Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hello, jest tu ktoś..?

Polecane posty

Gość gośćktos
Witam Dziękuje za prezent Oczekuje kolejnych Jeżeli mógłbym zasugerować Może cos z paniami w tańcu. Cos z moja ukochaną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Jak się masz Clarence?;) Musisz koniecznie poszukać osoby bliskiej, do tańca i do różańca. Niestety, odpadam. Wybacz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Sprawdzasz, bez licytacji? Mocne masz karty? Podbijam- Beskidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Beskidy są najpiękniejsze jesienią i zimą. Ten zapach lasu, cisza, spokój, grzyby:D Ta kolorystyka :P Lubię to. Okropnie się rozpadało, chciałam wyciagnąć rower lub troszkę ogarnąć na ogrodzie.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Gdybym Cie znał Wiedzialbym ile trace Życzę Ci zajętości, na zawsze Lubisz sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość676
Owszem Gość Magdalena. Jesień ma swoje uroki. Szczególnie na spacery wśród kolorowych liści. Tylko pogoda dzisiaj ani na spacer ani tym bardziej na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Czyli wszędzie pada deszcz :O Niestety nie chodzę w sukienkach, chyba, że na jakąś specjalną okazję. Ale to bardzo rzadko się zdarza. Nie , żebym się wstydziła figury lub swoich nóg> Bo nie oto chodzi. Cenie luz i swobodę :P:D Widzę, że Pani Pelagia mnie zostawiła i jest bardzo dziś zajęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Gość 676> Chyba jeszcze nie rozmawialiśmy ze sobą. Witaj. Śmiało pisz, pokaż co Ci w dusz gra :D Pożegnam Was panowie, może pózniej wrócę. Idę zawijać gołąbki. Do następnego 🖐️😘 https://www.youtube.com/watch?v=k_cmfOQuMaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Pytalem bo, Szukam dziewczyny w złotej sukience Z ogniem włosów na głowie Może sie zgodzi, pomoc mi w wyborze masła na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany.. Ktosiu.. ale Ty jesteś bujak obłokowy..:D Facet ma mieć lasso i konia i strzelbę! A nie naleśniki i masło kakaowe.. :P:D A ogień we włosach.? 998 tel. alarmowy wykręcaj trzem prędzej..:D Wpadłam na chwilkę, bo muszę jeszcze coś zrobić.. Może dam radę potem.. ale jakaś senność mnie ogarnia.. Zdecydowanie ta pora roku mi nie sprzyja..:( Madziu moje Beskidy bez deszczu, ale ponure, bure, grzybów brak i w ogóle do kitu na "polu" jest..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, Pelagia pisała..:D Dzięciołkiem.? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.. i przestań szukać Elżbiety w szpilkach i złotych sukienkach, aks..Amitów i szkarłatów..:P Takich nie ma, a jak są to z nimi konia nie ukradniesz.. no chyba, że urok w tym wzdychaniu.. czego już ja w ogóle nie zrozumiem.. :P:D Reasumując baby Ci trza!:P:D Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Babe to ja miałem w niedziele z sosem grzybowym pachniala pieknie, kusila rumiencem Wole dziewczę dojrzale, smukłe, powabne, szalone i chętne na igraszki W kuchni mi się podobne krzata, tylko czy mnie jeszcze raz zrozumieć zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się postaraj.. ale po "męskiemu" dobrą radę Ci dam..:P:D I nie romantyzuj za wiele.. to przywilej dla kobiety.. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
To znam i.. Lubię Taka prawda o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Cześć, Gość dziś ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Blizej mi do reumatyzmu Tu strzyka, tu skrzypi a tam boli Marzenia i ambicje tworzą jutro, Spróbuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
I okazało się, że mamy chętnego na reumatyzm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda Gość2.? :D Też bardzo lubię tą piosenkę :D Słuchaj Ktosiu.. :) Przestań patrzeć na szanowną małżonkę jak za przeproszeniem w obraz (..tu pominę jaki, bo mi nie pasuje..) i zacznij.. no nie wiem.. jak.. O! jak Jack Nicholson! :P:D Z lekka zboczony :P chyba Garett w "Czułych słówkach".. :D Ja osobiście lubię takich pozytywnych świntuchów z poczuciem humoru haha A w ogóle oglądaleś ten film? Fajny, smutny i śmieszny zarazem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Wszystko tylko nie reumatyzm.... No bez przesady :D Facet jest jak whysky czy jakoś, a kobieta jak wino.:P Zjedzcie czekoladę , od razy humor Wa się poprawi. Albo seks jest najlepszy,,,, ;) Jeżeli sie z kimś nie przywitałam to 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Chętnie podam dalej... Dla niemogących...w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Wiedziałam:) Biorę to na siebie, bo zapchałam. Wybaczcie, mam nadzieję, że nie zaleje sąsiadów. narobiliście smaka na naleśniki, a mam gołabki :P Ktoś :) Nie mam włosów jak ogień, nie chodzę w szpilkach bo wysoka ze mnie kobietka, w sukienkach rzadko. A teraz popchnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
A jesteś w tym naprawdę dobra? Ja ciągle się ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Wpraszam się na gołąbki, nie potrafię przejść obok nich obojętnie, poprosze dwa z duża ilością sosu. Nie mi w brzuszku gr***aja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×