Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dzisiaj ksiądz to zagubiony cudzołożnik zakompleksiony nieudacznik

Polecane posty

Gość gość

ksiądz i kobieta :D haha powiedzcie to papiezowi ,Przecież dzisiajszy ksiąz to jedno wielkie gówni ,szmaciarz i nieudacznik ! Wstyd i hanba zeby latać za kobiet,a coś z łbami nie tak ,skoro nie potrafia żyć jak sie nalzęy w ich powołaniu !!! poweołaniu!! i nie p*****l że jesteś jeden z drugim facetam jak kazdy inny !!! ty masz powołanie ! do Boga t nierozumny marny kseizulku od siedmiu boleści nie dajesz rady ?To won do roboty a nie wyłudzac ,udawać nędznika i biedaka wkręcajac w to naiwnych ludzi którzy utrzymuja ciebie i twoja k***e ty łajdaku. Czy tak leniwy jesteś ze nie dasz rady ,wolisz gębą nadrobić, udać skruchę i pokazać smuten oczy i tym wy wyłudzacie , kler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumaczcie mi, dlaczego re ligie są takie głupie? Zostałem wychowany w wierze kat olickiej, ale w sumie to o co mi chodzi dotyczy większości re ligii, zwłaszcza wszystkich chrz eścijańskich, jud aizmu i is lamu. Na początek dygresja - chociaż pozbyłem się złudzeń co do KK i religii katolickiej już parę lat temu, nadal wierzę w Boga. Wierzę w niego, ponieważ uważam, że stworzenie życia przez Stwórcę jest po prostu bardziej (dla mnie) przekonywujące niż zbiór niesamowitych przypadków, który w konsekwencji doprowadził do istnienia człowieka. Wierzę w Bo ga i dlatego tym bardziej nie mogę zrozumieć, dlaczego dorośli, często bardzo inteligentni ludzie, wierzą, że Stwórca, Istota tak potężna, że jesteśmy dla Niego jak mrówki(?), parę tysięcy lat temu zwrócił się do grupy ciapa tych pa sterzy gdzieś na pustynnym za ,dupiu i powiedział im, że są narodem, który od teraz będzie dla niego najważniejszy bo tak i ch//)(=uj, je/)(=bać inne ludy. Nie rozumiem, dlaczego Istota, która stworzyła wszystko miałaby dawać je//ba)(/nie o to, czy jemy m ięso w piątki, albo wcielać się w człowieka, po czym dać się za//=)(mor)(/dować na krzyżu. Nie wiem czemu ż,,ydzi uważają, że B óg nakazał im ob=/rzezywać dzieci, a m=)(uzu)(łmanie, że kobiety mają chodzić w kominiarkach. Nie zrozumcie mnie źle - jeśli ktoś nie podchodzi do religii w sposób fan)(atyczny, nie uważa, że nie )(wiernych należy za)(/bi)(jać, ani nie uważa się za lepszego, to proszę bardzo, niech wierzy. Ale czemu mają służyć te wszystkie idio ,tyczne obrzędy, nakazy i zabobony? #re#ligia, a zwłaszcza #kat#olicyzm #py#tanie #roz#wazania może odrobinę #filo#zofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko byłoby ok gdyby nie było tych czarnych hien które ograbiaja ludzi z kazdej strony za chrzest ślub pogrzeb, to jest paradoks ! dlamnie wartością sa ci wszyscy oprócz tych sukienkowych najwiekszych oszustów ,dwulicowych dziadów, a Boga kocham i nic tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby wszystkim P()(/& OJ)(/& ba)(/&nym katolom najbliższa rodzina umarła w cierpieniach na raka. Dziękujcie wtedy swojemu wymyślonemu bogu że wam zesłał taką dobroć. Jak można być takim debilem ? Takich idiotów jak wy powinno się uśpić. Od dzisiaj zamiast chrztu będzie sterylizacja żebyscie głupoty nie rozmnażali ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy to prawda, że wszystkie tańce damsko-męskie (np. walc, tango, nie wspominając już o dyskotekach) są grzeszne, nawet na weselach? Podobno Kościół Katolicki i inne Kościoły (protestanckie, prawosławne) zawsze tak nauczały i dopiero niedawno zmieniły zdanie. Wszyscy autorzy wczesnochrześcijańscy oraz Ojcowie Kościoła potępiali taniec damsko-męski, a także aktorstwo i sport, a nawet grę na instrumentach muzycznych. Jeśli się mylę, to proszę podać jakiegoś autora do III w. lub jakiegoś powszechnie uznawanego późniejszego świętego, który by takie praktyki popierał. Proszę odnieść się też do Biblii (należy pamiętać, że tańce wspomniane np. w Psalmach były tańczone odrębnie przez kobiety i mężczyzn i do dzisiaj można takie tańce zobaczyć na weselach muzułmańskich lub ortodoksyjnych Żydów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jesteś inteligentny, albo wierzący. Jedno drugie wyklucza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j)(e)(/b)(/)(ać katoli i ich boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wy wierzący idioci musicie wszędzie wp*****lac się ze swoją wiarą i narzucac się j****e bezmózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro to nie wasza wiara to po co ta pseudo dyskusja? porozmawiajmy o waszych brakach w tzw dobrym wychowaniu, manierach. Nie wiecie co to jest? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest klarowny , wiec dlaczego zbaczasz z toru ? cieżko przyjąć gorycz , tak? Rozumiem ,jako ks masz tym problem dobranoc, Jesli jesteś ks to nim bądz cała parą ,pełną gębą ,jesli masz trudności to zbocz z toru i żyj jak naormalny facet ! A nie jak niedołęga , glupiec dwulicowy cham i manipulator finansowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×