Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRAWDA O KOKE

Polecane posty

Gość gaska b
i pomyśleć że ja z tym człowiekiem-legendą (czy. Koke vel milion innych ników) nigdy słowa nie zamieniałam...no chyba że był wówczas jednostką z hordy zwyrodniałych pomarańczy, wtedy być może i tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof        Krawczyk
mój przyjacielu... pier‪doliłem Cię w kakao.. mój przyjacielu... podniecałeś mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Jak zostac czlowiekiem- legenda na Kafe? Wystarczy milion nickow? Oj, to jeszcze 999.999. :( i jeden psychofan. :classic_cool: Na wszelki wypadek gdyby mi sie udalo polecam zamieniec slowko (ze mna). :classic_cool: Ide Inu do ciebie. 🖐️ Solidarnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek już nie z Klanu
Jednyna gwiazda i legenda jestem tutaj ja. To miałem dostac Oskara w tym roku, ale było mi szkoda Leo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaska b
Imp, mogę być twoją psychofanką :classic_cool: w końcu coś tam nas łączy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rysiu Naju skoncz piertolic. Wiemy że rznąles Wachlarza. Podobnie jak In, Władca i Wolf.:-D:-D Jesteś nudny jak chó...jjj...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Koke skoro tu jest prawie 10 lat, to jakie miał wczesniej nicki? przed Amstafem był Koleżką11, ale Koleżka to rok 2012/2013, a ktoś wie jakie miał wcześniej? ps. początkowo myślałam że to projekt Nowego w mieście:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem że coś z kablem w nicku;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taaa... piertolił :-O chyba na cyberku tylko, tak jak i gawędziarz Kokos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitan Flirtu chyba i Frogman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Gasko- sterczace piorko...na grzbiecie? ;) Czyli pozostaly mi nicki do ogarniecia. Badz delikatna. Prosze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda rozumięęę
zjadłabym placka, bo ogoliłam łeb na jedynke i wyglądam jak trans koń prawie 1.80m w cichobieszkach i żaden mnie nie chce. Straszne, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitan Flirtu to Janusze dziad cafe, a Froggman był w 2014;-) przecież jest historia zaniebieszczonych nicków, wszystko można szybko sprawdzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaska b
deal. od dziś co złego to ja 😠 na tę okoliczność pozwolisz ze powrócę do swojego 999.999 nicka: krwiożerczy jelonek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek już nie z Klanu
Mam za mało nicków tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj chyba jednak Koke nie bywa tu od 10 lat, bo trop kończy się na Koleżce11 z 2012. To Nowy tu siedzi 10 lat, a Kokos początkowo był mylony właśnie z Nowym, może stąd sie to wzięło. ewentualnie wcześniej miał mało wyraziste nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitan flirtu to Adam, podszywał Janusze, mieli bekę z tym kurffiem forumełowym Blondyneczką 85 aka pragnienie aka sto innych loginów. Dziadełłe przywalał się do Madame i ta parka kochasiów zrobiła im podeszwy :D Koke to też niemoralny absztyfikant i jeszcze paręnaście innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Nowy to na pewno nie Koke, Koke pisze poprawnie, a Nowy wali byki i nie umie odmieniać wyrazów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokos miał też nickname berberyjski wojownik czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie Kapitan to nie Dziad :-D ciekawe czy Blondyneczka 85 nadal tu pisze, a jak tak to ciekawe jaki ma nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a Nowy to na pewno nie Koke, Koke pisze poprawnie, a Nowy wali byki i nie umie odmieniać wyrazów smiech.gif X Koke , widzę że masz też nick "Gość". Pamiętasz przesyłkę? Moje oczy i perfumy? Zgadnij 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Gość De, który masował picz Silenie i który drżał jak miał wytrysk to też projekt Koka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość De zniknął. Z Silena :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Krwiozerczy jelonek i 999. 999. :( Gaska b to Koke. 😭 Przyjrze sie temu delikatnie po oskubaniu piorek. Zostawimy tylko jedno zwane: maly, ale wariat. ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś faktycznie Kapitan to nie Dziad smiech.gif ciekawe czy Blondyneczka 85 nadal tu pisze, a jak tak to ciekawe jaki ma nick? x Myślę że to Zuza albo Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaska b
nie moge byc koke bo jestem jeszcze dziewicą :( a on podobno przerznął poł kafe a poł kafe teraz j***e (za przeproszeniem) jego :( powrócimy imp do tego jakże interesującego wątku trzepania moich piórek w następnym odcinku ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog Gąski
Kłamczucha 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaska b
omg! 😠 to o czym myslisz nie liczy sie! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ćpunica Imperium wszędzie nochala wtyka baba przed czterdziechą w najeczkach z tyłu liceum z przodu muzeum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog Gąski
Oczywiście że się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×