Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Enaprawa.pl jakieś opinie?

Polecane posty

Gość gość

Kolega polecił mi ten serwis, jakieś opinie? Bo ja mam do naprawy tel, a on naprawiał u nich w lapku płytę główną, ale robią też telefony. Może ktoś wie coś o tym serwisie? Trochę mam obawy przed takimi "wysyłkowymi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie? Ja też mam do zrobienia telefon, strasznie się przegrzewa ostatnio, a mieszkam za przeproszeniem na totalnym zadupiu. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmagdaka390
Ja robiłam w tym serwisie laptopa, ciągle miałam blue screena i resetował się po kilkanaście razy dziennie, oszaleć można było. Co ciekawe, miałam laptopa na ubezpieczeniu dodatkowym i odsyłali z serwisu dwa razy ze stwierdzeniem, że nie wykryto żadnych błędów! Także polecam, uwinęli się pamiętam dosyć szybko i cena też nie była porażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, naprawiałem tam Galaxy S5. dosyć szybki czas realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam, może nie mają najniższych cen, ale tu płaci się za jakość, robią naprawdę porządnie, akurat ja oddawałam tam telefon, ani śladu naprawy, a rozbity był ekran, czytałam w necie że często przy takich naprawach widać ślady kleju itd., a tu jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dami41
a za tego galaxy s5 ile płaciłeś? bo też mam do zrobienia. te szkła hartowane jakieś trefne są, miałem na wyświetlaczu i lipa, i tak pajęczyna się zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś koło 5 stów, już dokładnie nie pamiętam. Naprawdę porządnie robią, chociaż znajdziesz tańsze serwisy, ale jaka jakość, to odpowiedz sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semmir4453
Też wcześniej nie korzystałem z wysyłkowych serwisów, a to naprawdę dobre rozwiązanie. Nie wiem jak w przypadku innych, ale ten się sprawdził - szybka diagnoza i szybka naprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM! OMIJAĆ SZEROKI ŁUKIEM!!! Enaprawa.pl potrafi skutecznie uszkodzić telefon i nie przyznaje się do tego. Pieniądze wziął, naprawę spartaczył, telefonu odesłanego do reklamacji nie zwrócił. Spróbujcie się skontaktować w inny sposób niż mailowo, przed naprawą mailowo I TYLKO mailowo, odpowiada, a potem udaje idiotę, że niby spam, że niby nic nie doszło, że niby pisał, ale odpowiedzi nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie korzystałem z ich usług ale mogę ci polecić inny sprawdzony przeze mnie serwis www.gutenservice.pl, działają na terenie całej Polski, przysyłają kuriera, który zabiera zepsuty telefon do naprawy. Cenowo też wychodzi ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maras3432
@gość - oddawałem tam i telefon swój, i żony, i laptopa, i ZAWSZE było wszystko ok. A poza tym powiedz mi, czemu przeklejasz ten sam tekst kilka razy w różne miejsca w necie? Pachnie mi tutaj trochę niezdrową konkurencją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@maras3432 Sądzę, że ten wpis odnosi się do mojego postu NIE POLECAM! OMIJAĆ SZEROKI ŁUKIEM!!! Tak wpisałem prawie taka sama opinię na forum o2 bo tam też był wątek o "skutecznym" dla mnie inaczej serwie enaprawa.pl Konkurencja... gdym wcześniej znalazł opinie o tym pożal się Boże naprawiaczu 10 razy pomyślałbym czy wysyłać, jeszcze na swój koszt, telefon. Niby sprawdzają, dokumentują, a jak przyszło co do czego to nawet numeru przesyłki mi nie podali pomimo, że się dopominałem. A ja mam nagrane, jak to pięknie nie doklejono wyświetlacza, jak fajnie świeci bokiem, jak się nie wybudza, a co... tak innowacyjna technika naprawy. Dzisiaj mi ktoś od nich napisał, a jakże, przecież nie można było zadzwonić, że to wina softu, że downgrade'owali mi telefon i że naliczą mi opłatę, bo nie rozpatrzyli mi od 29.10 reklamacji. :-) Nie stać mnie na wyrzucanie w błoto kilkuset złotych za "naprawę" że o cenie telefonu nie wspomnę. Gdym miał koło siebie serwis gdzie można normalnie uczciwie zanieść sprzęt, zobaczyć człowieka twarzą w twarz to nawet nie pomyślałbym o wysyłaniu czegokolwiek do enaprawa.pl A tak już, pomijając moja opinię, czy gdzieś jest nazwisko właściciela, adres serwisu ... Zastanawiające trochę nie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maras3432
