Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie daję rady ogarnąć domu

Polecane posty

Gość gość
może i racja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dizewie sie, ze musisz z nia siedziec nad lekcjami. Bo dizecko wie, ze mazm jest za nim i z siebie nic nie da. NIehc ma tez 3, to jej szkola i jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość brzydka i gruba
A ja nie pracuje i mam caly dzień dla siebie :) W ogole sobie nie wyobrażam zycia które większość z was prowadzi... Co to ma być jak ktoras wcześniej napisala, ze idzie do pracy na 11 a wraca o 19 dla mnie to chore! Dzieci ja znaja pewnie tylko ze zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zazdrościmy. Większość jednak nie może sobie pozwolić na luksus siedzenia w domu. Jakby nie było, 95% ludzi pracuje bo musi zarabiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość brzydka i gruba wczoraj , lepiej znamy swoje dzieci jak twój mąż, czy kto tam na ciebie -lenia i twoje dzieci zasuwa, zapewniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja co, pracuje 11-19. Na szczęście pracuję z dziećmi i moje dzieci spędzają ze mną większość dnia bo mogą być ze mną w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusindda9
Każdy tak czasem ma, dużo pracujemy mamy wiele dodatkowych obowiązków. Rodzice też pracują więc nie mają jak nam pomóc itd. Ale można sobie radzić naprawdę, ja szukam porad głównie w internecie np. na blogu http://www.olomanolo.pl/ , nie wszystko mogę przenieść na moje realia, ale niektóre wskazówki i przemyślenia są bardzo przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wy gotujecie te zupy w 15 minut? chyba na kostkach rosolowych albo tylko rosół hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby wyżej - widzę, że czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie duży kłopot :D przygotowanie zupy (czyli umycie mięsa, obranie i pokrojenie warzyw, ewentualnie przygotowanie kaszy) to max 15 minut. wstawiasz na gaz i zupa gotuje się sama. no chyba, że ty stoisz nad zupą i ją przez dwie godziny mieszasz, no to zwracam honor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DygiDygi
Dla mnie podstawa, by ogarnąć dom przy małym dziecku, to skuteczny i łatwy w obsłudze sprzęt domowy: zmywarka, pralka, wydajny odkurzacz. Bez tego ani rusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pralki i zmywarki jestem zadowolona. Jednak mój odkurzacz pozostawia wiele do życzenia. :( Jesteś zadowolona ze swojego? Zależy mi na cichym i energooszczędnym sprzęcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@up Tak - niedawno kupiłam jeden z nowych odkurzaczy Boscha. Jest cichy (nie budzi dziecka, gdy śpi!), wydajny i ekologiczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosch wypuścił nową linię odkurzaczy? Napiszcie coś więcej, może jakiegoś linka wrzucicie? :D Chce znać wszystkie szczegóły! Obecnie jestem także na etapie poszukiwania dobrego odkurzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są odkurzacze Thomas,kiedyś Pani Gażet jo pokazywała i się skusiłam, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soadaj stad z ta reklama odkurzaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdojlidy
moim zdaniem dzieci trzeba uczyć większej samodzielności, bo człowiek sie zajedzie. Moim zdaniem 11 latka to powinna już mieć nawet jakieś proste obowiazki domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka. Nie dałam rady małego przestawić zeby nie pił w nocy, niestety. Córka miała odrabiać zadania jak wróci ze szkoły, ale słabo jej to idzie. Ostatnio pokłamała że nie wie kiedy sprawdzian z polskiego i okazało się że był nazajutrz. Dostała dopuszczający. Także tak to wygląda. Wczoraj mieli spr z przyrody. Ona pomaga w domu jak ma czas, np. ściera kurze lub myje wannę. Ale ogólnie nie ma kiedy, bo jak wraca ze szkoły i ma się uczyc to nie robi nic a potem jak ja wracam wtedy "odkrywam" że jednak są zadania, np. jak mówi że nie ma każę jej dzwonić do koleżanki. Wstaję ostatnio również w nocy by przyłożyć do pieca, bo spadł śnieg u nas. I mój mały jak się któryśtam raz budzi to potem poszłam jak niby zasnął i przylazł za mną do kotłowni zryczany. Dobrze że szybko zasnął. Obiady też się same nie robią, zrobiłam mielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj i będą na dzisiaj i może jutro. Staram się coś na szybko wymyślić, ale nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DygiDygi
Co do poruszonego wcześniej wątku odkurzacza - ja mam model Bosch Relyy'y (http://odkurzacze-bosch.pl/). Jest mały, zwrotny, wydajny i przy tym cichutki. Mogę swobodnie odkurzać w czasie gdy mój maluch śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to po co urodziłaś drugie, ja mam jedno i żadne 500+ mnie do niczego nie skusi, a wy jak żeście głupie, najpierw narodzą dzieci a później narzekają, że nie maja czasu, ja tam mam, uważam, że nie jestem krową rozpłodowa, która ma tylko rodzić, ja cenie siebie i żyję na tym świecie po to aby się cieszyć życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×