Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Przybysze z Syrii. Co myślisz o całej tej sytuacji która panuje

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Jak obstawiacie - dojdzie do konfliktu zbrojnego czy przejma rzady bez rozlewu krwi ? Co wtedy zrobia ? Co zrobi kazde z Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
20.23 - Juz nieczego nie powstrzymasz. Juz jest za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym islamizmem to oni w PL daleko nie zajadą, bo Polacy nienawidzą tej ideologii. I będą zmuszeni na nas pracować, bo zasiłki u nas marne i za wiele kasy nie wyciągną. Ja im szczerze mówiąc nie zazdroszczę pobytu w PL i trudności jakie tu na nich czekają. Gdybym był islamistą to omijałbym PL szerokim łukiem i oni dobrze o tym wiedzą. Wcale się do nas nie garną. Jest tyle innych krajów w których lłatwiej jest żyć niż w polskim piekiełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata temu młoda Syryjka z dwójką dzieci otrzymała w Polsce status uchodźcy, tylko, że nasz socjal, to nie to samo co w krajach zachodnich. Wyobraźcie sobie, że stwierdziła, że nie da się tu żyć za takie pieniądze i nawiała podobno do Syrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Oblicza sie ze na dzien dzisiejszy naplynelo do Europy okolo 500 000 imigrantow. Mowa o nowej migracji islamskiej. Sprawdzilam w wikipedii - w roku 2013 polska armia liczyla 100 000 ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Deviant ,rozumiem Twój avers wobec p.Premier..i też myslę że popełniła błąd ,jednak wez pod uwagę fakt że ilosć na jaką przystała jest o połowę mniejsza od tej wczesniej narzucanej nam przez Unię.Deviant nie czuję się niewolnicą jak również nie uważam się za osobę bierną..ale czy Ty uważasz że społeczeństwo w tym kraju ma jakikolwiek wpływ na tą sytuację .Obawiam się że demokratyczne to u nas mogą być jedynie wybory choć czasem i tu bym sie też zastanowiła.Czy ktoś kogoś pytał o zgodę.?Koniec końców i tak góra(rząd).za nas zdecyduje.Jesteśmy w Unii..ktora w momencie podpisania "przyjecia uchodzccow"zagwarantowała nam fundusze na tą akcję,czy jednak te pieniądze nie bedą chwytką jedynie przyciągającą ich tutaj?.tego nie wiem.Podobsła mi się dzisiejsza wypowiedz p.Szydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś znam trochę islam i wiem co to za ideologia. x x Zuzanna Amelia ææ, po prostu ludzie w Europie powinni powrócić do katolicyzmu, wiary w Boga. A fizycznie opór im stawiać, to przy obecnym rządzie, zawsze będzie to traktowane jako rasistowskie postępowanie. x x Gość dziś jedyna większa partia która konkretnie opowiedziała się za nieprzyjmowaniem tych cwaniaczków. Również popieram KORWINa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę chłopcze że masz ciasne horyzonty.wyjedź do jakiegoś piekła, zobacz taką biedę i przemoc że całe twoje życie stanie na głowie. A na początek wyjdź chociaż z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Deviant - Jesli Polska bedzie otoczona rzeszami islamistow z zachodu i polnocy to jak widzisz dalsza przyszlosc tego kraju ? Gosc/ie - Czy mozecie sie jakos okreslic ? Gosci trudno sie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już widzę jak oni się będą czołgać w stronę najbliższej granicy żeby tylko się stąd wydostać. W tym kraju jest ciężko żyć Polakom a co dopiero syryjczykom. Będą stąd spierdalać ile sił w nogach a ci, którzy zostaną będą błagać o litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
20.43 - Obawiam sie , ze Twoja wizja to tylko krotki stan przejsciwy. Ich pomszcza rzesze braci z Niemiec. Ale to , ze nie chca migrowac do Polski jest na pewno bardzo dobre. Daje szanse na przezycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Spokojnie,część z nich już bierze odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co was tak uspokaja...Od zachodu i południa a i jeszcze od północy będziemy otoczeni zislamizowanymi narodami Europy, od wschodu imperium Putina, który też nas nie kocha raczej. Pytanie tylko, kto zaatakuje nas pierwszy...Obstawiam Państwo Islamskie, bo nie ścierpią takich "niewiernych" jako sąsiadów. Tak z uporem maniaka piłowaliście tę gałąź chrześcijaństwa i katolicyzmu polskiego, na której siedzieliśmy, tak narzekaliście na "terror watykański". No to teraz zobaczycie, co to terror religijny. Będą nas wyrzynać równo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś uchodźcą jest kobieta, dziecko, starzec. I jak najbardziej takim osobom powinno się pomagać z całego serca. Tylko zaślepiony gościu, widziałeś filmiki z tymi tzw. uchodźcami? Ile tam dzieci, ile kobiet, był chociaż jeden stary człowiek? Prawie sama młodzież, która właśnie powinna walczyć a nie spieprzać po zasiłki.;) To są mężczyźni?! Żaden mężczyzna nie zostawiłby rodziny w obliczu wojny. Jesteś tak naiwny, Gość, albo otumaniony tym co w telewizji czy na portalu typu onet, wp. :P Poszukaj na youtubie relacji z tymi "uchodźcami". Zobacz jak wyglądają dzielnice a nawet miasta w Szwecji, Anglii, Francji, Niemczech opanowane przez wyznawców