Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poderwać sobie bogatego faceta?

Polecane posty

Gość szczesliwy_kawaler
Ja zarabiam 12-15 tys miesięcznie, ale nie wziąłbym takiej jak ty. xxxxx Ale trzeba uważać, bo taka oczywiście powie że ciebie kocha i na tobie jej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam więcej, ale to moja kasa i się nie dzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet jeśli to prowo
Ależ wszyscy się zbulwersowali, dziewczyna wyraźnie pisze, że chce mieć trójkę dzieci, a przy trójce nie będzie z 8 -9 lat pracować, więc potencjalny mąż musi dobrze zarabiać. Takie to dziwne???? Nie wszystkie kobiety mają parcie na karierę, jak to się dzisiaj wszem i wobec wmawia. A faceci tacy niby bezinteresowni są wybierając kobietę??? To proszę bardzo, znam bardzo wartościową osobę, dziewczyna koło 30-stki, mądra, wartościowa, dużo w życiu już osiągnęła, robi doktorat, ale tak na oko waży te 90 kilo. Ciekawe ilu chętnych się znajdzie, bezinteresowni Panowie? Jest sama. Fakty mówią same za siebie, że większość z was patrzy na wygląd, potem na kasę. A kobiety nie są głupie i też mierzą waszą wartość materialistycznie czyli przedmiotowo. Dokładnie tak jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie już takiego poderwałam. To piłkarz, wystarczy chodzić na ich mecze i tam się gdzieś kręcić... No i musisz być atrakcyjna to jedyne wymagania. A piłkarz super zarabia około 20 tysięcy, przez dzien jezdzi tylko na trening na 3-4 godziny i potem ma wolne całymi dniami. Żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja się nie zbulwersowałem,ale piszę,że dziewczyna prawdopodobnie w tych swoich oczekiwaniach dostanie kopa w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak i kopa w dupę dostanie prędzej czy później gość wybierający kobietę przede wszystkim przez pryzmat wyglądu, a nie dobrego serca i fajnego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobiety mogą mieć dobre serce? Jeszcze takiej nie poznałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który nie potrafi zarobić tyle żeby utrzymać żonę i dzieci nie nadaje się na męża. Kobieta też powinna pracować i zarabiać tyle samo co mąż. Tak oceniając z lekka 15.000 zł/mies powinni w sumie mieć żeby związać koniec z końcem inaczej to będzie wieczne bidowanie. Nie macie kasy to nie rozmnażajcie się bo to jest bez sensu. Na świecie jest już za dużo biednych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i masz rację z tym rozmnażaniem i zakładaniem rodzin,większość ludzi powinna z tym wyluzować,natomiast żeby wydawać na utrzymanie rodziny 15 tysięcy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i naprawdę 15 tysięcy to jest dla ciebie wiązanie końca z końcem,moja dama jest kapryśna i upierdliwa,ale ty dopiero to masz aspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaty do bogatego ciągnie dlatego uważam, że partnera trzeba wybierać z tej samej warstwy społecznej a nie popełniać mezaliansów. Jeszcze się tak nie zdarzyło żeby dwoje bidakówżyło ze sobą szczęśliwie. Pieniądze są dziś podstawą wszystkiego. Oczywiście pomijając zdrowie, które jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, widzę tutaj większość towarzystwa jest mocno oderwana od rzeczywistości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam trochę więcej od twoich marzeń, ale ja chcę kobiety, która pokocha mnie za to kim jestem, nie za to ile zarabiam. Tak więc powiem ci, że mnie możesz poderwać chyba tylko dźwigiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w Polsce zarabiają grosze, autorka ma bardzo dobrą pensję jak na polskie realia. Kobieta z dzieckiem/ dziećmi nie musi wcale zarabiać tyle co facet, bo ma jeszcze inne obowiązki, przede wszystkim przy dzieciach. Jeśli zostaje sama , to co innego, wtedy musi więcej czasu poświęcić pracy, ale to ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniądze szczęścia nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie, ale nowe Porsche to już całkiem inna sprawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, to tak samo jak ja, nie odchudzam się, bo chcę, żeby mnie ktoś pokochał za to jaka jestem, a nie za wygląd. I mam gwarancję, że nie przyciągnę żadnego prostaka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze szczęścia nie dają? To wole być nieszczęśliwa, mieć nowy samochod i mieszkanie, jeździć na wakacje niż być nieszczęśliwa i tego nie mieć.... Pieniądze szczęścia nie dają bo nie są wymiarem szczęścia, są czymś obok, tylko nieliczni to rozumieją, reszta to traktuje na zasadzie dają szczęscie lub nie a to pomyłka... Pieniadze są czymś obok szczęscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, jak spotkam odpowiedniego faceta, to wtedy schudnę dla niego, bo będzie tego wart- w końcu pokocha mnie za to kim jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa "schudne", już takie obiecanki słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarabiam 6000 zł i mam mnóstwo dziewczyn chętnych na ożenek ale czy ty znajdziesz frajera co ma 8000 zł to wątpię ale szukaj wśród studentów medycyny,lekarzy,prawników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderz w stół a nożyce się odezwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się tylko mówi, to się nie chudnie, ale jak się chce! schudnąć, to się schudnie:-) ja przez pół roku schudłam 32 kg, bo chciałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tych cenach jakie mamy dziś w PL (nieruchomości, wydatki codzienne) 15.000 zł/mies dla rodziny z dwojgiem dzieci to nie jest wygórowana kwota. Oczywiście bez szaleństw. Ot tak na normalne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego, że schudłaś 32 kg, jak w każdej chwili możesz znów przytyć. Słabe geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając dwójkę dzieci w dużym mieście potrzeba minimum 22000 zł dochodu netto przy obecnych cenach. Inaczej nie ma sensu mieć dzieci bo im się robi krzywdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez szaleństw, na normalne życie to my mamy 5000 na trzy osoby! Brutto:-D jak by ktoś pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ho ho, małe zarobki to też słabe geny- brak zaradności i sprytu oraz odwagi. Widzicie jakie to prymitywy???Patrzą przede wszystkim na wygląd!!! A od kobiety wymagają bezinteresowności! Autorka tematu ma 100% racji, że nie szuka biedaka z wygórowanym ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś jest minimalnie ogarnięty to się czegoś dorobi, a figurę kobieta dziedziczy w spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarabiam 4100 i uważam że i tak mam dobre życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×