Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszkakarabasz

COŚ STYLOWEGO NA ŚLUB

Polecane posty

Witam serdecznie, nie ukrywam, że jestem nową osobą na forum i nie wiem jak się tu poruszać. Mam spory problem, ponieważ za niecały miesiąc idę na wesele do dobrych znajomych i nie mam żadnego pomysłu na prezent. Chcę, żeby to było coś niepowtarzalnego i gustownego. To są ludzie po 30, którzy niedawno kupili dom. Myślałam o jakimś elemencie wystroju wnętrz, może jakiś obraz? Co sądzicie? Chcę przeznaczyć na prezent ok 2 tysiące. Oczywiście mój mąż nie potrafi mi pomóc, a termin się zbliża nieuchronnie... Za wszelkie podpowiedzi będę ogromnie wdzięczna, Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie powinnaś ingerować w ich wystrój wnętrz. Może im się coś nie spodobać, a każdy chce urządzić mieszkanie po swojemu. Jeśli juz koniecznie chcesz kupic cos do domu to wg mnie dobrą opcją byłby zakup kompletu dobrej jakości kieliszków do wina, whisky czy szampanek. Jeśli chcesz wydać 2 tysiące to masz duże pole do popisu, mogłabyś nawet pomysleć o jakimś ekspresie ciśnieniowym do kawy, ale obraz jest nie na miejscu. Chyba, że znasz idealnie ich gust i wiesz, że lubią danego malarza czy nurt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj im talon do sklepu,sami sobie wybiora co beda chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję pani Agato, przyznam szczerze, że chciałam kupić ten obraz na tak zwanego czuja. Nie chcę pytać się ich o preferencje, wolałabym, żeby ten prezent był niespodzianką. Może z tymi kieliszkami to nawet dobry pomysł, tylko czy czasami ktoś inny im tego nie kupi. Ekspres niestety odpada, bo znajomi nie piją kawy. Z tym talonem to także dobry pomysł, ale miałabym wrażenie, że ide z pustymi rękoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kieliszki sa praktycznym rozwiazaniem, zawsze sie przydadza. Jak im sie stluka jedne to beda mieli drugie. Ja kupilam sobie serwis obiadowy i powiedzialam moim najblizszym, ze jesli nie beda mieli pomyslu na prezent to moga mi kupic dodatki z tej kolekcji. I takim sposobem mam juz zestaw kawowy, 2 polmiski, kilka malych salaterek i malutkich miseczek. Zamiast bezsensownych prezentow, kompletuje sobie cos pozytecznego. Tym bardziej, ze cen sa rozne, wiec pasuja na wiele okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za problem, wystarczy wybrac klasyczny wzor, dobrej jakosci porcelane, a dodatki juz sami dobiora np jakis wzor kwiatowy lub geometryczny. Typowo pod ich gust. Na takiej bazie moga zrobic co chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, chyba lubisz doszukiwac sie problemow. Zyjemy w 21 wieku, w dobie sklepow internetowych !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy wpisac w wyszukiwarke google cos w stylu porcelana sklep internetowy, ja raczej porcelane kupuje w sklepie stacjonarnym, bo lubie wszytskiego dotknac, ale jesli marka jest znana to jest tez gwarancja jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o porcelanę to ja mogę śmiało polecić kuchniepremium, jest tam duzo ciekawych rzeczy głównie marki villeroy&boch. Kupiłam tam 2 razy i jestem zadowolona, nie muszę specjalnie jechać do klifu czy riviery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tego sklepu internetowego, ale villeroy jest porzadna marka, wiec moge polecic. Mam kilka elementow i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam tam też produkty z wmfu, warto się rozejrzeć, bo na pewno coś się znajdzie. Oczywiście są tez inne sklepy, na pewno coś Pani znajdzie i nie będzie musiała się zwalniać z pracy, życzę powodzenia i udanego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Paniom za pomoc. Rozejrzę się trochę po tym sklepie, może coś się znajdzie. Niestety nie znam tych marek, ale przynajmniej mam jakiś pomysł. Mam nadzieję, że młodym też się spodoba. Jesli maja Panie jeszcze jakieś propozycje to byłabym bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha ale sie uśmiałam, fajna reklama, bardzo kulturalna P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleciłam tę stronę, ponieważ mam dobre doświadczenia. Jeśli chodzi o Villeroya to ma tez sklep firmowy, ale jest u nich dłuższy czas oczekiwania, a gdy kupię na kuchni to mogę odebrać osobiście w wybranym sklepie, co akurat dla mnie jest przydatne. Pani Agnieszko z nietypowych prezentów slubnych mogę jesczze Pani polecić skoki ze spadochronu dla pary młodej, gwarantuję, że prezent się nie powtórzy, a wrażenia bedą niezapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góoóowno w złotym sreberku, PIIIIZDO spamerska. Jak można być tak żałosną, reklamową KUUUURWĄ? Jedno kliknięcie w nick i widać jak na dłoni... WYYYPPPPIERDALAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!! WOn spamerska PIIIZDO z 30 nickami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupno porcelany nie jest dobrym pomyslem gdy nie zna sie gustu mlodych ja dostalam komplet obiadowy ktory mi w ogole sie nie podoba,w czerwone kwiiatki,wole zwykle brazowe talerze takie bardziej rustykalne i taka mam kuchnie i piekny komplet oddalam babci ktora byla zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiennicka
ja jadę z mężem w podróż poślubną, obralismy cel USA więc mogę wam polecić bilety lotnicze do usa http://tanielatanieusa.pl/, jako prezent na ślub też jest to ok moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmianna
Hej! Może poszukaj czegoś na http://naslubnymkobiercu.pl? Mają tam masę fajnych rzeczy. Nie jest to żaden sklep. Po prostu stronka, którą można się zainspirować w kwestii ślubu/wesela. Mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chce wydać na prezent ślubny 2 tysiące złotych?! Pozazdrościć hojności!! Nawet chrzestni z reguły nie dają prezentów aż tak ciepłą rączką ;) A Panny Młode kupują suknie za dużo niższe kwoty... Za taką kwotę można opłacić np. solistkę z opery, by zaśpiewała na ślubnej ceremonii, albo zamówić pokaz zawodowych tancerzy na wesele. Niespodzianka taka ;) Ale opcja najbezpieczniejsza to kaska do koperty albo np. eleganckiej szkatułki z butelką dobrego wina czy dwoma personalizowanymi kieliszkami (by Młodym pozostała symboliczna pamiątka na lata) i obdarowani się ucieszą - sami kupią sobie to, co będzie im pasowało. A poważnie, to chamską reklamą pachnie na kilometr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że dobrym pomysłem na prezent ślubny może być coś praktycznego, jak np. ekspres do kawy. Ja kupiłam siostrze w prezencie ślubnym ekspres w http://www.kawaserwis.pl/ i bardzo się z niego ucieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja idę niedługo na slub do kuzyna i zastanawiam się nad kupieniem dla młodych zastawy i sztućców. Myślicie, że to dobry pomysł? Znalazłam na http://www.fide.pl/ zastawę i komplet sztućców villeroy&boch i bardzo mi się podoba. Jest inna niż wszystkie, nieoklepana i pomyślałam, że spodoba się młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×