Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
Cześć :D Czy w jakiś sposób da się zdjąć "budkę" z gondoli? Wózek dopiero co kupiłam i nawet nie wiem czy taka funkcja mi się przyda.. ale nie daje mi to spokoju. Zaczepia się ją na rzepy i to daje mi nadzieję, że jest jakiś sposób żeby ją zupełnie zdjąć. Nie mogę tego rozgryźć.. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Gondola w anex sport to rewelacja. Jest duza i mimo tego ze moja corka konczyla 7 miesiecy w zimie to razem z kombinezonami, spiworkami i kocami spokojnie miescila sie do gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedna z zalet anexa, te gondole są obszerne i łączą się z daszkiem w fajny zaokrąglony sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który masz model tego wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnknannaa
My mamy Anexa Sport, bardzo fajny wózek, ale zdecydowanie polecam samemu w sklepie sobie najpierw zobaczyć i przymierzyć się do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 100% obszerna gondola w modelu sport, bo ten model mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_Tomek
Jezleli chodzi o gondole to może i dobra, ale cały wózek pozostawia wiele do życzenia. Od samego początku problem z latającymi przednimi kołami. Spacerówka to totalna porażka, najpierw dziecko się zsuwało to mi jakąś wkładkę dodali, no i niby problem rozwiązany ale czy to jest właściwe to już tego nie wiem. Najgorsze co może być to szelki bezpieczeństwa aby je wyregulować trzeba być chyba jakimś specjalistą. Koleżanki maja modele innych firm i nie maja takich problemów. Ja ogólnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkannaa
Ja mam anexa i nie mogę narzekać. Gondola jest ok, koła u mnie dobrze, nic nie lata, wszystko stabilne, z regulacją pasów też sobie poradziłam. Nie wiem o co chodzi, może zależy jaki model? I kiedy kupowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maamy anex cross wóżek głęboki,mi się nim dobrze jezdzi pomiescie, u nasprzewazyla gondola i ilosc miejsca dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała masa postów reklamująco-zachwalajacych a konkretów brak. Ktoś się tu pytał jak zdjąć budkę... to co piszecie "użytkowniczki" pasuje do wszystkich wózków z polsko-chinskiej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex sporty najlepszy wózek jaki miałam .Swietnie się go prowadzi do tego ma bardzo dobre amortyzację i ładnie wyglada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amortyzatory "rewelacja" szczególnie że po krótkim czasie osiadają i dziecko ma zjeżdżalnie w wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_86
Amortyzacja tego wózka to jedna wielka porażka a sposób załatwienia sprawy przez ich serwis to kolejna porażka. Już przy wadze około 8 kg zaczeły sie problemy, po co taka amortyzacja jezeli zówek wg instrukcji jest do 15 kg. Zsuwające się dziecko to chyba nie tylko moj problem. Moja kolezanka doswiadczyła tego samego. Jeżeli drugie dziecko to już z pewnością nie z anexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zastanawiam się mocno nad tym wózkiem, a konkretnie anex sport. Podoba mi się design. Dajcie proszę znać jak sprawuje się spacerówka. Gondola czytałam, że ok, ale zależy mi, aby wózek służył na tyle ile jego przeznaczenie. Jestem ciekawa Waszych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacerówka sprawuje się tak, że cała masa wózków jest sprzedawana na gwarancji (ten producenta daje rok) z nieużywanym lub kilka razy użytym siedziskiem spacerówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggdusska88
