Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

Obrażę teraz Boga ale...

Polecane posty

Gość gość
nie tylko twoje nie każdy ma dzieci jak z obrazka które są członkami mensy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co ta dziewucha przekaże tym dzieciakom. Szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooooo ty szmato spod lublina, jakbym cię jepnął w ryja za to co teraz piszesz o dzieciach to byś się koślunami nakryła 😠 jesteś matką piertolona tępaczko! matką!!! a każda matka kocha swoje dzieci miłością bezwzględną, a nie że to nie są wymarzone. no brak słów to tej kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pustak do potęgi własne dzieci obraża na forum publicznie idź się kobieto przyjaciółce zwierzać a nie na pokaz dzieciaki własne obrażasz i pamiętaj w necie nic nie ginie one się dowiedzą kiedyś jaką mają pustą mamuśke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest przykład rasowej tępaczki, za głupia żeby stosować antykoncepcje, ale też za głupia aby wychowywać to co zmajstrowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę pisała co mi się podoba... przez dzieci mam takie życie jakie mam czyli poyebane i nie stało się tak jak myślałam kilka lat temu że za 2/3 lata będzie lepiej... przedszkolanka skarży się na syna, a córka wszystkim w domu pyskuje i jest opryskliwa, żadne kary nie pomagają ma charakter teściowej i nie da się tego ukryć, normalnie w niczym do mnie nie podobna ta moja córka w niczym!!! też by ci to przeszkadzało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie wkurza w dzieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wiara zabrania stosowania antykoncepcji, zresztą zawsze chciałam mieć dzieci!! skąd miałam wiedzieć że w niczym nie będą przypominać mnie, że geny po ojcu będą dominujące??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję ci, koszmarne masz życie skoro tak to wygląda. Moja córeczka to taka mała kopia mnie :) Broi jak to dziecko, ale bardzo jest kochana i bardzo jest ze mną związana, tylko mama i mama :P :) Może zamiast na forum spędzaj czas z dziećmi.... one same się nie wychowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him powiem ci jedno: jestes tak p******a jak twoja gęba. Pierwszy raz slysze by matka tak gadala o dzieciach. Prezysz sie na zdjeciach, wygladasz jak brzydka d***** a do tego obrazasz dzieci, jestes chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak się siedzi na kafeteriach i fotkach strzela fotki zamiast się dzieciakami zająć ty masz je gdzieś to one mają gdzieś ciebie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty dałaś dzieciom żeby były spokojne i opanowane? stabilny dom? pełna rodzinę? spokój na codzień i poczucie bezpieczeństwa? No ?co im dałaś? Wiesz co? Idż do lustra , zrób parę foci i puść w neta, bo to ci wychodzi najlepiej. Dziwię się że ktos tu w ogóle gada z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowanie po ojcu maja? A co z ojcem nie tak? Tez go nienawidzisz. Z toba cos nie tak skoro wszyscy zli. Jestes paskudna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antykoncepcji ci zakazuje twoja wiara a seksu pozamałżeńskiego już nie? Nie rozśmieszaj mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogole na dzueci nie zasluzylas, nie powinnas ich miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka ta baba wyznaje religie skoro nie uwaza antykoncepcji, katoliczki używają antykoncepcji i kościół chyba juz nie zabrania, jehowi nie maja nic przeciw, to nie wiem w czym ona jest taka religijna jak z koziej d**y traba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I potem gadaja , że dzieci maja równy start w życiu... Rzeczywiście. Porównać matkę troszczącą się o dzieci i wspierającą je i taką dziewuchę, której jedyna pasją jest Kafe i fotki w internecie. Żałosne. Wiocha.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogniewala sie. I dobrze. Ktos dobrze napisal ze brzydka d***** i takie ma tez serce - brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnij se
Całą jesień będzie tak jęczała. W zeszłym roku było to samo.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad sie takie baby biora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci jej w roochaniu przeszkadzają , nikt nie chce pustogłowia z przychówkiem.Pewnie alfons ją zostawił znowu to dzieci be nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, te stopy chyba nigdy nie przestaną mnie śmieszyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godność własnych dzieci sprzeda za chwile uwagi na forum pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×