Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarekzGdyni

Dosc juz chyba..

Polecane posty

Nie pisalem nigdy na forum wiec to moj pierwszy i chyba ostatni post. Jestesmy przed slubem mamy syna prawie dwa latka. Rozstawalismy sie juz chyba ze trzy razy. Nie zebym ja byl z******ty bo tak jak kazdy mam swoje wady lecz staram sie byc wyrozumialy umiem sluchac lubie sie przytulac a najwazniejsze to chyba ze lubie rozmawiac z Partnerka. Niestety ona Ciagle udaje ze slucha ciagle udaje ze rozumie i my tak w takim zwiazku jestesmy juz 4 lata a ona Ciagle udaje...Klucimy sie o te same rzeczy od dobrych 4 lat..nic sie nie zmienia ciagle te same problemy czyli Kompletny brak motywacji z jej strony mowiac ogolnie bo ona nie ma zadnych ambicji jak i nie potrafi mnie tez do niczego zmotywowac jak to kobieta powinna tak mi sie wydaje a sex? Sex to jest jakas tragedia w przeciagu tych 4 lat sama zaproponowala mi to moze 6 razy zawsze to ja musze naciskac zawsze to ja musze prosic o rozmowe na ten temat ona kompletnie nic pomijajac juz sex oralny ktory wyglada za kazdym razem tak samo i zawsze jak to robi to schodzi jej z tym minimum 40 minut a ja patrze w sufit. Szczerze to powiem ze patrze w sufit bo ciezko jest sie jarac dziewczyna ktora ciagle stosuje te same triki nie wprowadzaajac nic nowego. Prosilem ja wiele razy zeby dla mnie zatanczyla albo wskoczyla w jakas sexy bielizne czy co kolwiek. Prosilem zeby porozmawiala z kolezankami wyslalem ja do sexuologa i nic kompletnie nic to nie pomaga. Ona jest asexualna czy jak to sie tam nazywa a mnie to juz poprostu dobija. Nie umie ze mna rozmawiac czy to chodzi o zycie nasze czy tylko o sex. Nie motywuje mnie i nie slucha skoro wracamy ciagle do tych samych tematow. Zastanawia mnie tylko to czy to ma jeszcze sens. Wiem ze dziewczyny sie ogladaja za mna i mialem nawet kilka roznych propozycji ''ten tego'' lecz nadal jestem wierny. Moim pytaniem jest czy wytrzymam w takim zwiazku ? Bo szczerze wydaje mi sie ze raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to marne szanse żebyś wytrzymał na dłuższą metę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda gadac. Dziewczyna ktora nie rozmawia i nie rozumie to nie material na zone. Pomine juz ten ''dramat w lozku''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij ja w d**e i nie czekaj ojcem mozesz byc na odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wal to koles nie powtarzaj sie jak nie rozymie teraz to za 10 lat tez nie zrozumie. Dzieci ? Przkro mi domyslam ze nie latwo. Sex ? Jesli teraz jest kicha to co bedzie potem? Ona Ciebie rzuci Bo zdradzasz? Nie pozwol na to uwarzam ze jest to czas odpowiedni skoro sprobowales wszystkiego. Ona sobie ulozy zycie po swojemu i to pewnie z jakims nieudacznikiem Bo z tego co piszesz na Nic wiecej ja nie stac. Ojcwmwspanialym badz na odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×