Mam wózek tej firmy i jest ok, korzystamy ze spacerówki, nie mam zastrzeżeń, jest sporo miejsca, wygodnie się uzytkuje, łatwo składa. Materiał jest fajny, w razie zabrudzeń udaje się zmyć, żeby plama nie została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy gondolkę i jak dla mnie jest bardzo dobra, nie dość że pięknie wygląda to jest długa i ma bardzo obszerny daszek, na czym mi zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze odradzam zakup wózka anex cross. Mamy kolor czarny po 6 miesiącach użytkowania poszycie gondoli wypłowiało, z czego większość czasu gondola była użytkowana w okresie zimowo- wiosennym . Od samego początku zepsuta regulacja zagłówka amortyzacja to jakaś porażka, pan w sklepie nie był zdziwiony reklamacją widać że to dość powszechne. Spacerówka to totalna porażka przy regulacji budki dziecko nagle podnosi się do pionu, dziecko zsuwa się w spacerówce ma nienaturalna pozycję. Podejście serwisu do klienta pozostawia wile do życzenia. Po zakupie wózka każda jego usterka a jest ich wile to problem klienta serwisu na na wszystko czas i przepisy jak się wymigać. Podczas serwisu brak wózka zastępczego wiec 2 tygodnie dziecko może kiblować w domu lub ty rodzicu musisz sam załatwić sobie wózek zastępczy. Dodatki typu parasolka czy uchwyt do kubka to Chińskie jednorazówki, które zepsuły się w pierwszym okresie używania szkoda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie mocno się nad nim zastanawiałam, ale widziałam bardzo dużo złych opinii, więc wybrałam ABC Design salsa 4 i póki co jestem zadowolona.A też ma dużą gondolę i wszystkie inne udogodnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta salsa 4 się sprawdzi w mieście? Chodzi mi o jeżdżenie między sklepowymi półkami, windy, nierówne chodniki... Wydaje się super . ale potrzebuję kopa, aby ostatecznie go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam salse włąśnie do miasta i jest ok, jest mega skrętna i niby mała, ale córka ma dużo miejsca. No przy tym jest leciutka, więc nie musisz się męczyć z podjazdami czy np. przy wejściu do autobusu. Nie ma też jakiegoś dużego problemu na nierównych chodnikach, a tych w Polsce aż za dużo -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_kur_Tomek
Ludzie nie porównajcie anexa do zachodnich marek nawet jeżeli są one w Chinach wyprodukowane. Serwis tej firmy, czas oczekiwania, wywody prawne, podejście do klienta świadczy tylko o jednym - anex to tylko kuchenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauula998
My mamy Anexa i jestem jak najbardziej zadowolona z tego wózka, to nasze drugie dziecko, wcześniej mieliśmy tani, używany wózek i dla mnie niebo a ziemia, fajny, skrętny, dobrze się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie stacjonarnie można zobaczyć wózki tej firmy? W większych miastach typy Łódź czy Kielce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena12
No właśnie anex ma tyle złych opinii ostatnio, że chyba z niego zrezygnuję. Teraz sie właśnie nad tą salsą 4 zastanawiam, bo to abc design niby mniej trochę znane, ale kto ma to jest zachwycony i opinii też spoko widzę pozytywnych, no ale muszę sama wypróbować gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ze wszystkim, czasami może trafić się jakiś "model" który niestety będzie szwankował, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mój Anex Sport jest rewelacyjny! Duża gondola, bardzo dobra amortyzacja, można manewrować nawet jedną ręką. W życiu bym nie zamieniła na żaden inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego gdzie zobaczyć to chyba w każdym większym mieście, u nich na stronie mają listę sklepów https://anexbaby.com/pl/partners Z tego co widziałam to facebooku co jakiś czas piszą o dniach otwartych więc pewnie można wtedy więcej zobaczyć i się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas anex cross i jest to wózek nie do przecenienia, szczególnie do jazdy po róznych, ciężkich terenach - crossover wśród wózków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz "crossover wśród wózków" ... w sumie racja. Nazwa obiecuje wiele a w terenie okazuje sie że on obok wózka terenowego nawet nie stał i od biedy po chodniku pojedzie. To nie jest terenówka tylko właśnie crossover czyli coś co z założenia jest udającą terenowy wóz wydmuszką. Nie polecam, a oczekując terenowca z pewnością można sie zawieźć jeśli oczywisćie wcześniej na równym chodniczku nie strzeli stelaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×