Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elizka2015

Zakazana Milosc ..

Polecane posty

Mam 21 lat moj chlopak 28 ... Byl zonaty i ma dziecko 8 letnia dziewczynke .. W tym problem ze moi rodzice go nie akceptuja :/ bo to facet z historia i z taka jak ja to sie tylko zabawi.. Jak go poznalam mialam 16 lat i byl dla mnie tylko przyjacielem ale potem wyznal mi milosc i po jakims czasie ja to zrobilam .. Przy nim czuje sie bezpiecznie .. Rodzice sie dowiedzieli o tym gdy mialam 16 lat i bardzo zle na to zareagowali ,, to byl horror!!! Wiezienie w domu.. Brak telefonu komorkowego i tak dalej..... Potajemnie i tak znajdowalam sposob by sie z nim kontaktowac... I tak to jest do dzisiaj :/... Kocham go ... Ale mam do wyboru albo go albo rodzine .. Rodzice chca zebym wyszla za maz za kogos wartego mnie i na moim poziomie a nie takiego chlopa z historia . Jak go wybiore nie bede juz ich corka i moja noge w ich domu nie postawie..Tak mi powiedzieli .. I wiem ze to zrobia bo od zawsze byli surowi i zawsze robili to co powiedzieli a mojego to nigdy nie zaakceptuja .. Nie wiem co juz robic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze nie bierz się za gościa, co ma dzieciaka w podobnym wieku do ciebie. na wstepie masz pod gorke. Poza tym to wygląda jak wpis nastolatki z buntem na rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×