Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wronaaaa1980

NIepubliczne językowe przedszkole Munde Marino w Katowicach

Polecane posty

Gość gość
Przedszkola prywatne mają dużo wyższy poziom niż publiczne. Chodzi o program, kadrę czy nawet wyposażenie. Nie ma się co oszukiwać - zazwyczaj w publicznym pracują ci sami prowadzący zajęcia przez 40 lat. A jednak w prywatnych muszą zatrudniać tych, którzy mają o tym pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można wiedzieć, ile płacicie w Sowie? Chcę po nowym roku zrobić dla mojego dziecka rezerwację w jakimś przedszkolu. Jestem pewna, że nie dostaniemy przedszkola publicznego, a nie chcę później szukać na ostatnią chwilę. Brać jeszcze jakieś pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do przedszkola to ci podadzą konkretnie, bo jednak kwota zależy od tego, z czego dziecko korzysta i naprawdę może być widoczna duża różnica. Ale na pewno potwierdzam tyle, że żadne publiczne nie da tyle, co porządne prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie moje doświadczenia są takie, że oferta niepublicznych przedszkoli jest zdecydowanie atrakcyjniejsza. Pewnie, że nie każde przedszkole jest doskonałe, wiele zależy od danego przypadku, ale przecież jakość prowadzenia zajęć w poszczególnych miejscach, bardzo łatwo można zweryfikować, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze odradzam to przedszkole ponieważ Pani dyrektor jest osoba która nie powinna współpracować z dziećmi. Ta osoba to jakaś pomyłka!!!! A to jak obgaduje rodziców nie mieści mi się w głowie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje że osoba Pani Dyrektor i to co robi nie ma większego znaczenia jeżeli cała reszta jest super - z punktu widzenia dzieci przede wszystkim. Panie Przedszkolanki są super zaangażowane w swoją pracę, dzieci szczęśliwe, radosne. Cóż, nigdzie nie jest idealnie ale moje dziecko chodziło do tego przedszkola i mam porównanie między Mundo Marino a przedszkolem publicznym do którego chodziła starsza córka i różnica jest kolosalna - na plus dla Mundo Marino. Ja nie miałam styczności z Panią Dyrektor, nigdy nie było żadnych pretensji, żali ani obgadywania. Wszystko było super a Panie przedszkolanki po prostu cudowne! Jedynie część rodziców jest bardzo roszczeniowa bo wydaje im się, że jak płacą to są panami świata i mogą wymagać nie wiadomo czego. Jak dla mnie - to przedszkole pod względem pracy z dziećmi jest nieporównywalnie lepsze od publicznego. Ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mogę polecić przedszkole Wesołe Siódemki na Granicznej 42 :) miła atmosfera, dzieci uwielbiają tam przebywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo odradzam, Pani Dyrektor jest okropną osobą, która nie powinna prowadzić takiej placówki, dodatkowo obgaduje rodziców, maskra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako rodzic odradziłbym każdemu nawet próbę skierowania swoich koków w stronę tego czegoś nazywanego błędnie przedszkolem.. niespełniony pan doktor, który w przedszkolu jest wszystkim, a jego impertynencja i chamstwo biją wszelkie rekordy! Pani Mrozek to jak już ktoś wcześniej wspomniał osoba o sile charakteru strusia.. jak już problem się pojawi to zasłania się mężem albo chowa głowę w piasek.. rodzice traktowani są jak bankomaty.. mogę płacić.. ale musze wiedzieć za co.. a ci państwo chcieliby dostać kasę ot tak po prostu.. jak mówi b-premier Szydło - "bo nam się należy".. załosna placówka, małostkowi ludzie.. prowincja.. nie warto nawet spoglądać w tamtą stronę.. mam nadzieję, że odpowiednie instytucje w końcu położą kres tej bufonadzie państwa M..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×