Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

7 dziecko w drodze a mąż stracił prace. Jak i gdzie szybko dorobić?

Polecane posty

Gość gość
Zasiłek rodzinny wzrósł teraz i jest chyba 89 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale ja nie żyje jutro bo nie wiem czy ono w ogóle nadejdzie ja żyję DZISIAJ TERAZ myśląc co by było gdyby i co będzie czy jest w ogóle sens żyć ?? ta kobieta co straciła ostatnio troje dzieci w wypadku samochodowym a czwarte walczy o życie też nie powinna ich rodzić według ciebie bo po co PO CO ŻYĆ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy niektóre tu chcecie za kogoś żyć jesteście roszczeniowe narzucacie tylko własne zdanie jak niektóre gatunki małp :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jaka kobieta, jaki wypadek? co ty bredzisz? masz mózg? to go używaj, to nie boli :O piszę, że rozum nie ma nic do rzeczy, jesli spotykają nas wypadki losowe, jak u autorki. Przecież dawał sobie radę, az nagle mąż został zwolniony, i teraz musi sobie jakoś radzić w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozum ma wiele do rzeczy :-) tylko niektórzy go nie używają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:33 po co w ogóle mnie prowokujesz ja Cię bardzo przepraszam za to zniesmaczenie :-o twoje lecz niekiedy moim zdaniem to prowokacja matek wielodzietnych :-) przez trolice takie jak autorka rozum ma wiele do rzeczy bo jak śpi to powstaje kafeteria :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale bełkot.... mocarza wciągnęłaś czy jak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popacz bełkot a czytasz no i kto tu wciąga :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam uważnie, ale przynajmniej nie p/i/e/p/r/z/e głupot jak ty. Piszesz jakbyś piła albo coś wciągnęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta 7 dziecko w drodze 6 w domu i ona chce dorobić prowo jak ch/u/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ten temat to prowokacja 7 dzieci to można świadomie mieć w rodzinie gdzie ludzie maja naprawdę dużo kasy bo kobieta przez wiele lat nie będzie pracować. A jak ma się męża który jeździ tirem to jest to GŁUPOTA Myślę że kobieta w dzisiejszych czasach która faktycznie ma tyle dzieci to ledwo kompa umie włączyć a co dopiero dorobić zdalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa matka polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty w ciąży chcesz dorobić, a mąż co będzie w tym czasie robił? to niech on czegoś dorywczego szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Miec swój rozum ' to znaczy tez zyc jak mi sie podoba, nie przejmujac sie opinia innych :) I niewazne czy sie jest niepracujaco zawodowo matka 7 dzieci , czy moze sie jest bezdzietna ' singielka z wyboru ", lub tyrajaca w korpo " spełniona kobieta " majaca 1 niechciane dziecko z musu.. Grunt to zyc JAK NAM SIE PODOBA i miec gleboko opinie innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie tiry, przegnali go z jego rewiru zbierackiego surowców wtórnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha dobre :-P to wyżej. Ja jestem z wielodzietnej rodziny , 6 dzieci i nie jestem szczęśliwa właśnie nic nie mieliśmy i mam żal do rodziców . A ostatnio nasz ojciec z takim tekstem do mnie : Teraz to książki są drogie , tyle wam kupowałem , nie pamiętasz jaki plecak ciężki nosiłaś ? A ja od 3 podstawówki sama książki kupowałam , w wakacje ze starszymi pracowałam przy zbiorach itd. Buty raz na rok a o kurtce fajnej(120zł zimowa) mogłam pomarzyć i lepszej szkole , do zawodówki musiałam iść bo nawet na bilet do szkoły (130 zł miesięczny ) nie miała bym . Moja siostra 4 rodzeństwa klepią biedę ona nigdy nie pracowała , niby są szczęśliwi ale co rusz się przeprowadzają , nawet ze 3 razy w roku , dzieciaki non stop szkołę zmieniają . Nie stać ją na ubrania dla dzieci , na głupie kieszonkowe , jakiekolwiek atrakcje . Tak samo jak autorka . Ja mam 2 w drodze , dobrą pracę, własne mieszkanie , zawsze kilka tys na koncie w razie czego i dziecku nic nie brakuje . Wszystko sama kupowałam , nikt mi niczego nie dał . W razie gdyby m stracił pracę to jest jeszcze moja pensja więc spokojnie na opłaty i jedzenie starczyło by .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra 4 dzieci , nie rodzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm nie wiem jakie trzeba miec dochody zeby utrzymać np 5 dziec na jakimś tam poziomie ? Nie przemawiają do mnie teksty " bo miłość jest najważniejsza" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem jakie trzeba mieć dochody żeby mieć 1 góra 2 i brać nie rodzinne :-p przecież to żenada a mam mnóstwo takich koleżanek :-D sama mam 5 i nie mieścimy się widełkach :-p Więc o czym tu mowa a ty wyżej jeżeli do ciebie pustaku nie dociera że kasa to rzecz nabyta a MIŁOŚĆ I ZDROWIE nie to już twój ból biedna umysłowo istoto egzystencjonalna brzydzę się takimi za złotówkę by to oczy wydrapało i tylko jadem zieje bosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś brawo! mądrze piszesz ;) gdyby więcej takich mądrych matek jak ty, to świat byłby piękniejszy , o kafe nie wspominając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest jedynakiem i ma o to ogromny żal do rodziców,ja mam brata. Tak więc lepiej mieć liczne rodzeństwo niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Oczywiście probowalam pracować w burdelu, ale moja pochwa furkocze jak żagiel na wietrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś spadaj podszywie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tu autorka. Oczywiście probowalam pracować w burdelu, ale moja pochwa furkocze jak żagiel na wietrze smutas.gif no i właśnie odezwała się część kafeterii tak 70 % prostaków tu siedzi rynsztok i patologia ech :-o i tylko pfizdy wam w głowie i to czyjeś ,ale nigdy nie wasze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe wolałabym mieć ci/pkę jak wiadro niż brak rozumku :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy autorka was pytała, jakie macie zdanie o posiadaniu 7 dzieci? Nie! Tak się przechwalają, ze maja rozum, a prostego pytanie nie potrafią zrozumieć. Jak nie umiecie udzielić odpowiedzi, to nie piszcie nic, zamiast wylewać swoje frustracje, głupie prostaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co się dziwić, jak koleżanka wyżej dobrze napisała, że 70% motłochu tutaj to prostaczki, bez pracy, sfrustrowane Panie domu i matrony patelni, próbujące się dowartościować na kafe :O Spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmm nie rozumiem jaki człowiek musi być ograniczony ze pojmuje świat tylko pryzmatem c/i/p/k/i kasy prostactwa i upodlania drugiego człowieka :-( Boże jakie to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a ty wyżej jeżeli do ciebie pustaku nie dociera że kasa to rzecz nabyta a MIŁOŚĆ I ZDROWIE nie to już twój ból biedna umysłowo istoto egzystencjonalna brzydzę się takimi za złotówkę by to oczy wydrapało i tylko jadem zieje bosze" TAK TAK za to milościa dzieci wykarmisz :) widac to szczególnie po wpisać do Szlachetnej Paczki:) tyleee miłości ze 5 dzieci i rodzice spia na jednym łózko bo nie stac ich na wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×