Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

znowu mi na niczym nie zależy

Polecane posty

Gość gość
his infernal majesty dziś Różnica jest jeszcze taka, że ja nie jestem kafeteryjnym ekshibicjonistą i nie będę na kafe mojego życia opisywał wrzucal selfie i zdjęć obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
his infernal majesty dziś starsi panowie hehe zaczynasz mnie znowu wk/u/rwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też na niczym nie zależy i mam dola ciągle .. czuje się bez życia a śpię ciągle a jestem przemęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him powiedz dlaczego nie pracujesz i powiedz dlaczego pokazujesz seoja twarz na forum? Odpowiedz szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, rozumiem Him:) ale moglabys pracowac na pol etatu to bys troche zapomniala o internecie, troche cie tu obnazyli. Na twoje pocieszenie napisze ci ze jestes bardzo piekna i nie musisz wiecznie zajmować sie seoja uroda i udawadniac ja tutaj. Ta uroda jest przy tobie caly czas i nawet paluszki u stop masz przesympatyczne, przypadkiem widzialam zdjecie. Nie masz powodow do depresji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silitinali
HiM ma urodę konia, zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuca foty bo jpest zwykła szlaufą, nikt c****a nie wrzuca o ile jest normalny. Ona nie jest, zreszta leczyli ją rok psychiatrycznie.jest tak boleśnie głupia, że jej się siniaki na mózgu probiły, a pracy nie ma , bo pampersy zmieniała jak inni maturę robili. Gdzie ją zatrudnić w sekssbopie czy w macu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:16 foty to kto inny wrzucił za nia a tu sa bardzo zazdrosne gowniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jedt przyczyna depresji? :) nie wygladasz jak kon tylko opusc wlosy z czubka glowy, nie pasuje ci ta fryzura. Jak bys poszla do pracy to by ci die zmienilo nastawienie. A jesli nie pracujesz to kto cie utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za róznica . zreszta ona też wysyłała , a znikąd się nie wzięły. tu czy na fotce.Szlaufa jest szlaufą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysylala sama - pamietam , moze troche zycie ja przytłacza , szuka akceptacji , szkoda tylko ze wiecznie chce potwierdzenia swej urody a wiadomo ze nawet najpiekniejsza osoba nie wszystkim bedzue sie podobać , jesli by nawet ideala wstawić do oceny zawsze znajdzie sie krytyk negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna normalna kobieta nie upublicznia takich fot. To można dać facetowi. Ale teraz jest epoka pseudo cełebłytek, każda chce być swiec. Tylko co z tego , jak głąb kompletny. A siwiec przynajmniej ładna i zgrabka a nie jak ta konica z wielką doopa. Miss ubogich onanistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty chrzanisz? Him zgrabniejsza od tej o ktorej piszesz. Jestem facetem i tamta do piet nie dorasta him , him jest naturalna i cholernie zgrabna i tajemnicza a tamta nic w sobie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha tamta wogole tylka nie ma , Him ma piekny tylek i cala zgrabna i przede wszystkim kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tamta jest miss bogatych onanistow? Daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzińska wczoraj zrób sobie teraz orgazm x Haha jak fajnie napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś facetem to albo ślepym albo starym koze byś wyroochał i ględził, ze jest miss obory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No imamy na topicu pierwszego biednego onanistę. Witame witame. Widziałeś kidykolwiek kobietę biedny geju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wiem, że wyglądam jak koń" ? Mądra kobieta nie napisałaby tak tylko dlatego, że wśród wielu postów z kompletami przeczytała o sobie jeden nieprzychylny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien fryzure to nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×