Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów o małe piersi

Polecane posty

Gość młoda niska
ja nie wiem jaki mam rozmiar :P w biuście mam 87cm a pod biustem 65cm, nie nosze stanika, ale wyglądają podobnie jak tej kobiety która została tu podana - jessica alba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Ale na tej stronie są praktycznie same zwisy... " I co w związku z tym? Przy okazji wiesz czemu? Bo goniły za ideałami, sporo lasek tam pisze, ze miało anoreksję, bulimię, tony kompleksów jedne bo za małe, inne bo za duże, bo sutki srakie itd. Ale to trzeba mieć minimalną znajomość języka i zdolności intelektualne by poczytać. Większość kobiet nie ma super idealnych itd. Życie to nie p****l gdzie super szczupłe laski mają duży, jędrny biust. Dobrze, że te Wasze penisy zawsze takie piękne i odpowiednie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65/87 to zależnei od ścisłości stanika 65E/60G :) U Ewy Michalak nawet okolice 70C/D mogą pasować, bo to ścisła marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat był tyle razy wałkowany... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze więcej szczęścia daje trąba która chyli się ku górze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma dnia żeby na ero nie było tematu o cyckach i penisach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci myślą, żebyż zrezygnowała ze stanika... Oraz o tym, jak się do nich dobrać... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba inaczej postrzegacie swoje ciało.Ja chodząc na plażę nudystów czy do sauny nie widziałem aby któraś z kobiet miała nieładne czy za małe piersi.Najbardziej zdziwiło mnie to że bardzo ładne i zgrabne kobiety przychodzą w takie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o gościa od sauny A widujesz tam otyłe, przy kości kobiety? Pewnie wcale albo bardzo mało, mam rację? Ale przecież jest mnóstwo otyłych, przy kości kobiet które codzennie się widuje nn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie widuję.Przez te kilkanaście lat to pamiętam że chyba tylko jedną widziałem.Ale może było ich i więcej bo po kilku miesiącach systematycznego chodzenia do sauny w której wszyscy są nago przestaje się zwracać uwagę na nagie kobiety i podziwiać piękne kształty waszego ciała.Sauna staje się miejscem odpoczynku i relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...odpoczynku i relaksu w miłym towarzystwie i fajnymi widokami (o ile dobrze siądziesz) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak w koncu male czy duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
Nie ma znaczenia małe czy duże bo najważniejsza jest sama kobieta. Prawda jest taka że każda kobieta ma coś w sobie ładnego. Każdemu facetowi podoba się co innego i to jest w tym najlepsze bo każda kobieta się komuś spodoba. To że podobają nam się duże piersi czy małe to nic złego bo nikt nie zwiąże się z kobietą przez tylko jeden aspekt fizyczny. Ludzie się rodzą inni o trzeba do tego przywyknąć. Poza tym jak facet widzi kobietę ubraną ma już pogląd jak będziesz wyglądać nago i nie wystraszy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem kiedyś kobietę która piersi nie miała prawie wcale ale była bardzo pociągająca swoim byciem, figurą. Zupełnie ale to zupełnie mi nie przeszkadzało, że jej biuścik był mikry, w zasadzie wielkość sutków świadczyła że to biust kobiecy. Było nam cudownie bo to była cudowna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Popieram miałem kiedyś kobietę która piersi nie miała prawie wcale ale była bardzo pociągająca swoim byciem, figurą. Zupełnie ale to zupełnie mi nie przeszkadzało, że jej biuścik był mikry, w zasadzie wielkość sutków świadczyła że to biust kobiecy. Było nam cudownie bo to była cudowna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie powiedzonko "małe jest piękne" i ja się pod tym podpisuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczego się nie wstydź... Osobiście bardzo lubię małe cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najważniejsza jest u kobiety akceptacja własnego ciała i wynikająca z tego naturalność. Po prostu dla otoczenia - nie tylko dla osobistego faceta przyjemne jest jak kobieta potrafi z umiarem ale seksownie się prezentować. A do tego akceptacja swojego ciała i i świadomość jego atutów to podstawa. W odniesieniu do piersi to: przy dużym biuście - starannie dobrany, modelujący stanik to właściwie konieczność, chodzenie bez może wyglądać żałośnie. przy b. małym biuście - stanik push up niewiele pomoże, może wyglądać groteskowo, albo delikatne powiększenie stanikiem z wkładkami albo po prostu cienki dla podkreślenia naturalnośc. W sytuacjach niezobowiązujących, albo mięciutki i cienki albo bez podkreślą naturalną swobodę, uzasadnioną możliwościami. Mój facet lubi jak w lecie pozwalam sobie - szczególnie na naszych częstych wycieczkach w plener - na noszenie koszulek na cieniutkich ramiączkach. Moje A nawet nie za bardzo się kołysze, ale nawet jak są spokojne to jednak sutki delikatnie zaznaczają swoją inność od gładkiej skóry biustu. Od czasu do czasu coś wzbudzi moją emocję - np. komplement, wtedy obserwuje jak od lekko tylko zaznaczone sutki się wypełniają i śmiało i perwersyjnie prężą. Bardzo to lubi i nie ma znaczenia, że niektórzy uważają takie uwidacznianie sutek za nieestetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta może mieć małe piersi, płaską klatkę, ale już koniecznie musi mieć zaakcentowane biodra i wystającą pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze do sauny i nie widziałam aby któraś z kobiet miała za małe lub nieładne piersi.Wy to same nie wiecie czego chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki sens jest maskować małe piersi? sama mam małe i uważam że noszenie staników push jest oszukiwaniem faceta. jeżeli jakiś mnie nie akceptuje to niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie w stu procentach :> swoja droga male jest piekne, bo przynajmniej jest zgrabne niezaleznie od rozmiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi mogą być, ale pupa musi być konkretna. Kobieta bez pupy to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×