Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Przybysze z Syrii. Co myślisz o całej tej sytuacji która panuje

Polecane posty

Gość gość sylwia
Mysle że Polska nie jest przygotowana na przyjęcie takiej ilosci uchodzców.Miło Ci€ widzieć.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Temat nie jest śmieszny.Na granicy Grecji straż przejęła dwa transpoty broni .Zauwazcie że 90%z nich to rosłe chłopy w sile wieku.Czy to nie dziwne.?Chciałabym się mylić..że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gościu Sylwio. Miło mi.:) W jakim sensie nie jest przygotowana? Chodzi o to że nie ma ludzi którzy zechcieliby przygarnąć, czy chodzi o to że rząd nie zdążył zlecić wybudowania obozów koncentracyjnych? x x Gość dziś czyli uważasz to wszystko za najazd wyznawców islamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Nie łap mnie za słówka Deviant .Nie jestem rasistką..jak rownież nie mówię o tym by nie pomagać,jednak biorąc pod uwagę sytuację budżetową w kraju..uważam że to nas może doprowadzić do klęski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kwestia islamu to druga zasadnicza strona medalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant, specjalnie dla Ciebie, dobra rada: 1. poczytaj sobie o imigrantach 2. pomyśl, 3. pisz. Tylko nie pomyl kolejności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, króorwa każdy chce pokoju na świecie, i prawie każdy podsyca niepokój :D .......debile:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ja nie mam nic do islamu i jestem osobą bardzo tolerancyjną..ale zauwarz gosciu powyżej co "dżihadzysci"wyprawiają w imię tgzw.świętej wojny.Przecież tam krew sie leje.Mamy prawo się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia :) Upewniałem się tylko co rozumiesz poprzez "Polska". Bo obecny rząd to zdrajcy na usługach Niemców, czyli Polski nie reprezentują, ale niestety decydują o Polsce. Ci przybysze to głównie islamiści, więc sprawa pierwszorzędna. Bo islam to nie jest pokojowa religia jaką jest katolicyzm, więc można sobie wyobrazić co będzie się działo w Europie za jakiś czas gdy coraz więcej zacznie napływać takich islamistów jacy teraz napływają. Kopacz powinna wisieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Zauważ zasadność tych obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Co do pani premier..nie mnie ją oceniać.Myślę że uległa presji Unii.Eu.Narzucali nam 11.600..opowiedziała się p.Ewa do 2000.a w efekcie końcowym podpisała 7000.Co do reszty ,mas absolutną rację.Istnieje ogromna przepaść pomiędzy naszymi kulturami oraz religiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjdą i łeb ci obetną :D przecież to co robią tam u siebie to wynik WYNIK presji jaką wywiera zachód na biedę i bezbronność, niewinność biednych ludzi, których nie stać na F22.... ZACHÓD.... ludzie kulturalni obyci poukładani :D niewolnicy ideologicznego systemu przekonań wybełtanych z wiarą, zupa bełtów i popaprańców, część ścinaczy i katów to popaprańcy wychowani na zachodzie, w świecie jakże lepszym od bliskiego wschodu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś mniej więcej wiem co się dzieje. x x Gość dziś chodzi o to, że założyłem temat o tzw. uchodźcach z Syrii? Jeżeli tak, to nie jest to podsycanie niepokoju tylko trzeźwe spojrzenie na świat i dostrzeganie problemów które wynikną z sytuacji którą przede wszystkim wywołały USA przy współudziale niektórych państw z Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się cieszę że oni przyjadą do PL. Wzbogacą nas pracodawców będą zmuszeni pracować na nas a my ich wykorzystamy jak tylko się da. I już Polacy przestaną wysówać absurdalne żądania o wyższe pensje bo nareszcie będzie konkurencja na rynku pracy. Powinno przyjechać jaknajwięcej uchodźców bo to nam pracodawcom jest na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Gosciu powyżej chyba nie widziałeś nigdy co wyprawiają "separatysci".Ja ciągle mam przed oczyma fotografię 3 letniego chłopczyka ktoremu z kałacha rozsadzili mozg na strzępy ,tylko dlatego że nosił na szyi obrazek Św.JP.II.Nie ma dla mnie rożnicy czy to Al kaida czy dżihad..oni mają swoj świat i nie liczą się z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:12 Nie będą pracować. Nie znają języka Nie uczą się chętnie Będą żyli z socjalu Będą gwałcić, kraść, lamentować To Ty będziesz pracował. Do emerytury. Czyli do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dziś co znaczy uległa presji?:D Poważna miała być rozmowa a nie żarty. To jest sprzedajna szmata która połasiła się na to co Niemcy jej zaproponowały. Co znaczy nie Tobie oceniać? A kto ma oceniać? Przecież ona rządzi Twoim krajem. Jesteś niewolnikiem że na wszystko się godzisz? Bo tak premierzyca Kopacz postąpiła, to widocznie tak musi być? Nie bądź żałosna, Sylwio. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dolacze do Was. Temat jak najbardziej aktualny chociaz sam fakt pojawienia sie Islamistow w Europie to fakt dokonany. Nie ma co nad tym yskutowac. Moze lepiej zastanowic sie co chcecie robic kiedy to zjawisko rozszerzy sie tak , ze Islam zacznie decydowac o tym co sie bedzie dzialo w panstwach europejskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
20.17.dokładnie.Już zaczynają vyć agresywni.Spytajcie niemców..to wam powiedzą . Podobno strach zostawić samochód pod domem czy odmowić kiedy chcą jakiś grosz.Nie chcę siać niepokoju ,ale nie wiemy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś te osoby który przypływają to nie do pracy tutaj tylko po zasiłki do Niemiec, Szwecji, czyli tam gdzie DAJĄ. Gdyby przypływali tu pracować to jak najbardziej, żaden problem, niech się asymilują, ale same te mendy z rządu mówiły że właśnie takich pracujących nie przyjmują, więc otwórz oczy, bo nie wiesz co się dzieje wokół Ciebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwio, nie warto rozmawiać z Deviantem, dopóki nie zacznie mówić rozsądnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powstrzymać imigrację. To jest najważniejsze Głosuję na Korwina i Wiplera. Oni mówią Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×