Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowasytuacja

Dziecko w przedszkolu do 14, mama w domu, nowa sytuacja.

Polecane posty

Gość nowasytuacja

Mój 3-latek od wtorku jest w przedszkolu do 14. Ja się jeszcze nie mogę odnaleźć w nowej sytuacji, że jest ten czas bez niego ;). Muszę zrobić sobie jakiś plan :) A wy co robicie w tym czasie, jak dziecka nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzimy do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano myje kuchnie, sprzatam, pozniej prasuje, wstawiam pranie nastepnie robie sobie herbatke i czytam ksiazke lub w cos zagram.Przygotowuje wszystko na obiad i ide po dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jestem w ciąży,więc jak ogarnę i coś ugotuję to po prostu leżę :P mam lenia i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowasytuacja
No ja czekam na ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chodzimy do pracy usmiech.gif XXX No, no chyle czola!Ja jestem tak leniwa ze siedze w domu i pachne :p a tak serio tez pracuje ale byl czas kiedy bylam w domu.Kozystaj kobieto z tego czasu puki mozesz bo jak pojdziesz do pracy to czasu bedzie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo będzie trwać ta sytuacja? Od tego zależy jak sobie ten czas rozplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowasytuacja
Mam do napisania pracę magisterską...zapisałam się na kurs internetowy...zawodowo nic większego do przyszłego roku nie planuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano sprzątam, myje podłogę, odkurzam w razie potrzeby. Idę a raczej toczę się po zakupy (39tydz.ciąży), potem robię obiad, trochę poleżę, prasuje, kwiaty podleje, w łazience ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sprzatam, myje podloge, kuchnie, robie pranie, obiad...." ja pier..* wy to dopiero macie spelnione i ciekawe zycie :O, wszystko toczy w tylko w okol sprzatania, i tak dzien w dzien. Tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ii co z tego? Niektórzy lubią sprzątać, inni chodzić do pracy. Nie mogą wszyscy być tacy sami - juz jeden niski Pan z czarnym wasikiem tego chciał i mu kiepsko wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Chudnę, czyli mam wreszcie czas na spokojne poćwiczenie z rana (bo wieczorem ciężko o mobilizację), 3 razy w tyg. chodzę na basen z sauną, ogarniam podstawowe rzeczy jak zakupy czy pranie, sprzatac nie cierpię, więc od biedy tylko to co musze i pracuję oczywiście, bo z czegoś zyc trzeba, dzieci sa w szkole od 9-15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedlugo bede miala starsze w przedszkolu. W "wolnym"czasie bede sie zajmowala mlodszym, mam tez ambitny plan zeby pouczyc sie angielskiego... niedlugo trzeba wracac do pracy, wiec trzeba odswiezyc wiedze... ;-) Mam tez mase innych pomyslow na spedzanie czasu, ale watpie zebym dala rade przy maluchach... uffff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×