Ciężko w to uwierzyć, bo to popularny i po prostu dobry serwis, ani ja, ani moi znajomi nigdy nie mieliśmy jakichkolwiek problemów. A to wygląda na zwyczajne oczernianie. A co do nazwiska na stronie - a co to, jakiś obowiązek...? Działają zgodnie z prawem. Na fakturze nazwisko "raczej" jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwi koledzy bez problemów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również nie miałem z tym serwisem żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to to pachnie jakąś dziwną konkurencją :D ten sam post na różnych forach - to nie może być przypadek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, no konkurencję da się wyczuć na kilometr :D nieładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe ... A koledzy się starają starają ... Niuchają niuchają i g... wyczuwają :-D -D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również odesłałem Galaxy S5 z aparatem foto do wymiany. Czytałem dobre opinie, ale osobiście pierwszy i ostatni raz do nich cokolwiek wysłałem. Telefon przyjęty do naprawy 22.04 z przewidywanym terminem realizacji 6.05. Okej, poczekam. 6 maja po godzinie 18stej wpis - oczekiwanie na części, realizacja wydłużona. Po 3 tygodniach mail z mojej strony co z telefonem - tłumaczenie, że hurtownik nie przysyła części.... Prośba z mojej strony o przybliżony termin realizacji i potwierdzenie podanej wcześniej wyceny - brak odpowiedzi. Minął miesiąc - żadnego kontaktu ze strony enaprawa.pl. To był na prawdę jedyny raz kiedy korzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja złożyłem doniesienie do prokuratury, po którym mi odesłał telefon oczywiście nie w takim stanie w jakim być powinien ale urządzenie odzyskałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz gość
Przestrzegam przed tym pseudo-profesjonalnym serwisem - profesjonalizm kończy się na zapewnieniach bez pokrycia w momencie zlecenia naprawy. Potem jest coraz gorzej. Wymiana szyby w moim HTC ONE zamiast obiecanych kilku dni trwała w sumie kilka tygodni. Zamiast obiecancyh oryginalnych częś ci wkleili coś co było zarysowane zaraz po rozpakowaniu - oczywiście winna zrzucona na mnie, kuriera itp - broń boze na serwis. Pomijam juz fakt że oryginalna szyba HTC ONE nie rysuje sie od tak sobie - naprawdę trzeba się starać żeby to zrobić więc jakosć zamontowanej części pozostawiam bez komentarzaq Wymieniona szyba odstawala od plaszyzny obudowy prawie milimetr a według nich jest to w normie bo uwaga - telefon był uszkodzony mechanicznie. Tylko chyba po to go wysłalem uszkodzonego aby mi go naprawili - kpina i tyle. Nie dosć tego - reklamacji na naprawę nie uznali jednocześnie poprawiając szybę tak ,że nie wystaje, ale - zniszczyli ramkę telefonu, która popękała w kilku miejscach. Na pytania co dalej z tym tematem zero odpowiedzi od kilku miesiecy. Totalna zlewka i ignorancja. Podsumowujac - w efekcie po kilku tygodniach mam telefon z wymieniona nioryginalną szybą, ale zniszczoną ,popękaną ramką. Zdecydowanie nie polecam - wręcz odradzam ten serwis. Zbieranina partaczy i tyle - i uprzedzam, nie jestem żadną konkurencją tylko zwykłym klientem, który zlecił prostą naprawę telefonu z popękaną szybą. Pozdrawiam i przestrzegam przed enaprawa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×