Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów o małe piersi

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyno, 70D to jest dla Ciebie mały biust? Przecież to duże balony dla mnie! :) X Nie, nie mogłabym. Aż tak zdesperowana i głupia nie jestem, żeby zdjęcie swoich cycków pokazywać napaleńcom w necie. Ja będę je pokazywać ukochanemu mężczyźnie w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscktm
Na mój numer mi je wyslesz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska, wejdź sobie w rozmiarówkę. 70 D to nie jest duży biust, mikro też nie, ale nie jakieś balony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz spory biust, D czy C taki na dloń:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są właśnie takie małe, delikatne i dziewczęce :) Są przeurocze :) Mój ulubiony kształt to tzw. "pomidorki" :D Podrzucam ciekawą grafikę ze wszystkimi kształtami piersi-> http://j.gs/6db6 Warto przelecieć ( :P ) wzrokiem, bo zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego o kobiecych piersiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sobie jaja robisz X Ja widze w sklepoe stanik 70D to dla mnie duży jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze grejpfruty :P a jesli chodzi o dyskusje, to miekkie staniki sa super :) nie ma zadnego rozczarowania w razie czego, a przede wszystkim fajnie sie patrzy- mnie to nawet kreci :) takze bez paniki, mala, nie kombinuj za duzo, bo podejrzewam, ze jest znacznie lepiej niz ci sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze z telefonu, więc nie mam możliwości wstawienia foto mniejwięcej moich piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscpolo
Dać ci numer mój?to wtedy mi wyślesz na numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te są brzydkie, mają ciemne brodawki i do tego jeszcze widoczna asymetria... X Ku*wa wypie*dalać zboczeńcy nie wyśle żadnych zdjęć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za desperacja. Są czaty gdzie bezproblemowo przeslą wam foty a wy na forum zebrzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscpolo
To daj namiary na takie forum lub numer do takiej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscktm
Laska pokaż mi te cycki dam ci numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczym mnie nie przekonacie i spie*dalać mi stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe cycki oszpecaja i robia aseksualna sylwetke. Teraz wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamte co wkleiłam to są NORMALNE, STANDARDOWE piersi. Na tej stronce jest dużo "ciekawszych" - i wszystkie naturalne, zdrowe i normalne :) Tyle, że tamta strona ma udowadniać kobietom, że wszystko z nimi w porządku a nie być kąskiem dla niespełnionych onanistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, 70D to jest mały biust, mam 173 cm wzrostu i wyglądam z tym biustem mniej więcej tak: www,stanikomania.blox.pl/resource/Asia_01.jpg Duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zmaczy, że te co wkleileś sa dla Ciebie normalne, standardowe to ze mna nie jest aż tak chyba źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma powiedzieć na temat swojego biustu taka Charlize Theron, która to jest posiadaczką miseczki A. Chyba tylko cio/ta nie zauważy, że ta kobieta jest po prostu przepiękna, a mały biust tylko nadaje jej uroku, wdzięku i subtelności... nie wyobrażam sobie tej aktorki z dużymi, sztucznymi cycami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 65E (takie 70B) czyli bardzo mały dlatego w ogóle nie noszę stanika :) nawet żadnego nie posiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.007b.com/breast_gallery.php Proszę, galeria z różnymi biustami. Jedne większe, inne mniejsze. Do tego są historie kobiet, wymiary (te mało jędrne często po gwałtownym odchudzaniu i tyciu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta laska to Jessica Alba i ma cudowne ciało, a cycuszki I klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no tak to Jessica Alba myślałam, że to wgl nie ona bo jakaś nie podobna :o Głupie też mam skłonnosci, próbowalam z tym walczyć ale kręci mnie opalanie bez stanika lub żeby pójśc na plaże nudystów, ale taka juz moja natura, nie wygrałam z tym. Ale z takimi cyckami to wstyd się pokazać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to kraść, a małe piersi są naprawdę śliczne, poza tym kobieta to nie cycki, lepiej chyba mieć faceta który pokocha cię za to kim jesteś niż mieć takiego co będzie cię kochał dlatego, że masz duże cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , wymiary ( w znaczeniu rozmiarów staników) to tam są akurat w większości absurdalne, te dziewczyny nie miały styczności z brafitterką ;) Ale pojęcie o różnorodności kształtów piersi ta strona daje świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na tej stronie są praktycznie same zwisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale z facetami to tak jest, że zakoch*ją się e kobiece bo przyciągną ich duże cycki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×