Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elizka2015

Depresja!!!

Polecane posty

Gość gość
Słuchaj, nie ignoruj depresji tylko jak najszybciej biegnij do specjalisty, bierz leki, idź na terapię. Jeśli psychiatra nie pomoże przez dłuższy czas, szukaj pomocy u innego, zobacz, jacy są polecani w Twoim mieście. Nawet jeśli musiałabyś odkładać na to pieniądze, warto! Ratuj się jak najszybciej póki nie zagrzebiesz się w to głębiej i nie narobisz sobie kłopotów typu brak pracy, edukacji, długi itp, potem ciężej się wygrzebać a niekiedy nawet jak zdrowa jesteś to problemy, które choroba przyniosła mogą się ciągnąć za nami. Poczytaj o depresji, zobacz, co pomaga oprócz lekarza, podpowiadam, że świeże powietrze, ćwiczenia dają endorfinę, słońce. Walcz o siebie! Trzymam kciuki. Jeśli masz blisko Bydgoszcz to mogę też polecić przychodnię i poradnię zdrowia psychicznego: http://www.awimed.pl/gabinety/poradnia-psychologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula9090
Depresja to choroba i to bardzo poważna. Wiele osób ją bagatelizuje, tymczasem trzeba ją leczyć, im szybciej tym lepiej! Sama jestem w trakcie leczenia i cieszę się, że dzięki reakcji moich bliskich w miarę szybko trafiłam do specjalisty. Zaczęłam tracić kontrolę nad swoim życiem, gdyby nie interwencja bliskich, nie wiem co by się ze mną działo... Całe szczęście zareagowali w porę. Poszłam na konsultację, a później na terapię do gabinetu Psychologgia w Warszawie. Cały czas uczestniczę w terapii, czuję się dużo lepiej. Wiem, że przede mną bardzo długo droga do "normalności", ale w końcu odzyskuję siły do walki i nadzieję, że może być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioła tybetańskie piję od miesiąca. Dla mnie działanie tych ziół bardzo dobre, jak w opisie. Na prawdę odżyłem psychicznie, wszyscy w domu to zauważyli. Wysyłka szybka bo po 2 dniach miałem zamówienie w domu. Polecam warto, Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja to straszne piętno i męka. Leczę się już 7 lat. Na początku stosowałam tylko farmakologiczne leczenie, jednak bez większych efektów. W końcu odważyłam się pójść do psychologa i zaczęłam uczęszczać na terapię do www.psychologgarwolin.pl. Była to najlepsza decyzja w moim życiu. Terapia w depresji jest niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Oznaki dystonii wegetatywnie-naczyniowej powodują u mnie depresję, gdyż każda fluktuacja ciśnienia atmosferycznego odbierana jest bardzo boleśnie. Odkąd przyjmuję CalMax, czuję się dużo lepiej, czasem w ogóle nie zauważam burz magnetycznych, podczas gdy inni narzekają na złe znoszenie pogody. To świetnie, że istnieją naturalne produkty mogące znacznie poprawić jakość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku.....wa mac sport sport sport leniwe glaby chcecie ku ...wa tylko lezec zrec i udawac choroby leniwe dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja nie jest powodem do śmiechu ze strony drugich osób, taka przypadłość pod żadnym pozorem nie powinna być lekceważona. Sama miałam z tym ogromny kłopot, przechodziłam przez depresję po rozstaniu z mężem. Długo poszukiwałam rozwiązania i leku, jednak pomocni okazali się dopiero specjaliści z http://virtus.bialystok.pl/ . To dzięki nim oraz specjalnej terapii udało mi się dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole64
Depresja to poważny problem i należy go leczyć. Warto kupić książkę że strony http://e-biblijna.pl/21,depresja-wyjscie-z-problemu.html i zwalczyć ten problem. To na prawdę pomaga. Na stronie są również inne książki o zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam depresję ale zdecydowałam się iść do psychologa który mi bardzo pomógł. Sprawdź http://terapiamanawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka021
Depresja dotyka coraz czesciej osoby mlode niestety.... W tej sytuacji nie mozna zwlekac . Najlepiej udac sie do prywatnej kliniki ja ta z Nowego Modlina - klinika Medox http://medox.org.pl/ . Oni od wielu lat pomagają osobom dotknietym depresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Jeśli nie bierzecie leków psychotropowych, to dobrym rozwiązaniem jest kava kava . Można w ten sposób naprawdę sobie pomóc. Poczytajcie sobie tutaj kavasklep.com/kava_kava . Nie uzależnia, a uspokaja i koi nerwy. Ma pozytywne działania na organizm w stresujących dla nas sytuacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillarenbna

Moim zdaniem nie ma co kombinować. Jak czujesz, że zaczynać dziać się z Tobą coś niedobrego, nie ma co czekać. W końcu - specjaliści przecież od czegoś są. Nikt w internecie niestety nie będzie w stanie Ci pomóc. W najgorszym wypadku - źle doradzą. Też miał "tego typu" problemu, to nie jest żaden wstyd. Najważniejsze to zebrać się w sobie i iść po pomoc. Mi wiele pomogli ludzie z - klinikaantydepresyjna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisse25

depresja to okropna choroba i niestety bez psychologa i leków sie nie obędzie - polecam centrum psychologiczne PRO EGO w Zielonej Górze i Panią psycholog Ossowską, która pomogła mi uporać się z problemem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można ignorować takich objawów, w korzystaniu z pomocy psychoterapeuty nie ma  nic złego. Lekarz jak lekarz boli Cię serce idziesz do kardiologa, masz napady lękowe i depresje idziesz do terapeuty. Najlepiej znaleźć takiego z dobrymi opiniami co ma wiedzę i przejmuje się losem swoich pacjentów a nie odbębnia godzinę bo wtedy rzeczywiście nic to nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Depresja to straszna rzecz, przechodziłam ją całkiem niedawno, gdyby nie rozmowy z psychoterapeutą z avigon.pl to nie wiem co by ze mną było. Teraz już nie myślę o złych rzeczach, skupiam się na tym co mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Najlepszym sposobem na depresje jest psychoterapia, sama się przed nią długo broniłam, a teraz żałuje, że straciłam tyle swojego życia. Po terapii jestem innym człowiekiem stałam się o wiele bardziej otwarta na innych. Dlatego każdemu polecam. Jak korzystałam z usług przystanku empatia w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych naturalnych metod dobre efekty daje olejmarihuana medyczna. Leczenie takie nie powinno zastępować leczenia farmakologicznego standardowego jak również psychoterapii. Jednak jako metoda wspomagajaca daje dobre rezultaty u wielu osób, co jest potwierdzone badaniami naukowymi. Obecnie jest w Polsce legalna

Marihuana działa bardzo szybko, a dodatkowo wykazuje większą skuteczność niż inne, stosowane do tej pory alternatywne leki.

Można nim leczyć
depresje
nerwicę
adhd
jak również chroniczną bezsennośc ( ułatwia zasypianie).

https://centrum-mk.pl/waporyzator-co-to-jest-i-do-czego-sluzy Najlepsze rezultaty daje aplikacja waporyzatorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić dobrego psychologa który dobrze sobie radzi z stanami lekowymi - Justyna Sabała. Sama miałam nie łatwy okres w życiu i byłam w okropnym stanie Trafiłam do Pani Justyny i ona mnie wyciągnęła z tego okropnego stanu. Spokojnie mogę ją polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×