Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wanda2015

prywatna opieka medyczna w POLMED

Polecane posty

Gość mery55
Dnia 1.12.2019 o 16:29, Gość tami0912 napisał:

a jak ceny i wybór lekarzy? jest jeden na krzyż czy można wybrać dobrych specjalistów?

wybór jest bardzo dobry i ja nigdy nie czekałam dłuzej niż kilka dni. U mnie też jest pediatra bo na tym mi bardzo zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami0912

dzięki, ja bym najbardziej chciała coś dla trzech osób czyli dla soebie, męża i dziecka właśnie z pediatrą. Mi zależy na dermatologu. Jaki jest koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery55
Dnia 5.12.2019 o 18:48, Gość tami0912 napisał:

dzięki, ja bym najbardziej chciała coś dla trzech osób czyli dla soebie, męża i dziecka właśnie z pediatrą. Mi zależy na dermatologu. Jaki jest koszt?

jakoś za kilkadziesiąt złotych już można mieć. Są tam różne rodzaje więc najlepiej zobacz na stronie medipakiet i pewnie coś Ci podpasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami0912
4 godziny temu, Gość mery55 napisał:

jakoś za kilkadziesiąt złotych już można mieć. Są tam różne rodzaje więc najlepiej zobacz na stronie medipakiet i pewnie coś Ci podpasuje

super, na pewno zobaczę, bo już mnie przerastają te ceny za każdą pojedynczą wizytę, a państwo nie zamierzam czekać miesiącami. Na jakieś badania też można tam liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery55
Dnia 8.12.2019 o 20:06, Gość tami0912 napisał:

super, na pewno zobaczę, bo już mnie przerastają te ceny za każdą pojedynczą wizytę, a państwo nie zamierzam czekać miesiącami. Na jakieś badania też można tam liczyć?

moi lekarze mają super podejście i zawsze jak mają jakieś wątpliwości to nie ma problemu z wysłaniem na badania. Nie trzeba się o to dopraszać jak państwowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotta

Od niedawna mam wykupiony pakiet w Polmed i jestem bardzo zadowolona, także jeśli się zastanawiacie, polecam zajrzeć na stronę KDB Pomoc, na pewno pomogą i wybierzecie odpowiedni dla siebie pakiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Ja od wielu lat mam wykupiony przez pracodawcę pakiet w Enel-Med i jestem naprawdę zadowolona. Ochrona dla całej rodziny. Mają mnóstwo oddziałów i każdego rodzaju specjalistów. Mogę śmiało polecić każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

Mam różne doświadczenia jeśli chodzi o prywatną opiekę medyczną, ze względu na różne miejsca w których pracowałam i jednak bez wątpienia najlepiej wspominam ten w medicover. Mieli tam najlepszą opiekę, podejście do pacjenta no i cała organizacja znacznie na wyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×