Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

7 dziecko w drodze a mąż stracił prace. Jak i gdzie szybko dorobić?

Polecane posty

Gość gość
a dlaczego generalizujesz do jednego wora wszystkich tak tak tylko w rodzinach wielodzietnych jest bieda i patologia no weź przestań doskonale wiemy że w każdych grupach są dysfunkcje taka prawda a nawet jeżeli jest bieda to ja uważam że należy pomagać kochać a nie ziać jadem i krzywdzić owszem nie wykarmię moich dzieci miłością dlatego pracujemy .ale ja widzisz widzę istotę sprawy że nie każdy ma tą 5 świadomie dlatego trzeba używać Rozumu niekiedy nawet matka 1 dziecka okazuje się socjopatką nie zdolną do miłości także OCENIAJCIE sami też kiedyś będziecie ocenieni kochani :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps wmawianie mi że mam ci/pkę jak wiadro do mnie nie dociera bo skąd wiecie ile razy miałam cc :-p no i moja 5 jest najedzona kochana i na wszystko nas stać na co ja uważam że dzieciom potrzeba :-p i żal mi biedy i dzieci z rodzin wielodzietnych gdzie mięso czy ciasto jest raz w tygodniu strasznie dlatego uważam że pomaganie jest fajne mimo że nie katuję się wpisami z szp :-D jak mam pomóc to pomagam a jak mam szkodzić krzywdzić to zmienię wiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5tys i mowisz autorko,na wszystko starczalo?to dziwne,moj maz zarabia 4700-5000i starcza na styk,mamy 2dzieci,ja na url wych bezplatnym do wrzesnia nast roku.nie wiem,jakim cudem wam starczalo ,serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież autorka pisała, że warzywa i jajka mają swoje, mieszkanie zapewne też, a to duża oszczędność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mieszkam na wsi i mam dom:)jaja od siostry(ma swoje kury),ziemniaki z pola,pomidory,jablka i gruszki ale i tak sadze ze na 8 osob 5 tys to malo nawet zakladajac ze maja male oplaty i zero rat,kredytow to pewnie kupuje najtansze jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam rodzinę z 4 dzieci, hodują kury, króliki i kaczki, dostają troche warzyw od dziadków, mają może 1500zł, max 1700zł na miesiąc z gopsu, bo ona dopiero urodziła 4 dziecko, a on nie pracuje bo zachorował i jakoś żyją, dzieci czyste zadbane. Biednie ale sobie radzą. A wy chrzanicie autorce, że 5 tys. to mało i pewnie zęby w tynk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak gosciu z 14.02ale zauwaz ze u autorki jest OSIEM osob,plus zaraz dziewiata dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie napisala w jakim wieku sa dzieci,ale jak chodza do przedszkoli czy szkoly to i ubranie trzeba kupic,wyprawke,buty,kurtki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko jeden kupuje schaby a inny mostek nie dla każdego kuchnia telewizyjna to wyznacznik co mamy jeść i zara co mamy nosić hihi płytkie umysły materialistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×