Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Co na wybielanie zębów ?

Polecane posty

Używałem sody oczyszczonej z wodą utlenioną jakiś krótki czas, nie wiem czy to daje efekty. Co polecacie. Koleżanka mi poleciła olej kokosowy ale nie jestem przekonany, ponoć żuje to pół godziny i wypluwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam białe zęby i nie mam protezy ale nie wybielam zębów metodami domowymi. Koleżanka mi poleciła perli smile spa. Raz na dwa miesiące albo rzadziej chodzę na krótki zabieg i cieszę się pięknym uśmiechem, którego wszyscy mi zazdroszcza ;p Cena zabiegu przystępna ok. 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAKIMKE
Szczoteczka + pasta do zębów + plyn do płukania JAMY USTNEJ! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sody oczyszczonej nie polecam, można sobie szkliwo zniszczyć. Może podpytaj w aptece, są jakieś nakładki wybielające ale nie pamiętam z jakiej to było firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolololo
Kurde dziewczyny naprawdę ktoś jeszcze wierzy w metody typu woda utleniona, soda oczyszczona i skórka z banana? Przecież wy sobie tym tylko szkliwo nieodwracalnie niszczycie i narażacie swoje dziąsła na zwiększoną wrażliwość. Kupcie sobie sprawdzony zestaw do wybielania zębów Plus System 5 dni od Białej Perły i w ciągu tygodnia będziecie miały extra efekt, a co najważniejsze nie niszcząc zębów, szkliwa i dziąseł, będziecie mogły cieszyć się uśmiechem jak laski z pudelka. Pozdrawiam- przyszła stomatolog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robiłam sobie na Bemowie na Bolkowskiej 2A wybielanie zębów Magic White. Bardzo fajna sprawa. Można usunąć przebarwienia powstałych na skutek niewłaściwej pielęgnacji, palenia papierosów oraz spożywania produktów o intensywnym zabarwieniu. Ja miałam żółte zęby od papierosów. Po zabiegu - zdecydowanie lepiej. Jest różnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, naprawdę skuteczny jest ten Magic White? Mieszkam dwie ulice od Bolkowskiej, mogłabym tam zajrzeć. A to nie niszczy szkliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że najlepszy efekt jest po wizycie u stomatologa. :) Sama robiłam sobie wybielanie zębów w http://dentarama.pl/ i uważam, że wyszło świetnie, efekt już długo się trzyma, a zęby po jednym zabiegu znacznie się rozjaśniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet zajrzałam do tej kliniki na Bemowie i pytałam o ten Magic White. Powiedzieli mi, że produkt do wybielania zębów, którego używają jest całkowicie pozbawiony nadtlenku wodoru, wiec super. Bo ta substancja miała wiele skutków ubocznych jak ból w czasie i po zabiegu oraz długo trwającą nadwrażliwość zębów i dziąseł. Wybielanie zębów jest bardzo skuteczne o 2-8 odcieni. Poważnie rozważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz żółte szkliwo zęba to domowe sposoby nie pomogą,szkoda kasy. Trzeba to zrobić w gabinecie stomatol.ale to jest kosztowne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w gabinecie dentystycznym. Wszystkie środki do samodzielnego wybielania zębów (pasty, sody itd.) tak naprawdę nie wybielają zębów tylko zdzierają szkliwo dając krótkotrwały efekt a na dłuższą metę bardzo osłabiają zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie domowe sposoby stosuje sie w przypadku osadów z herbaty,kawy,papierochów natomiast jesli jestżółte szkliwo zębów od urodzenia to nie pomogą.Tylko u stomatologa takie wybielanie tzn.malowanie. Jakbys lekarza zapytal a nie forum to byś wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowe sposoby wybielania są zawsze najlepsze, jednak oczywiście koniecznym będzie w moim przypadku zaczekanie aż z dr Iwoną Gnach-Olejniczak zdejmiemy aparat, który noszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DIAX JEST NIEZAWODNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka_22
Soda niszczy szkliwo, więc nie warto. O oleju kokosowym nie słyszałam. Ja wybieliłam swoje zęby bezpiecznie stosując metodę Martuni, mam wreszcie białe zęby takie jak chciałam zawsze mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nic nie daje takich efektów jak wizyta u stomatologa. Ja wybielałam zeby w http://dentarama.pl/ i efekt jest naprawdę niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja se wybieliłem paskami z allegro - crest whitening kiedyś był jeszcze lepsze paski blend a med, ale były aż za dobre i gnojki je wycofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja stosuje nakładki iWhite i efekty mam super :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paski czy żel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam żel Dr Martin Schwarz Home Comfort.Proste i skuteczne wybielanie w domu.Co 3 miesiące sobie wybielam.Nie ma żadnych skutków ubocznych.Zero bólu zębów.A biel taka,że ludzie są w szoku.Polecam zapytać w aptece o zestaw do domowego wybielanie dr martin schwarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko artykuł o wybielaniu zębów:

https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/ile-kosztuje-wybielanie-zebow/

można sobie obczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×