialem, żeby spełniać swoje pragnienia, to zdecydowanie wolalem byc bardziej wdrozony w zycie erotyczne niz w wierku 17 lat pisac, ze kreca mnei dojrzałe. Powiedzmy sobie szczerze czy mialbym w glowie czy nie zadna by mnei na powaznie nie potraktowala;) Napewno wkecę się w to bo od dawana moje upodobania skupiam wlasnie na tym, zebysmy oboje mogli spelnic to czegoi chcemy;)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse są tylko co z tego jeżeli Ty chcesz pobawić się i zostawić ja dla młodszej jak już dorośniesz. Dojrzała kobieta może nie od razu chce ślubu ale chce kogoś na dłużej a nie na chwile. Teraz podobają Ci się starsze ale za 10 lat będziesz gustował w młodszych. Kobiety nie chcą być wykorzystane jako nauczycielki , matki dla takiego młodego aby potem oddać go młodszej. Jest wiele kobiet co są w zwiazku z takimi młodymi i słyszą do okola ,ze taki jest z nią tylko z wygody a jak już będzie chcial założyć rodzinę to znajdzie sobie dziewczynę w swoim wieku. Gdybyś potrafił się w takiej zakochać i kochać ja nawet jak już będzie bardzo pomarszczona to tak ale to jest nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz szanse na dobra zabawę ze starsza ,starsza nie ma szans na dłuższy związek z Toba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×