Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Serwis laptopów Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Jaki polecacie serwis laptopów w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście korzystałem kilka razy z usług www.ratujlaptopa.pl i jestem w pełni zadowolony z naprawy i jej ceny. Polecam serwis laptopów Warszawa ul. Górczewska 62/64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem akurat świeżo po naprawie laptopa i muszę ci powiedzieć, że sprawdziłem kilka serwisów. W jednym np., wcale nie chcieli się podjąć naprawy a w innym skasowali mnie tylko za samo rozkręcenie laptopa bo i tak nie byli w stanie nic z nim zrobić. Dopiero kolega z pracy dał mi namiary na www.gutenservice.pl i stał się cud:)Nie tylko szybko naprawili ale też konkretnie wytłumaczyli z czym był problem. Świetni fachowcy, więc jak masz problem z laptopem to śmiało do nich idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guten jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam bardzo fajny serwis Wndcomp www.wndcomp.pl. Kiedyś oczywiście w najmniej oczekiwanym momencie poszedł mi laptop i okazało się że to płyta główna więc raczej mało ciekawie. Naczytałam się że nowa to nawet i 90 % wartości takiego nowego laptopa więc strach obleciał. Ale naprawili i jeszcze wszystko w sympatycznej atmosferze więc naprawdę trafiłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×