Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

blizny po trądziku :(

Polecane posty

Gość marika

Też polecam klinikę krajewski, spośród wszystkich, osobiście uważam ją za najlepszą. Bardzo dobrzy specjaliści, sprawdzeni itp. Ogromnie polecam;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że i ja po półtora roku od ostatniego wpisu mogę polecić Klinikę Krajewski, pomogli mi z moim problemem dając tym samym szansę na bycie szczęśliwą 🙂 Nie ukrywam, że przez blizny miałam trudności z nawiązywaniem kontaktów z innymi, teraz bez problemu sama wychodzę z inicjatywą nawiązania nowej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia29

Polecam zabieg biorepeelcl3 połączony z mezoterapią mikroigłową w Poznaniu w Beauty Premium www.beautypremium.pl jestem po 2 zabiegach i moje blizny po trądziku są niemal niewidoczne. Mogę swobodnie chodzic miedzy ludźmi nawet bez makijażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona1989

Blizny po takich zabiegach laserem znacząco się spłycają. Dzięki zabiegom laserowego usuwania blizn w Vici Clinic w Krakowie u pana Bartosza, mogę wychodzić z domu bez makijażu 🙂 Znacznie poprawił się wygląd mojej twarzy, a co za tym idzie - także samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam sie teraz w zimie na odświeżenie skóry - moj lekarz polecił mi Restylane Skinbooster i jestem z niego zadowolona bardzo.Skóra gładka, odświeżona i delikatniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłam na laser do Kliniki Krajewski, przedtem miałam wykonywanych kilka innych zabiegów, ale to właśnie laseroterapia przyniosła najlepsze rezultaty - polecam każdemu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, 
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail 
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym 
oraz adresem e-mail biuro@lenartowiczclinic.pl.Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja blizny potraktowałam Restylane Skinbooster - jestem bardzo zadowolona, fajny gładki efekt. Dla mnie to wielki plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peeling kwasowy the ordinary

Na poczatku nalozyc cienka warstwe na 2/3 minuty, z kazdym uzyciem zwiekszac czas trzymania

Jeśli jednak blizny są większe, żadne kosmetyki nie pomogą. W takim przypadku polecam laserowe usuwanie blizn:

https://ego-medspa.pl/laserowe-zamykanie-naczynek-med-art/

Zapiszcie się tutaj. Na miejscu mają wiele możliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić serię kwasów, np. z retinolem. Przynajmniej 3 zabiegi co miesiąc. Potem RF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×