Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anggie

Jak zmienia sie kobietka po ciazy ?..

Polecane posty

Gość Anggie

Mam nadzieje ,ze mnie nie pogonicie;) , zamierzam wkrotce zostac mamcia , nie jest to dla mnie temat najwazniejsy ,ale ciekawi mnie jakie zmiany zachodza u kobiety, które zostaja po ciazy i czy niektorym mozna zaradzic. Jak to bylo u was drogie mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch, to by można książkę napisać. U mnie to było całkiem standartowo, ja przebojowa dziewuszka, która na widok pieluch odwracałam się z obrzydzeniem dostałam regularnrego pierdolca , ups, na punkcie dzidzi i nadal mnie to trzyma choć może mniej intensywnie (synek ma 6 lat) niż kiedyś. Wróciłam do pracy, czuję się sexy i odnalazłam drogę do bycia prawdziwą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLE_GRAF
U mnie było tak: zmiana fizyczna i psychiczna, no i chyba narodził się instynkt macierzyński. Nie miałam czasu zbyt wiele początkowo dla siebie, więc ścięłam włosy na krótko -ale teraz znów wróciłam do modelowania co ranek i mojej ulubionej długości :) Początkowo miałam jakiegoś dziwnego fioła na punkcie dziecka i zaczęłam zaniedbywać męża, ale poród był rodzinny i była szkoła rodzenia -mężuś przeszkolony wiedział co robić, maleństwo miało 2 miesiące jak zafundowaliśmy sobie upojny weekend i wtedy poczułam, że jestem nie tylko tą świeżo upieczoną studentką, ale i mamusią, a przede wszystkim, że jestem ciągle atrakcyjną i wciąż kochaną kobietą. Miałam kompleksy na punkcie wagi i choć wcześniej kochaliśmy się nawet "przy świetle" po ciąży miałam różne dziwne "odchyły", no wiecie rozstępy itd. Mąż zafundował opiekunkę do dziecka na parę godzin w tygodniu: razem zaczęliśmy biegać na basen i siłownię, zrzuciłam to co chciałam, mojej połówce polepszyła się kondycja, teraz biegamy sobie co dzień rano przez 20 minut i czujemy się jakoś inaczej, lżej. W końcu od tego czasu gdy zostałam po raz pierwszy mamą minęło już tyle czasu ... tylko zdjęcia przypominają nam jak to kiedyś było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się zmienia seks po ciąży? Więcej? Mniej? Inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z seksem nawet lepiej po ciąży, aż się sama dziwię ;) Ogólnie zmiany następują w psychice, ale nie jakieś duże, fizycznie jakiś wielkim zmian nie ma, trochę rozstępów na jednym pośladku. trochę przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry mąż i ojciec
Moja żona jest jeszcze bardziej pociągająca i kochana. Rozczula mnie jak się opiekuje córcią. W łóżku jest tak samo dobrze jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina sz.
Autorko, to indywidualna sprawa, ja duzo przytylam w ciazy i nie mam wogole rozstępow, ani cellulitu, ani worka z brzucha nie chwalac sie wygladam rewelacujnie:) jeszcze dwie moje koleznaki tez swietnie a wygladaja a wiem,bo chodziny razem na basen i saune wiec widac, ale większosc niestety niekorzytstnie wyglada, tzn, ich cialo trzeba dbac o siebie w ciazy, bo potem jest czasami za pożno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina sz.
jesli chodzi o inne rzeczy niezwiazne z wygladem to tez jest roznie ja stalam sie bardziej cierpliwa, opiekuńcza itp. seks taki sam jak przed ciaza, a moze nawet wiecej maz tez nie poszedl "w odstawkę" pomagal mi bardzo, nawet z pracy sie urywal na 2 godz, abym ja np. mogla odpoczac, albo cokolwiek robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie całkiem fajnie. Przede wszystkim schudłam dodatkowe 9 kilo sprzed ciąży :) zwiększył mi się obwód bioder. Z seksem trochę gorzej, uciekło mi też kilku znajomych, którzy chyba mieli dość słuchania o mojej córce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×