Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hello, jest tu ktoś..?

Polecane posty

Gość gośćmagdalena
Czego Ty sie uczysz? Starszy ode mnie jestes, może ja sie czegoś od Ciebie nauczę...:D Wyczuwam smutek,, co jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to teraz Ty mi droga Magdaleno smaka narobilaś..:) Ja zalałam jaśka na fasolkę po bretońsku :D Ktosiu.. a mnie się wydaje, że Ty za bardzo idealizujesz kobiety.. i nie masz takiej odwagi jaką mieć powinieneś i pewności siebie.. A to połowa sukcesu, ta większa rzecz jasna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie pomidorowy.. bo grzybów w Beskidach brak..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Mnie najbardziej smakują z sosem pomidorowym.Grzyby jak znajdę to suszę i idą do pierogów na Boże Narodzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Na grzyby to zapraszam do nas, taczkami można wozic. Co to ja mialem, a.. To proszę o radę. Co powinienem z sobą zrobić, aby być -mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktosiu, ja bym Ci muzycznie pokazała, że kobieta to nie taki anioł.. jak to widzisz.. tak ogólnie rzecz ujmując.. oczywiście przeginam w tej chwili.. ale cos mi się zdaje, że Ty strasznie idealizujesz kobiety, przez co nie masz dostatecznej odwagi.. Idealizujesz szczególnie te, które "wyglądają", a to czasem zmyła jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Patrz na umysł, serce. Nie urodę, urodą przemija, charakter zostaje. Kurdę i jak tu zrozumieć facetów? :D I chyba nigdy ne jest za pozno na zmiany, ale co tam ja wiem. Mogę pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że starasz się poznawać kobiety, jakie są.. Ale Ty chyba chcesz poznawać tylko tą piękną stronę.. i wciąż podziwiać i wzdychać i nakręcać się.. Wiem, że to strzelanie we własną bramkę.. haha ale staraj się dostrzec wady jakie mamy, czasem brzydotę, głupotę, próżność i sama nie wiem co jeszcze..haha (oczywiście uogólniam..:P) i to pomoże Ci spojrzeć na kobietę jak na gatunek ludzki, tez ułomny.. a nie na jakąś nierealnie doskonałą istotę. Tylko nie bądź za skrupulatny, co byś nie dostał zniehęty w odwrotną stronę! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Trudno jest pisać o sobie. Myślę ze znam kobiety, ich naturę. Myślę ze są nieprzewidywalne.. Myślą ze nigdy nie można - mieć kobiety, a co najwyżej z nią być. Powtórze się, ,,kobieta zawsze wie czego chce, kobieta nigdy nie wie, czego jej się chce''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E.. chrzanisz trzy po trzy.. są tacy, co mają i nawet nie za specjalnie się starają haha. A może właśnie w tym sęk ..;) Musisz wyluzować.. Kobiety nie zmienisz, to ty musisz dokonać zmiany w sobie, bo nie nigdy szczęścia nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Zastanawiam się, co tez ja tu wczesniej nawypisywalem, ze doszliscie do takich wniosków. Hmm... Wracamy do gołabkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadkowie chyba haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Litości Pogoda nas nie rozpieszcza, choć dzisiejszy dzień, w moim regionie był pogodny i słoneczny. Dużo spacerowiczów, rowerzystów. Uwielbiam kolorowe liście, cale ich mnóstwo pod nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Ostatni Romantyku Rzeczypospolitej .. :) Masz tu piękną starą piosenkę o przyjaźni.. :) https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc Peter Gabriel & Kate Bush/Don't give up Nie wiem.. może już wklejalam.. ale jak mi gorzej, to sobie słucham..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Bardzo Dobrej Nocy Pelnej satysfakcji Spełnienia Krzyku Id

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Ktosiu.. ja już leżałam w łóżku, brzuch mnie rozbolał..:( Zaparzyłam miętową herbatę i jakoś mi tak nijak.. po dzisiejszych rozmowach.. :( Tak tylko Ci napiszę, że to nie jest miejsce na załatwianie takich różnych intymnych problemów i raczej nikt nie znajdzie ani dobrej podpowiedzi, ani rozwiązania. Myślę, że najlepiej byłoby pogadać z kimś mądrym, bo poważne życiowe problemy tego wymagają. Nic nie dzieje się bez przyczyny, a ona jest czasem z przeszłości.. Ja też kiedyś bardzo idealizowałam może nie mężczyzn, ale powiedzmy małżeństwo.. i kubeł zimnej wody oraz dość długa terapia pozwolily mi zobaczyć wszystko z innej strony. Kubła szczerze nie życzę, ale terapię polecam:) To tyle w temacie.. I mam nadzieję, że nie gniewasz się za moje tu poczucie humoru..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do przewidzenia,zatkało się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Wiedziałam kiedy przyjść Popchnę,a co mi tam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Madzia :) Brzuch mnie boli..eh Ty to zawsze skutecznie popychasz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się minęłyśmy.. Uciekam zwinąć się kulkę.. Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Zapanował smutek i jakoś tak nijako mi się zrobiło. Szkoda, że daleko mieszkacie. Zaprosiłabym Was, pogadalibysmy o swoich przejsciach... Każdy coś z nas przeszedł. Wiadomo nie czas ani miejsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze ta smutna pogoda za oknem..:( Jak ja przeżyję kolejną jesień życia.? :D Dzień dobry..:) To już zakrawa na nałóg.. :D Przysiadanie z herbatką, to chyba pretekst..:) Hello jest tu ktoś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piosenka na dziś, co by milej jednak było..:) https://www.youtube.com/watch?v=1hiC2OlExl4 Triggerfinger/I Follow Rivers Kiedyś słuchałam tego na full i na okrągło..:D Czy też tak macie, że coś się do Was przyczepi.? :) Ja tak mam z muzyką i słodyczami :P Tylko teraz dieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×