Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scarlett.

tabletki antykoncepcyjne seasonique

Polecane posty

Gość gość
Witajcie Ja mam takie pytanie odnośnie antykoncepcji Mianowicie po 2 miesiącach stosowania środków Bonadea w 3 cyklu przerwalam branie , po kilku, czy kilkunastu dniach dostałam plemienia teraz mam 22 dc nie mogę sobie poradzić z bolesnosc ia piersi coś nie do wytrzymania. Czy to hormony?. Miałam bada e piersi 2 m-ce temu więc wiem że to nic poważnego Ale boli nawet bardziej chyba lewą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmuje od miesiąca, krwawienie 3 tygodnie potem tydzien plamienia plus plamienie po każdym zbliżeniu. Ból pleców tak jakby przy kamicy nerkowej tylko trochę słabiej. Przez kilka dni taki ból żołądka że obawiałam się czy nie mam wrzodów. Przy okazji napuchnięty brzuch i wypryski na twarzy . Nie wiem co robić, lekarka zapisała mi to na torbiele i muszę się męczyć z tymi tabletami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dostałam krwawienia z odstawienia i nie zamierzam kończyć już białych tabletek gdyż nie będę kontynuowała brania następnego opakowania. Przez 3 miesiące nie miałam żadnego plamienia ani krwawienia..zupełnie nic..Ogólnie miałam wrażenie jakbym przechodziła normalny cykl miesiączkowy bez krwawienia i bólu. Czyli bywałam bardziej rozdrażniona depresyjna itp, miałam bolesność piersi różnego nasilenia ...libido bez zmian. Tylko trochę przytyłam. Zaznaczę tylko że wcześniej nie brałam innych tabl. i nie mam porównania z innymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styczeń 2018 Biorę te tabletki od listopada, nie było kompletnie żadnych dolegliwości, sama jestem w szoku. W lutym ma przyjść pierwsza miesiączka od tego czasu i trochę jestem przerażona, bo regularne były bardzo bolesne a po 3 miesiącach nie wiem co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore seasonique od jakichś dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Jesli chodzi o skutki uboczne to jak zaczęłam je brać to raz mnie bardzo głowa bolała i raz plamilam ale to przez własna głupotę, ponieważ nie zrobiłam przerwy pomiędzy opakowaniami i w 5 miesiącu już organizm po prostu sam chciał wymóc to krwawienie :) później wszystko wróciło do normy :) krwawienie tylko 3 dniowe w 4 dniu z odstawienia i tyle :) ja ****ardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w trakcie połowy pierwszego opakowania, dwa tygodnie temu dostałam plamienia, teraz jest to dosłownie krwawienie jak podczas okresu! libido nie spadło, waga w porządku, tylko to uciązliwe krwawienie. jutro chyba idę do lekarza, bo zaczyna mnie to martwić i denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę od roku. Zawsze podczas drugiego blistra pojawia się plamienie kilkudniowe, przyzwyczailam się do tego. Podczas brania białych tabletek pojawia się krwawienie z odstawienia, zupełnie niebolesne. Miesiączki mialam bardzo obfite, długie i bolesne. Teraz jest ok. Krwawienia jestem w stanie spokojnie przeżyć, a torbieli już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmuje ten lek już prawie 2 lata, czyje sue fantastycznie, nic mi nur dolega. Podczas branya poprzednich cierpiałam co 20 dni na potworne bóle głowy prze ok 5 dni, ból był tak potworny ze nie mogłam nic robić. Gdy zaczęłam brać te tabletki wszystko minęło. Owszem przytyłam ale wcześniej ważyłam całe 46 kg wiec teraz przynajmniej wyglądam jak kobieta, tu i ówdzie się zaokrągliłam ładnie. Tabletki antykoncepcyjne przyjmuje od 18 lat i w tym czasie przyjmowałam różne i różnie na mnie wpływały, te są ok i nie mam zamiaru ich zmieniać na inne. Uważam ze należy wziasc jedno całe opakowanie lub nawet dwa do końca a potem sue ewentualnie zrażać. Większość tabletek antykoncepcyjnych zmniejsza libido dlatego nie rozumiem dlaczego narzekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny :-) Biorę tabletki hormonalne Seasonique już od ponad dwóch lat. Byłam z nich bardzo zadowolona. Krwawienie/plamienie rzeczywiście występowało co trzy miesiące. Nareszcie pozbyłam się krwotocznych miesiączek i związanych z tym stanów zapalnych a tym samym lądowania co pół roku w szpitalu na oddziale ginekologicznym. Szczęście jednak nie trwało długo. Pojawiła się niespodziewana zmiana na wątrobie, którą teraz trzeba usunąć operacyjnie. Dlatego też aby uniknąć takiej niespodzianki co jakiś czas róbcie proszę usg jamy brzusznej i inne badania diagnostyczne w kierunku wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKK

Tabletki rewelacyjne, w życiu nie byłam bardziej zadowolona z tabletek! Biorę je około 3 lat, nie mam żadnych skutków ubocznych, krwawię co 3 miesiące lub co 6 miesięcy. Krwawienia są normalne, trwają 4 - 5 dni. Jestem przerażona, ponieważ w tym miesiącu nie mogłam ich w żadnej aptece dostać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAA

WITAM, JA TEŻ STOSUJĘ TEN LEK OD KILKU LAT I TEŻ NIE MOGĘ GO NIGDZIE DOSTAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×