Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmartwiona Żona

Psychiatra Warszawa?

Polecane posty

Gość Zmartwiona Żona

Witam wszystkim serdecznie. Pragnę wysłać męża do psychiatry, oczywiście za jego zgodą. Obopólna decyzja. Szukam dobrego i sprawdzonego psychiatrę w Warszawie. Podobno dużo dobrego mówi się o klinice Psychomedic. Ktoś tam leczył się? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaEk
Ja leczyłam się w Psychomedic u dr Krzysztofa Staniszewskiego. Leczyłam u niego fobie społeczne. Nie wiem jak do tego doszło ale jest już lepiej i z każdą wizytą u niego czuje się lepiej. Bardzo dobry specjalista. Podejrzewam że inni lekarze też są tacy dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka87
Witam. Ja również leczyłam się w tej klinice u dr Chmielewskiego. Bardzo sympatyczny. Wydaje mi się że pracują tam sami dobrzy lekarze. Nie długo idę tam ze swoim synkiem. Mam nadzieje że również będzie skutecznie leczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraUd
Mój mąż zanim się pobraliśmy (jesteśmy świeżym małżeństwem) wyznał mi że się leczy na zaburzenia psychiczne. Poprosił abym poszła z nim na jedno spotkanie aby Pani Doktor do której chodzi mogła wyjaśnić mi co i jak. Zaprowadził mnie właśnie do kliniki Psychomedic. Doktor z którą miałam spotkanie - Dr Joanna Gajewska to bardzo miła kobieta. Nie rozmawiała ze mną o szczegółach leczenia, nie taki był cel mojej wizyty. Tłumaczyła mi na czym polega terapia którą przechodzi mój mąż, jak to się ma do naszego wspólnego życia. Zapewniała mnie że to jest do wyleczenia, nie jest genetyczne. Teraz jak wiem co mu było to jestem w stanie dokładniej określić jego zachowania i stwierdzić że jest coraz lepiej. Klinika i pani doktor bardzo przyjazna pacjentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryska1
Ja byłam dr Roberta Chmielewskiego i bardzo sobie chwale jego leczenie. Skutki brania lekarstw nieodczuwalne w złym znaczeniu. Jestem leczona jest mi lepiej. Chodziłam już na parę wizyt do psychomedic do doktora i mam nadzieje że niedługo będę całkiem zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena_warsza
Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o psychomedic.pl. Naprawdę dobra poradnia, nowoczesna, miły personel. Nie żałuję, że zgłosiłam się do nich z problemem. Gdyby nie dr Wakuła, to do tej pory nie wyszłabym z depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHA ale żałosna reklama, jak taka super ta klinika to dlaczego żebrze o pacjentów na takim forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłampacjentką
Na tym polega forum, że każdy może napisać, co sądzi o danej przychodni. Jeżeli masz inne zdanie na temat tej kliniki, to również możesz je wyrazić. Żadne negatywne głosy się nie pojawiły, co sugeruje, że przychodnia jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YouTu
Sam szukam tego typu specjalisty. Czy moglibyście polecić mi kogoś dobrego? Dużo pozytywnych opinii słyszałem o tej klinice: https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa - czy ktoś miał okazję z niej skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula7989
Jeśli będzie potrzebna Ci pomoc psychiatry, to myślę, że odpowiednim miejscem będzie klinika https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa Dużo ostatnio dowiedziałem się na ich temat, a to, że mają 6 lokalizacji w Warszawie świadczy o tym, że pacjenci wracają i czują się tam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Jot
Dla mnie psychomedic to dobra i sprawdzona klinika. Może dlatego, że mają duży wybór specjalistów: zarówno lekarzy psychiatrów, neurologów jak i psychologów. Na wizytę można umówić się telefonicznie 22 253 88 88. Także kilka lokalizacji to też jej atut. Myślę, że warto tam spróbować się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska339
Dnia 19.08.2018 o 16:02, Gość Kamila Jot napisał:

Dla mnie psychomedic to dobra i sprawdzona klinika. Może dlatego, że mają duży wybór specjalistów: zarówno lekarzy psychiatrów, neurologów jak i psychologów. Na wizytę można umówić się telefonicznie 22 253 88 88. Także kilka lokalizacji to też jej atut. Myślę, że warto tam spróbować się leczyć.

Ja również ze swojej strony polecam tą klinikę. Nie bez powodu cieszą się w sieci tyloma dobrymi opiniami, o czymś musi to świadczyć. Mają doświadczenie i wiedzę, którą potrafią wykorzystać. Ja wspomnę jeszcze o tym, że można się do nich umawiać przez cały tydzień, nawet w weekendy. To spore udogodnienie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×