Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sejf employed online

Polecane posty

Gość gość

Złożyłem wniosek o self employed online. Cały proces zajmuje dosłownie parę minut. Martwi mnie tylko to ze nie dostałem żadnego potwierdzenia na maila. Czy ktoś ma z tym doświadczenie? Nie bardzo wiem jaki jest następny krok. Mam czekać na ten utr czy dzwonić tam i zakładać od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli masz zapisany dzień kiedy składałeś wniosek to zadzwoń tam tylko i poproś, żeby Ci wysłali numer UTR - automatycznie tego nie robią, potwierdzeń, że masz firmę też nie wysyłają, chociaż powinni przysłac kilka papierów do rozliczania się on line. Kiedy załozyłeś ta działalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziękuję za odp. Działalność została założona w zeszły piątek. W zasadzie to była 1 strona i tyle. Liczyłem na jakiegoś maila z potwierdzeniem. Wyczytałem ze powinni jakieś formularze wysłać ale ciekawe ile zajmuje to dni. Chyba lepiej nie korzystać z rejestracji online tylko tam dzwonić bo tak to człowiek ma tylko stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, spoko, zakładałam tesciowi on line i wszystko było ok. Nie pamiętam, czy dostał potwierdzenia na mejla, ale w ciągu tygodnia - dwóch przyszły listy do rejestracji rozliczenia on-line i tyle. Jakbyś się rejestrował przez telefon to byłoby tak samo. Więc czekaj cierpliwie, działalnoc już możesz prowadzić, bo ten formularz to bardziej zgłoszenie rozpoczęcia działalności - tutaj jest to naprawdę łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziękuję w takim razie. Juz myślałem ze porostu czegoś nie wypelnilem. Bo tam była tylko 1 strona. W takim razie czekam cierpliwie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzonego producenta sejfów online https://sejfexpert.pl/ mają bardzo dobrą jakość w przystępnej dla każdego cenie i dobre zabezpieczenia przed włamaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×