islamu. x x Zuzanna Amelia ææ dziś jeżeli rządzić będą dalej ci głupcy( po, sld, pis, psl, nowoczesna, jeszcze Kukiz też przez swoją niewiedzę więcej szkody niż pożytku) to Polska upadnie. Jeżeli zostanie przywrócona normalność ( KORWIN) to będzie dobrze i wtedy żaden islam nie będzie problemem. A dlaczego będzie dobrze gdy Korwin, bo chce przywrócić zasady które budowały Europę. Ogólnie Europa musi wrócić do zasad które ją kształtowały i wtedy islam powróci tam skąd przybył, czyli pod ziemię. :P X X Dziękuję za dyskusję. Dobranoc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabyś wiedzieć co o tym myśle ale to może być straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiecie, że jest już za późno?! Nic nie pomoże zmiana rządu, inna opcja polityczna u włądzy w Polsce. To bez znaczenia. Jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron. Kurcże, myślalam, że nasza zagłada, to kwestia dekad, biorąc pod uwagę tempo islamizacji Europy, ale tymi migracjami załatwili nas koncertowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tym Syryjczykom, którzy będą mieli pecha wylądować w PL nie zazdroszczę. Dla mnie to są zdrajcy, którzy zamiast walczyć o swoje państwo szukają zasiłków w Europie. Precz z zarazą islamską. Ja ich nie chcę ani tutaj ani gdzieindziej niż w ich kraju ojczystym. Tam jest ich miejsce. Jak chcą dobrobyt to niech go sobie zbudują. Oni potrafią tylko wzniecać wojny i konflikty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Tygrisica :D Część Tygrysico :D rozglądałem się, ale nie widziałem Cię. Tak, na chwilę wróciłem. Przytulonego wieczoru.:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś nigdy nie jest za późno. Więcej wiary w lepsze jutro. Wiary z czynami.;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Deviant - Tez uwazam , ze to dziwne aby nagle rzesze mlodych facetow opuszczaly kraj i jechaly po zasilki. To malo logiczne. Natomiast logiczniejsze wydaje sie , ze przyjechali w innym celu Jakim ? Zastanawia mnie tez dlaczego nie widac wsrod nich syryjskich chrzescian. Przeciez istnieje/istniala mniejszosc chrzescijanska w tych rejonach Rodziny , ktore przyjezdzaja byc moze chca sie tu osiedlic.I mozliwe , ze to wlasnie oni najszybciej stad wyjada /niestety/ Ale ci wszyscy mlodzi faceci w wieku poborowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
No tak .Wiara czyni cuda ,jednak w tym wypadku..watpliwe.Istotnie za pózno.Dobranoc.Hej .Brok.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, historia się powtarza a nadal nikt nie chce się uczyć na błędach poprzedników... Zgnilizna moralna, to co opanowało Europę, totalne zepsucie, wyparcie chrześcijaństwa, walka z Bogiem, kult ciała i piegrzymki do galerii handlowych, ogłupianie ludzi uwłaczającymi ludzkiej inteligencji programami i serialami, to nowe wydanie upadku starożytnego Rzymu. Efekt? Najazd barbarzyńców i dopełnienie dzieła zniszczenia...Zupełnie jak teraz. Durna Europa wpuszcza konia trojańskiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
21.34 - Przeciez islam wlasnie pragnie wprowadzic do Europy moralnosc. Bardzo duze ograniczenia w wolnosci kobiet , seks tylko w malzenstwie , a zone mozna dostac tylko wtedy jesli sie odpowiednio duzo pieniedzy zeby ja kupic. I nie wolno jej ogladac przed slubem wiec mozna kupic paszteta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko chodzi o to, żeby wybierać moralność wg Dekalogu, z miłości do Boga a nie dlatego, że grożą ci obcięciem głowy, oblaniem kwasem czy innymi pieszczotami. Trzeba było trzymać się chrześcijaństwa, walczyliście z nim, to teraz wszyscy zbierzemy tego owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zastanawiająca jest postawa Niemców.Nie wiem, czemu zapraszali tak tych uchodżców.Wiadome było, że przybędzie ich ogromna ilość.nie można sobie ich tak rozdysponować i po sprawie, bo problem będzie ciągle narastał.Będą ciągle chętni.No i od kiedy Niemcy tacy litościwi, przecież wiadomo, że zawsze musieli naajpierw zadbać o sswój interes...jaki teraz mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wspominający upadek Rzymu, masz niesamowitą rację.Mnie też z tym się skojarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz mi, chciałabym nie mieć racji...Przyjdzie nam jeszcze oddawać życie za Chrystusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Wierz mi, chciałabym nie mieć racji...Przyjdzie nam jeszcze oddawać życie za Chrystusa... x że Europa spłynie wkrótce krwią to chyba dla niektórych nie będzie zaskoczeniem życie stracą nie tylko wyznawcy Chrystusa, islamiści wyrzynać będą wszystkich, którzy nie wyznają islamu, ponieważ ich głownym celem jest to aby ich religia zawładnęła całym swiatem, każdy muzułmanin ma do tego dążyć całe swoje życie i niech nie łudzą się ateiści, lewacy, zwolennicy multi-kulti itp, że będą ocaleni bo tylko chrześcijanie są dla nich celem, otóż nie, dla muzułmanina każdy kto nie wierzy w Allacha jest niewiernym czyli takim, którego Allach każe zabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×