Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hello, jest tu ktoś..?

Polecane posty

Gość gość
Patrze i nie widzęęęę.. haha Nie pamiętam czy pisałaś ile masz lat, ale jesteś przed 40? Ja już po.. i to na półmetku do 50 :O Jakoś tak do tej 45 nie było wielkiej różnicy, tak teraz zaczynam widzieć nie siebie w lustrze..:P Dobrze, że mój m tego nie dostrzega (jeszcze).. Ale tak serio, to nie trzeba się tym martwić, byle zdrówko było :) Nie chciałabym doczekać nigdy niepełnosprawności np. w chodzeniu, widzeniu czy umysłowej... :( Czasem jak się słyszy, bardzo młodych ludzi dotyka coś takiego.. Także zmarszczka nie jest dla mnie tragedią, ani cellulit :D, ani siwy włos.. pierwsze 4 w tym roku u mnie dostrzeżono :D (poleciałam po farbę i nie ma kłopotu haha) Cycki do góry, jak mówisz.. i do przodu:) Samotne życie byłoby dla mnie tragedią..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszło mnie na frytki.. Przyznaję, że baaardzo dziś nagrzeszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tandety obecnego stulecia dodam jeszcze żarówki.. W tym tygodniu już dwie wymieniłam.. Jakoś nie mogę się przekonać do tych trupich ledowych..:( jak UE zakaże tradycyjnych, tak wypisuję się z niej definitywnie! :( zresztą nigdy się do niej nie zapisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Nie mam jeszcze 40 chy ale jakoś wiek nie spędza mi snu z powiek. Może ciało już nie takie jak 20 lat temu, ale seks dopiero teraz smakuje :-P Miało być bez podtekstów. No jakoś nie potrafię :-D:-P Nie choruję, wszystkie na miejscu nie poprawiane przez chirurga ani ostrzykane botoksem. Żyć nie umierać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne nastawienie do życia, to chyba połowa sukcesu, a Ty widzę takie masz:) Ja niestety trochę choruję w wyniku złej diagnozy lekarskiej i niepotrzebnego leczenia.. ale będzie ok:) Smażę te frytki i w duchu klnę, że chyba zwariowałam, bo jestem na diecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Staram się dostrzegać pozytywne aspekty życia. Podobno kobieta uśmiechnięta i szczésliwa to kobieta piękna :-D Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam frytki. Ale narobiłaś smaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D o jejku, nie chciałam.. ale zróbcie sobie, raz można zaszaleć, potem spalicie..;) (z podtekstem..) Mnie to tylko pozostanie szybkie maszerowanie z psem :( Uśmiech niewątpliwie przyciąga i zaraża:) Pięknie starzeją się uśmiechnięci, bo ich zmarszczki są z tych, co uroku tylko dodają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Zmarszczki? Jakie zmarszczki? :-D Nic mi nie wiadomo na ten temat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i prawidłowo.. wszak jesteś jeszcze przed.. a nie po :D W tygodniu ma przyjść zima.. śnieg, kurcze opony trzeba zmienić.. Ja to liczę lata "od opon do opon".. Normalnie dopiero zmieniałam na letnie, a już trzeba zmienić znów na zimowe.. Strasznie ten czas leci, coraz szybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Leci czas i to bardzo szybko. Niedawno było lato. Już masz jesień.. Do Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadam tadam pierwsza porcja frytek wjeżdża :) szkoda, że nie mogę poczęstować.. :) Świntuch ze mnie, że nie powstrzymałam się jednak :D Pewnie masz jakieś plany sobotnie z Lubym.. :) zazdraszczam ;) Chyba poszukam jakiejś sztandarowej polskiej komedii.. jakoś muszę przeżyć ten weekend, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.. tylko patrzeć jak zaczną w radio grać muzykę z dzwoneczkami.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
W listopadzie to chyba choinki i ozdoby świąteczne bedą na wystawach.:-D Mój luby w pracy, czekam na film na tvn o Księżnej Dianie. Zawsze ją podziwiałam jak potrafiła wytrzymać to wszystko w blasku fleszy. Kiedyś słyszałam hipotezę, czy jej była teściowa nie stała za tym wszystkim :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam tv (z wyboru), każdy się dziwi..:D Pamiętam jak był ten wypadek, mieszkałam jeszcze w mieście.. Byłam mężatką itd.. ojej do glowy by mi nie przyszło, ze tak namiesza mi się w życiu.. Urocza była, mąż jej nie kochał jednak.. wolał inną.. Ciekawe ile łez wylało się na królewską poduszkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pocieszenia Ci powiem, że wcale mi nie smakują te frytki..:( W ogóle mi nic nie smakuje jak jestem sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Ojj przytuliłabym Cię ;-) Matka kazała Karolowi ożenić się z Dianą. Kiedys mówiono i gdzies pisano o tym. Stary pryk kochał Kamilę, Diana była dobrą partią. Nauczycielka, dziewica itd. Widziałam to miejsce w tunelu gdzie zginęła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak już jest.. serce nie sługa... Przykra sprawa, kobieta odrzucona traci wiarę w siebie.. bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawdę przytuliłabyś mnie? :D No nie wiem.. nie wiem.. w obecnych czasach bardzo ryzykowne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Ale tak po koleżensku. Wolę mężczyzn. Wysokich, podstawnych :-P Nie sztywniaków i narcyzów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No koniecznie wysokich, takich przynajmniej 180, nie chuderlaków.. Może być szpakowaty.. z poczuciem humoru:D Taki grubiej po 40stce.. :D , Ty pewnie mlodszych.. :D Sorki, tel. miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem sobie wyobrazić jak można coś czuć do tej samej płci.? No kompletnie nie mogę.. a okazuje się, że to jest bardzo częste zjawisko.. Kilka dni temu była taka audycja i dzwonili ludzie, którzy osobiście znają gejów, głównie kobiety.. Tyle telefonów było.. Jedna babka juz po głosie nie taka mloda.. mówiła, że pracowała w takim srodowisku gejowskim wśród pilotów!! A wydawałoby sie, że to taki męski zawód..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Po 40 stce też mogą być. Właściwie zawsze pociągali mnie starsi. Nie młodsi. Doświadczenie, jakaś wspólna pasja, podobne poglądy, tempetament,dystans do świata, nie egoista i maminstynek. Nigdy nie oglądalam się za żonatymi. Mam swoje zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jak facet ma duże poczucie humoru :) Inteligentny, ale nie przemądrzały.. Wszystko co wymieniłaś, też się podpisuję. I też zawsze lubiłam starszych.. a mam młodszego :D, brunetów.. a mam ciemnego blondyna :D Przynajmniej ma poczucie humoru i jest z nim o czym pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście żonaci zakazani na bank! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Też mam ciemnego blondyna. Na dziś koniec bo zaraz padnie mi tablet . Dobranoc i do następnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie oglądasz ten film, ja też coś obejrzę, a może zasnę przy książce. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jednomyślność :D Cześć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Hallo, dzień dobry :) Czy jest tu ktoś, czy wszyscy odpoczywają w domowych pieleszach? Ale ja jestem i mogę pogadać o wszystkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Będę po 21:00 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×