Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna Nika

małe dziecko i rozstanie

Polecane posty

nie poradziłby sobie x hahahahahaha zapewniam cie ze by sobie poradzil, co wiecej, on potrafi to zrobic bez ciebie ale na odwrot jak widac juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Nika
Prosze o porady co zrobić, żeby on na nowo mnie pokochał, a nie o drwiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter ego1
To jednak musi byc prowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
14:47 A masz jakies podstawy zeby myslec, ze to sie moze udac? Z tego co piszesz, raczej na to nie wyglada, sorry. Przeciez ty go znasz najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Nika
No super ktoś pisze za mnie. Ludzie jak nie macie swoich problemów to nie nabijajcie się z cudzych. Nic wczoraj nie pisałam. Ehhh byłam u psychologa. Powiedziała mi że po pierwsze powinnam przestać dbać o niego, no wiecie pranie prasowanie itpskupić się na sobie i dziecku. Że jedyną szansą na ewentualne odzyskanie jest odsunąć się i pokazać że nie jestem na każde skinienie, że nie będę wiecznie czekać na niego i jego decyzję. Niby oczywiste ale widać musiał mi to ktoś odpłatnie powiedzieć. A ja głupia tak go głaskałam. Na prawdę wierzę że on się otrząsnie z tego i da się uratować naszą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Nika
Nie będę go na siłę zatrzymywać ale przez wzgląd na dziecko i na te wszystkie wspólne lata chce spróbować to uratować. Kochamy go nadal i stąd to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Nika
Powoli zaczynam myśleć że go już nie chce, kocham ale tak mnie męczy ta sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×